[XBLITZ G150]

Magnetyczny uchwyt samochodowy do kratki wentylacyjnej

Mały i wygodny uchwyt magnetyczny na telefon do Twojego samochodu. 

29,99 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz G150

Miejsce montażu: Kratka nawiewu
Wymiary: 64 x 38 x 42mm
Waga: 33g
Zawartość opakowania: G150 x1, instrukcja obsługi x1, metalowa blaszka x2

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz G150

G150 x1, instrukcja obsługi x1, metalowa blaszka x2

[PLIKI DO POBRANIA]

Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz G150

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz G150 to magnetyczny uchwyt samochodowy który urozmaici każdy samochód. Jest on montowany na kratce wentylacyjnej samochodu za pomocą specjalnego klipsu, dzięki któremu urządzenie pasuje do wielu rozmiarów kratek. Xblitz G150 utrzymuje telefon w miejscu z użyciem magnesów. Do zestawu dołączone są metalowe płytki, z których jedną należy przykleić do obudowy telefonu, który chcemy umieścić na magnetycznym uchwycie. Siła magnesów utrzyma twój smartfon w miejscu nawet, gdy jeździsz po nierównych drogach. Dzięki temu, że twojego telefonu nie trzyma żaden plastikowy element, możesz dowolnie go obrócić. Jest to bardzo przydatne, jeśli twój telefon służy ci, na przykład, za nawigację satelitarną.

Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz G150 wykonany jest z gustownych tworzyw sztucznych wysokiej jakości, wykończenie urządzenia zaś wykonano z metalu. Dzięki specjalnej, gumowej ochronie, uchwyt nie zarysuje kratki wentylacji w twoim samochodzie.

Xblitz G150 jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto nie posiada uchwytu na telefon w samochodzie. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i zastosowanym magnesom, te urządzenie może być użyte w każdym samochodzie i utrzymać każdy z obecnych na rynku smartfonów.

Xblitz
5902479671451

Specjalne kody