[XBLITZ G850 PRO]

Uchwyt samochodowy z ładowaniem indukcyjnym w technologii QI

Odkryj zaawansowany technologicznie uchwyt samochodowy z ładowaniem indukcyjnym w technologii QI. Xblitz G850 PRO to znacznie więcej niż zwykły "holder do telefonu", to wielofunkcyjne narzędzie niezbędne każdemu kierowcy w podróży. Wbudowany w  uchwyt samochodowy czujnik zbliżeniowy ułatwia wkładanie i wyjmowanie smartfona, wystarczy Ci tylko jedna ręka by pewnie i stabilnie umieścić telefon. Nowoczesne ładowanie indukcyjne zapewni Ci komfort i pewność, że nawet w najdłuższej trasie bateria się nie rozładuje w czasie jazdy z włączonym GPS. 

149,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
INTELIGENTNY UCHWYT SAMOCHODOWY XBLITZ G850 PRO
INTELIGENTNY UCHWYT SAMOCHODOWY XBLITZ G850 PRO
DESIGN

DESIGN

Uchwyt samochodowy Xblitz G850 PRO to funkcjonalne i przemyślane urządzenie. W zestawie znajdują się dwa uchwyty: klips mocujący oraz mocowanie na przyssawkę. Możesz dopasować sposób montażu do swoich potrzeb i do możliwości Twojego samochodu.

INTELIGENTNY UCHWYT SAMOCHODOWY XBLITZ G850 PRO
ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Uchwyt Xblitz G850 PRO wspiera funkcję ładowania indukcyjnego. Upewnij się, że twój telefon obsługuje tę technologię, by cieszyć się automatycznym i wygodnym procesem ładowania Twojego smartfona.

INTELIGENTNY UCHWYT SAMOCHODOWY XBLITZ G850 PRO
SKRZYDEŁKA ZACISKOWE

SKRZYDEŁKA ZACISKOWE

Xblitz G850 PRO posiada wbudowany czujnik zbliżeniowy, który po wykryciu telefonu automatycznie zamknie skrzydełka mocujące. Te natomiast samoczynnie zacisną się na telefonie, utrzymując go bezpiecznie w ładowarce.

INTELIGENTNY UCHWYT SAMOCHODOWY XBLITZ G850 PRO
NOWATORSKA KONSTRUKCJA

NOWATORSKA KONSTRUKCJA

Wysuwane ramię z mocowaniem na przyssawkę stabilnie utrzymuje uchwyt zarówno po montażu do szyby, jak i do porowatej powierzchni deski rozdzielczej.

INTELIGENTNY UCHWYT SAMOCHODOWY XBLITZ G850 PRO
MOCOWANIE NA SZYBIE

MOCOWANIE NA SZYBIE

Dzięki specjalnej, silnej przyssawce, uchwyt Xblitz G850 PRO możesz zamontować również na szybie Twojego pojazdu. Jest to rozwiązanie idealne dla kierowców, którzy chcą mieć ekran telefonu na poziomie swoich oczu. To najwygodniejsze rozwiązanie w przypadku np. Uruchomionej nawigacji samochodowej.

INTELIGENTNY UCHWYT SAMOCHODOWY XBLITZ G850 PRO
KLIPS MOCUJĄCY

KLIPS MOCUJĄCY

Xblitz G850 [RP posiada również klips mocujący, dzięki któremu uchwyt możesz zamontować na większości kratek wentylacyjnych w samochodach. To idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy nie lubią, gdy droga zasłaniana jest przez urządzenia na szybie.

