[XBLITZ G250]

Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz G250

Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz to wygodny montaż, łatwa obsługa i pewny, magnetyczny uchwyt. Odkryj wygodę stosowania uchwytu samochodowego z magnetyczną blaszką mocująca! 

49,99 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz G250

Miejsce montażu: Powierzchnie płaskie
Długość uchwytu złożonego: 126mm
Długość uchwytu rozłożonego: 198mm
Waga: 114g
Zawartość opakowania: G250 x1, instrukcja obsługi x1, metalowa blaszka x2

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz G250

G250 x1, instrukcja obsługi x1, metalowa blaszka x2

[PLIKI DO POBRANIA]

Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz G250

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz G250 jest samochodowym uchwytem na telefon, który pasuje do każdego samochodu. Dzięki zastosowaniu silnej, pokrytej warstwą żelową przyssawki, urządzenie można zamontować na każdej płaskiej powierzchni. Niezależnie, czy chcesz przylepić ją do gładkiej powierzchni przedniej szyby czy porowatej deski rozdzielczej pojazdu – uchwyt Xblitz G250 będzie trzymał się mocno i stabilnie.

PROSTE, SKUTECZNE ROZWIĄZANIE

Uchwyt samochodowy utrzymuje telefon w miejscu z użyciem prostego rozwiązania – magnesów. Głowica uchwytu wyposażona jest w silne magnesy, zaś w zestawie dołączone są metalowe płytki które można przylepić do obudowy naszego telefonu. Płytkę można również ukryć w etui naszego urządzenia mobilnego. W ten sposób, twój telefon jest trzymany stabilnie w miejscu, nawet gdy podróżujesz po wyboistych drogach.

W zestawie zawarto dwie metalowe płytki. Jeśli więc z pojazdu korzysta nie jedna osoba a ich para, nie muszą się oni przejmować kupowaniem oddzielnych uchwytów na dwa różne telefony. Dzięki temu, że urządzenie jest utrzymywane w miejscu przez magnes na obudowie, boki aparatu telefonicznego są nieosłonione i można z łatwością podpiąć go do ładowania.

UNIWERSALNOŚĆ

Położenie telefonu w uchwycie samochodowym Xblitz G250 można z łatwością dostosować do swoich potrzeb. Aluminiowe ramię uchwytu jest teleskopowe, dzięki czemu można ustawić odległość, w jakiej znajduje się od nas aparat. Głowica utrzymująca telefon może zostać przechylona na osi lewo-prawo lub góra-dół. Dodatkowo, telefon przymocowany do uchwytu samochodowego Xblitz G250 można obracać w poziomie w zakresie 360 stopni, dzięki czemu możesz dowolnie obrócić swój telefon. Z uchwytem samochodowym Xblitz G250, ekran twojego telefonu zawsze może być w zasięgu twojego wzroku, dzięki czemu możesz wygodnie korzystać np. z aplikacji nawigacji satelitarnej.

Dzięki użyciu magnesów przez uchwyt samochodowy Xblitz G250, jest on w stanie utrzymać każdy smartfon, duży czy mały. Nie musisz z linijką mierzyć swojego aparatu telefonicznego i przejmować się tym, czy nasze urządzenie będzie odpowiednie dla twojego samochodu lub telefonu – ponieważ z całą pewnością będzie. Korzystaj wygodnie z aplikacji telefonicznych poprawiających twój komfort jazdy z uchwytem samochodowym Xblitz G250.

Xblitz
5902479671376

Specjalne kody