[XBLITZ Q30 PRO]

ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB QUICK CHARGE 3.0 XBLITZ Q30 PRO Z FUNKCJAMI RATOWNICZYMI

Ładowarka samochodowa z nożem do przecinania pasów i zbijakiem do szyb Xblitz Q30 PRO to coś co może uratować życie Tobie i Twoim najbliższym!
Mocna aluminiowa konstrukcja, ostry i dobrze zabezpieczony nóż oraz twardy, punktowy zbijak zapewnia poczucie bezpieczeństwa. 

Ładowarka posiada dwa wejścia USB oraz obsługuje technologie szybkiego ładowania Quick Charge.

CENA

99,00 zł
59,00 zł Zniżka 40,00 zł
Brutto
Ilość

[DANE TECHNICZNE]

Ładowarka samochodowa z funkcjami ratowniczymi Xblitz Q30 PRO

Napięcie pracy: 12/24V
Porty USB: 2 x QC 3.0 / 5V 2.4A, 5V 1A
Moc maksymalna: 36W (2x18W)
Ochrona przed przeciążeniem: TAK
Ochrona przed przegrzaniem: TAK
Ochrona przed przepięciem: TAK
Obudowa: Aluminium
Wymiary: 65x26x30,5mm
Waga: 49g
Zawartośc zestawu: Xblitz Q30 PRO x1, Instrukcja x1

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Ładowarka samochodowa z funkcjami ratowniczymi Xblitz Q30 PRO

Xblitz Q30 PRO x1, instrukcja x1

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Q30 Pro jest ładowarką samochodową z funkcjami ratowniczymi, która może ocalić życie Twoje lub Twoich bliskich. Posiada ona wbudowany nóż do przecinania pasów oraz punktowy zbijak do szyb, a wszystko to w solidnej, aluminiowej obudowie. Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich pasażerów, korzystając z Xblitz Q30 Pro.

ŁADOWARKA

Xblitz Q30 Pro jest ładowarką samochodową wpinaną do gniazda zapalniczki w pojeździe. Dzięki znajdującym się w urządzeniu, dwóm portom USB, możesz zasilić lub naładować dwa urządzenia naraz – na przykład telefon, tablet, kamerę samochodową czy nawigację satelitarną. Dzięki zastosowaniu technologii Quick Charge 3.0, twoje urządzenia mobilne zostaną naładowane znacznie szybciej, niż gdybyś użył tradycyjnego portu USB.

Z ładowarki samochodowej Xblitz Q30 Pro można korzystać zarówno w samochodach osobowych, w których montowane są akumulatory o napięciu wyjściowym 12V, jak i w samochodach ciężarowych, w których montowane są akumulatory o napięciu wyjściowym 24V. Niezależnie więc od tego, jaki pojazd prowadzisz, możesz wyposażyć się w Xblitz Q30 Pro.

Dodatkowo, ładowarka samochodowa Xblitz Q30 Pro posiada podświetlaną obręcz, dzięki której łatwiej jest znaleźć jej porty USB w ciemności, na przykład w trakcie nocnej przejażdżki. Dodatkowo, pozwala to na szybkie zlokalizowanie ładowarki w sytuacji kryzysowej.

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki punktowemu zbijakowi to szyb, ładowarka samochodowa Xblitz Q30 Pro pozwoli ci wydostać się z samochodu w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia. Dodatkowo, funkcja ta może ci posłużyć by uratować zatrzaśnięte w aucie zwierzę lub dziecko. W najmniej drastycznym przypadku, można go użyć by odzyskać pozostawione w aucie kluczyki do niego. Zbijak schroniony jest pod sprężynową kopułą, dzięki czemu nie istnieje ryzyko, że zostanie użyty przypadkiem i uszkodzi nasze auto.

Ładowarka samochodowa Xblitz Q30 Pro posiada również wbudowany nóż do przecinania pasów. Czasami wyplątanie ofiary z pasów bezpieczeństwa jest większym problemem niż wydostanie jej z samochodu. Ostrze jest zawsze widoczne i ustawione pod odpowiednim kątem, pozwalając na przecięcie pasów szybkim ruchem. Nie stanowi ono jednak zagrożenia. Dzięki umieszczeniu noża pod aluminiowym klipsem, przypadkowe zranienie się w trakcie używania ładowarki samochodowej Xblitz Q30 Pro jest niemożliwe.

Dzięki solidnej, aluminiowej obudowie, nie musisz przejmować się, że uszkodzisz ładowarkę samochodową Xblitz Q30 Pro w trakcie używania tych funkcji. Urządzenie te zostało zbudowane z myślą o tym, by korzystanie z jego ratujących życie funkcji nie przeszkadzało ci w cieszeniu się jego pozostałymi zaletami. Ładowarka została wyprofilowana tak, by jej trzymanie było instynktowne i komfortowe. Wyciągnięcie ładowarki samochodowej Xblitz Q30 Pro z gniazda zapalniczki samochodowej również jest bardzo łatwe i szybkie, pozwalając Ci szybko zareagować na kryzysową sytuację.

5902479671352

Specjalne kody