[XBLITZ GX2]

PIERWSZY TAKI NA RYNKU

Obrotowy uchwyt samochodowy z turbo szybkim ładowaniem indukcyjnym Xblitz GX2.

Wygodny montaż, łatwa obsługa i pewny, uchwyt samochodowy z zaawansowanym ładowaniem bezprzewodowym. A do tego super inteligentne zbliżeniowe ładowanie indukcyjne!

199,00 zł
Brutto 14 dni
Ilość

Xblitz GX2 - innowacyjny uchwyt
Numer sekcji - 1

rewolucja wsród uchwytów

Uchwyty z serii GX posiadają innowacyjny system automatycznego obrotu do pozycji poziomej. Jest to znakomite rozwiązanie przy częstym wykorzystywaniu smartphona jako nawigacji samochodowej. Oprócz oczywistych zalet wynikających z funkcjonalności - automatyczny obrót zrobi ogromne wrażenie na Twoich pasażerach.

rewolucja wsród uchwytów
Numer sekcji - 2

NAWIGACJA na poziomie

Pozioma pozycja w uchwycie Xblitz GX2 świetnie sprawdzi się podczas używania nawigacji samochodowej. To także dobre rozwiązanie, kiedy podczas postoju chcesz obejrzeć materiały wideo, czy przeglądnąć zdjęcia.

KOMPAKTOWY I UNIWERSALNY
Numer sekcji - 3

POTĘGA INDUKCJI

Uchwyt Xblitz GX2 posiada funkcję bezprzewodowego ładowania, które włącza się automatycznie po umieszczeniu smartfona w uchwycie ładowarki. Funkcja ta gwarantuje, że nie będziesz musiał martwić się rozładowaną baterią w telefonie podczas jazdy.

DESIGN
Numer sekcji - 4

Ładowanie 15W

Uchwyt GX2 obsługuje ładowanie indukcyjne o mocy 15W, co bezpośrednio przekłada się na dużo szybszy czas ładowania Twojego smartfona. Dzięki większej mocy, urządzenie naładuje Twój telefon o wiele szybciej od tradycyjnych ładowarek indukcyjnych. Pamiętaj, by w pełni wykorzystać tę technologię - Twoje urządzenie musi wspierać ładowanie z taką mocą.

Ładowanie 15W
Numer sekcji - 5

luksusowy design

Pierwszy taki luksusowy uchwyt pasujący do deski rozdzielczej samochodów marki premium. Uchwyty z serii GX charakteryzują się niezwykłym designem.
Każdy z nich został starannie zaprojektowany, tak, aby z łatwością wpasował się we wnętrze Twojego samochodu. Matowe tworzywo, którym pokryty jest uchwyt jest odporne na zarysowania i zapewnia mocne trzymanie telefonu podczas ostrych zakrętów, czy nierówności.

luksusowy design
Numer sekcji - 6

2 tryby działania

Masz pełną kontrolę. Domyślnie GX2 automatycznie obraca się o 90 stopni do pozycji poziomej, ale wystarczy jeden przycisk by zmienić pozycje uchwytu na pionową. Urządzenie zapamięta Twój wybór i następnym razem uruchomi się w ostatnio zapamiętanym trybie.

2 tryby działania
Numer sekcji - 7

Dwa uchwyty

Uchwyt samochodowy GX2 można montować za pomocą klipsu mocującego do kratki wentylacyjnej, bądź za pomocą przyssawki. To ostatnie rozwiązanie możesz wykorzystać nie tylko na szybie, ale także na desce rozdzielczej Twojego samochodu.

POTĘGA INDUKCJI
Numer sekcji - 8

KOMPAKTOWY I UNIWERSALNY

Wbudowane skrzydełka w uchwycie posiadają szeroki zasięg regulacji, dzięki czemu urządzenie kompatybilne jest z niemal wszystkimi smartphonami dostępnymi na rynku. Przewód USB typu C gwarantuje pełną kompatybilność i łączność.

WYGODNA NAWIGACJA
Numer sekcji - 9

SERIA PLATINUM

Xblitz GX2 należy do nowej Serii Platinum, która wyróżnia się wyszukanym designem i wysoką jakością wykonania. Produkt jest zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i designie.

POZNAJ SERIĘ GX
Numer sekcji - 8

SYSTEM MOCOWANIA

Dzięki specjalnej, silnej przyssawce, uchwyt gx2 możesz zamontować na szybie oraz na desce rozdzielczej samochodu. Jest to świetne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą mieć ekran telefonu na poziomie swoich oczu.

WYGODNA NAWIGACJA
Numer sekcji - 9

POZNAJ SERIĘ GX

Xblitz GX to seria innowacyjnych uchwytów samochodowych z trybem szybkiego ładowania i automatyczną rotacją. W ofercie znalazły się aż 4 modele, z których każdy charakteryzuje się swoim własnym stylem. Wybierz swój ulubiony i ciesz się komfortem użytkowania, którego nie da Ci żadne inne urządzenie tego typu!

Zobacz inne ładowarki z funkcja uchwytu tej serii

POZNAJ SERIĘ GX

[DANE TECHNICZNE]

Xblitz GX2

Miejsce montażu: Kratka wentylacyjna lub powierzchnie płaskie (szyba/kokpit)
Moc pracy: 5W, 7.5W, 10W, 15W max
Wejście: 9V / 1.67A, 5V / 2A, 12V / 1.5A
Wyjście: 9V / 1.2A, 5V / 1.0A, 12V / 1.25A
Port zasilania: USB-C
Automatyczny obrót: TAK
Detektor ciał obcych: TAK
Zabezpieczenie przed przepięciem: TAK
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: TAK
Zasięg sensora: ~6mm
Kondensator Farah: 1.5F
Wydajność ładowania: 70%
Regulowana stopa: TAK
Temperatura pracy: -20~45°C
Waga: 149g(uchwyt wentylacji), 230g(uchwyt na szybe)
Rozmiar(bez uchwytu): 123x78x52mm

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Xblitz GX2

Uchwyt na smartfon, instrukcja obsługi x1, mocowanie teleskopowe do szyby samochodowej x1, m kratki wentylacyjnej samochodu x1, kabel USB-C.

[PLIKI DO POBRANIA]

Xblitz GX2

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

Xblitz
5902479672366

Specjalne kody