[KAMERA SAMOCHODOWA GO SE]

WIDEOREJESTRATOR JAZDY XBLITZ GO SE…

Kamera samochodowa Xblitz GO SE to bestseller marki Xblitz. Sprawdź czemu rejestrator jazdy Xblitz GO SE stał się nasza najlepiej sprzedającą się kamerą samochodową. Potężny procesor przetwarza obraz dostarczony przez sensor optyczny w prawdziwej rozdzielczości FULL HD czyli 1920 na 1080 px. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów masz pewność, że Xblitz GO SE nie zawiedzie Cię w najważniejszym momencie. Zaufaj Polskiej marce, wybierz kamerę samochodową Xblitz GO SE w sklepie producenta!

349,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

Następca kultowego modelu Xblitz GO.  

Teraz Z nowyM SensorEM SONY IMX 323.  

oraz znacznie lepszyM ChipsetEM NTK 96658...  

[NA KAŻDĄ PORĘ DNIA I NOCY]

[8 X DIODA IR]

KAMERA GO SE ZASKOCZY CIĘ ZNAKOMITĄ JAKOŚCIĄ REJESTROWANEGO OBRAZU ZARÓWNO W CIĄGU DNIA JAK I PO ZMROKU. SPECJALNY TRYB NOCNY ZAPEWNIA PRZEJRZYSTOŚĆ NAGRAŃ..

ROZDZIELCZOŚĆ JEST WAŻNA.  

XBLITZ GO SE REJESTRUJE OBRAZ W FORMACIE FULL HD  

i POZWALA NA PÓŹNIEJSZY ODCZYT TABLIC  

REJESTRACYJNYCH SPRAWCY WYPADKU...  

[SENSOR SONY IMX 323]

POZWALA ZAREJESTROWAĆ ZNACZNIE WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NIŻ ZWYKŁA MATRYCA HD.

SZACUNKOWE CZASY ZAPISU W FORMACIE FULL HD NA RÓŻNYCH KARTACH PAMIĘCI

8GB ~1 GODZ.

16GB ~2 GODZ.

32GB ~4 GODZ.

64GB ~8 GODZ.

128GB ~16 GODZ.

JASNY OBIEKTYW O POLU WIDZENIA 170° POZWALA  

UCHWYCIĆ CAŁĄ DROGĘ...  

[ZAAWANSOWANA OPTYKA]

SZEROKOKĄTNY, JASNY OBIEKTYW O PRZYSŁONIE F1.7 POZWALA ZAREJESTROWAĆ WIĘKSZĄ SCENĘ PRZED TWOIM SAMOCHODEM.

[PRZYSŁONA F1.7]

JASNY OBIEKTYW.

[POLE 170°]

SZEROKI KĄT WIDZENIA

[EKRAN TFT 2"]

CZYTELNY WYŚWIETLACZ

ZWIĘKSZ OCHRONĘ SWOJEGO POJAZDU URUCHAMIAJĄC  

TRYB PARKINGOWY...  

FUNKCJA G-SENSOR AUTOMATYCZNIE ZABEZPIECZA  

OSTATNIE NAGRANIE PRZED PRZYPADKOWYM  

USUNIĘCIEM...  

[G-SENSOR]

WYKRYWA WSZELKIE NIETYPOWE ZACHOWANIA NA DRODZE. OD GWAŁTOWNEGO HAMOWANIA PO UDERZENIA I STŁUCZKI

[AKCELEROMETR]

ZAKRES DZIAŁANIA G-SENSORA MOŻE BYĆ INDYWIDUALNIE USTAWIANY

CHCESZ JĄ ZABRAĆ ZE SOBĄ?  

XBLITZ GO SE POSIADA AKTYWNY UCHWYT...  

[WYGODNY MONTAŻ]

JEŻELI ZDECYDUJESZ SIĘ ZABRAĆ KAMERĘ ZE SOBĄ, MOŻESZ PO PROSTU WYPIĄĆ JĄ Z GNIAZDA. PONOWNE ZAMONTOWANIE URZĄDZENIA JEST RÓWNIE PROSTE.

[AKTYWNY UCHWYT]

POSIADA WBUDOWANE ZŁĄCZE WIELOSTYKOWE, PRZEKAZUJĄCE ZASILANIE DO KAMERY.

SZUKASZ KAMERY, KTÓRA BĘDZIE ŁATWA W OBSŁUDZE  

I WYGODNA W KONFIGURACJI?  

XBLITZ GO SE JEST STWORZONA DLA CIEBIE...  

[MOCOWANIE]

USTAW KAMERĘ POD DOWOLNYM KĄTEM

[CZYTELNE OSD]

DYSKRETNE IKONKI INFORMUJĄCE O STANIE PRACY KAMERY

[PODGLĄD LIVE]

PODGLĄD REJESTROWANEGO OBRAZU W CZASIE RZECZYWISTYM

[DUŻE PRZYCISKI]

ŁATWO I SZYBKO USTAWISZ WYBRANE FUNKCJE

[PORT HDMI]

OGLĄDAJ SWOJE NAGRANIA NA TELEWIZORZE

[MIKROFON]

ZAPIS DŹWIĘKU Z KABINY SAMOCHODU

[SLOT MICRO SD]

WYGODNY DOSTