[XBLITZ G450]

NOWOŚĆ! Grawitacyjny uchwyt samochodowy Xblitz G450 

Super mocny montaż w kratce wentylacyjnej pozwala mieć telefon zawsze w zasięgu ręki bez konieczności zasłaniania przedniej szyby. Sprawdź sam jakie to wygodne! 
Grawitacyjny uchwyt pod wpływem ciężaru Twojego telefonu sam zaciśnie na nim skrzydełka. Wyjęcie telefonu jest banalne, wystarczy go unieść a uchwyt samochodowy sam rozluźni zacisk. Łatwo, szybko i przyjemnie.59,99 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz G450

Miejsce montażu: Mechanizm grawitacyjny
Obsługiwany format urządzeń: 4.7-6.5 cala
Materiał: Metal + tworzywo sztuczne
Wymiary: 104x101x86mm
Waga: 51g
Zawartość zestawu: Xblitz G450 x1, instrukcja obsługi x1

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Grawitacyjny uchwyt samochodowy Xblitz G450

Xblitz G450 x1, instrukcja obsługi x1

[PLIKI DO POBRANIA]

Grawitacyjny uchwyt samochodowy Xblitz G450

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz G450 to uchwyt samochodowy na telefon, który utrzymuje twoje urządzenie w miejscu dzięki użyciu siły grawitacji. Wystarczy umieścić telefon w wyznaczonym na niego miejscu, a jego własna waga sprawi, że skrzydełka mocujące się zacisną, przytrzymując urządzenie w miejscu. By wyciągnąć je z uchwytu, wystarczy unieść telefon – bez ciężaru naciskającego na dolną część uchwytu na telefon Xblitz G450, skrzydełka mocujące się rozluźnią. Dzięki temu rozwiązaniu, telefon jest stabilnie utrzymywany w miejscu i łatwo dostępny w tym samym czasie. Dodatkowo, uchwyt grawitacyjny Xblitz G450 można z łatwością obsługiwać jedną ręką, dzięki czemu zawsze możesz jedną ręką trzymać kierownicę. Dbamy o twoje bezpieczeństwo na drodze.

Grawitacyjny uchwyt samochodowy na telefon Xblitz G450 pasuje do każdej kratki wentylacji dzięki dwóm ustawieniom uchwytu. Urządzenie mocno trzyma się miejsca montażu nawet, gdy podróżujesz po nierównych drogach. Gumowe obicie skrzydełek mocujących zapewnia, że twój telefon nie zostanie zarysowany przez uchwyt grawitacyjny nawet, gdy jeździsz po kocich łbach.

Grawitacyjny uchwyt samochodowy na telefon Xblitz G450 został zaprojektowany z myślą o estetyce. Pasuje wewnątrz każdego pojazdu. Miejsce na telefon jest wykonane z gustownych, błyszczących tworzyw sztucznych. Głęboka czerń doskonale łączy się z połyskującą czerwienią wykończenia uchwytu.

Dzięki obrotowej głowicy grawitacyjnego uchwytu samochodowego na telefon Xblitz G450, możesz pochylić swój telefon na płaszczyźnie lewo-prawo lub góra-dół. Funkcja ta pozwala ci zawsze dobrze widzieć informacje wyświetlane na ekranie telefonu. Jest to szczególnie ważne, gdy korzystasz z aplikacji która zapewnia np. nawigację satelitarną.

Xblitz
5902479671444

Specjalne kody