INTELIGENTNY UCHWYT SAMOCHODOWY XBLITZ G850 PRO

[DANE TECHNICZNE]

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną* Xblitz G850

Moc pracy: 5W, 7.5W, max 10W
Wejście: 9V/1.67A, 5V/2A
Wyjście: 9V/1.2A, 5V/1A
Port zasilania: USB-C
Zabezpieczenie przed przepięciem, przegrzaniem: Tak
Kondensator: 1.5F
Wydajność ładowania: 70%
Temperatura pracy: od -20°C do około 45°C
Waga: 172g (uchwyt na kratkę), 253g (uchwyt na szybę)
Rozmiar (bez mocowania): 120x75x60mm
Szerokość ramion: max 83mm
Standard ładowania bezprzewodowego: QI
Regulowana stopa: Tak
Zawartość zestawu: Xblitz G850 PRO, instrukcja, kabel USB-C, klips mocujący do kratki, mocowanie na przyssawkę

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Uchwyt samochodowy Xblitz G850

Xblitz G850 PRO, instrukcja, kabel USB-C, klips mocujący do kratki, mocowanie na przyssawkę

[PLIKI DO POBRANIA]

Uchwyt samochodowy Xblitz G850

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

CERTYFIKAT CE

[FAQ]

Uchwyt samochodowy indukcyjny Xblitz G850 PRO

Uchwyt samochodowy Xblitz G850 PRO to idealne rozwiązanie dla każdego właściciela smartfona. Urządzenie te pełni również funkcję bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej w standardzie QI, dzięki której łatwo i wygodnie naładujesz swoje urządzenie mobilne. Wystarczy podłączyć uchwyt samochodowy do zasilania z użyciem przewodu USB typu C, by cieszyć się funkcjonalnością bezprzewodowej ładowarki indukcyjnej w standardzie QI. Warunkiem poprawnego działania tej opcji jest użycie smartfona, który również wspiera tę technologię.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G850 PRO - Czujnik zbliżeniowy

Uchwyt samochodowy Xblitz G850 PRO jest również wyposażony w specjalny czujnik zbliżeniowy, dzięki któremu obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta, nawet jeśli robimy to jedną ręką. Wystarczy, że umieścisz swój telefon w uchwycie samochodowym podłączonym do zasilania, by jego skrzydełka zaciskowe zamknęły się automatycznie, utrzymując telefon stabilnie w miejscu. Nawet najgorsze wyboje nie wytrącą Twojego smartfona z uchwytu. Regulowana stopka pozwala również dostosować Xblitz G850 PRO do wysokości Twojego telefonu. Jeśli chcesz wyjąć smartfon z uchwytu samochodowego, możesz skorzystać ze specjalnego przycisku zwalniającego umieszczonego z boku urządzenia, który pozwoli ci ręcznie otworzyć i zamknąć skrzydełka uciskowe.

 

Uchwyt  Xblitz G850 PRO - Dwie metody montażu

W zestawie z uchwytem samochodowym Xblitz G850 PRO dołączono dwie metody montażu tego urządzenia: klips oraz ramię z przyssawką. Klipsu możesz użyć, by zainstalować uchwyt samochodowy na prawie każdej kratce nawiewu, jaka występuje w samochodach. Regulacja nacisku pozwala dostosować klips do łopatek kratki w Twoim aucie. Ramie z silną, żelową przyssawką pozwala na instalację uchwytu na każdej płaskiej powierzchni, takiej jak przednia szyba pojazdu lub jego deska rozdzielcza. Jest to rozwiązanie idealne, jeśli chcesz umieścić uchwyt samochodowy Xblitz G850 PRO z Twoim telefonem na poziomie Twoich oczu, by móc śledzić aplikacje takie jak nawigacja satelitarna czy Yanosik. Dzięki 1-punktowemu systemowi regulacji, kąt ustawienia ramienia uchwytu możesz dostosować do swoich potrzeb.

 

Uchwyt samochodowy Xblitz G850 PRO

Uchwyt samochowody Xblitz G850 PRO to gustownie zaprojektowane, stylowe urządzenie które swoim wyglądem będzie pasować wewnątrz każdego samochodu. Prosta instalacja i obsługa uchwytu sprawiają, że każdy może z niego skorzystać.

Xblitz
5902479671703

Specjalne kody