[XBLITZ Q30 PRO]

ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB QUICK CHARGE 3.0 XBLITZ Q30 PRO Z FUNKCJAMI RATOWNICZYMI

Ładowarka samochodowa z nożem do przecinania pasów i zbijakiem do szyb Xblitz Q30 PRO to coś co może uratować życie Tobie i Twoim najbliższym!
Mocna aluminiowa konstrukcja, ostry i dobrze zabezpieczony nóż oraz twardy, punktowy zbijak zapewnia poczucie bezpieczeństwa. 

Ładowarka posiada dwa wejścia USB oraz obsługuje technologie szybkiego ładowania Quick Charge.

59,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Ładowarka samochodowa z funkcjami ratowniczymi Xblitz Q30 PRO

Napięcie pracy: 12/24V
Porty USB: 2 x QC 3.0 / 5V 2.4A, 5V 1A
Moc maksymalna: 36W (2x18W)
Ochrona przed przeciążeniem: TAK
Ochrona przed przegrzaniem: TAK
Ochrona przed przepięciem: TAK
Obudowa: Aluminium
Wymiary: 65x26x30,5mm
Waga: 49g
Zawartośc zestawu: Xblitz Q30 PRO x1, Instrukcja x1

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Ładowarka samochodowa z funkcjami ratowniczymi Xblitz Q30 PRO

Xblitz Q30 PRO x1, instrukcja x1

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Q30 Pro jest ładowarką samochodową z funkcjami ratowniczymi, która może ocalić życie Twoje lub Twoich bliskich. Posiada ona wbudowany nóż do przecinania pasów oraz punktowy zbijak do szyb, a wszystko to w solidnej, aluminiowej obudowie. Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich pasażerów, korzystając z Xblitz Q30 Pro.

ŁADOWARKA

Xblitz Q30 Pro jest ładowarką samochodową wpinaną do gniazda zapalniczki w pojeździe. Dzięki znajdującym się w urządzeniu, dwóm portom USB, możesz zasilić lub naładować dwa urządzenia naraz – na przykład telefon, tablet, kamerę samochodową czy nawigację satelitarną. Dzięki zastosowaniu technologii Quick Charge 3.0, twoje urządzenia mobilne zostaną naładowane znacznie szybciej, niż gdybyś użył tradycyjnego portu USB.

Z ładowarki samochodowej Xblitz Q30 Pro można korzystać zarówno w samochodach osobowych, w których montowane są akumulatory o napięciu wyjściowym 12V, jak i w samochodach ciężarowych, w których montowane są akumulatory o napięciu wyjściowym 24V. Niezależnie więc od tego, jaki pojazd prowadzisz, możesz wyposażyć się w Xblitz Q30 Pro.

Dodatkowo, ładowarka samochodowa Xblitz Q30 Pro posiada podświetlaną obręcz, dzięki której łatwiej jest znaleźć jej porty USB w ciemności, na przykład w trakcie nocnej przejażdżki. Dodatkowo, pozwala to na szybkie zlokalizowanie ładowarki w sytuacji kryzysowej.

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki punktowemu zbijakowi to szyb, ładowarka samochodowa Xblitz Q30 Pro pozwoli ci wydostać się z samochodu w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia. Dodatkowo, funkcja ta może ci posłużyć by uratować zatrzaśnięte w aucie zwierzę lub dziecko. W najmniej drastycznym przypadku, można go użyć by odzyskać pozostawione w aucie kluczyki do niego. Zbijak schroniony jest pod sprężynową kopułą, dzięki czemu nie istnieje ryzyko, że zostanie użyty przypadkiem i uszkodzi nasze auto.

Ładowarka samochodowa Xblitz Q30 Pro posiada również wbudowany nóż do przecinania pasów. Czasami wyplątanie ofiary z pasów bezpieczeństwa jest większym problemem niż wydostanie jej z samochodu. Ostrze jest zawsze widoczne i ustawione pod odpowiednim kątem, pozwalając na przecięcie pasów szybkim ruchem. Nie stanowi ono jednak zagrożenia. Dzięki umieszczeniu noża pod aluminiowym klipsem, przypadkowe zranienie się w trakcie używania ładowarki samochodowej Xblitz Q30 Pro jest niemożliwe.

Dzięki solidnej, aluminiowej obudowie, nie musisz przejmować się, że uszkodzisz ładowarkę samochodową Xblitz Q30 Pro w trakcie używania tych funkcji. Urządzenie te zostało zbudowane z myślą o tym, by korzystanie z jego ratujących życie funkcji nie przeszkadzało ci w cieszeniu się jego pozostałymi zaletami. Ładowarka została wyprofilowana tak, by jej trzymanie było instynktowne i komfortowe. Wyciągnięcie ładowarki samochodowej Xblitz Q30 Pro z gniazda zapalniczki samochodowej również jest bardzo łatwe i szybkie, pozwalając Ci szybko zareagować na kryzysową sytuację.

Xblitz
a5902479671352

Specjalne kody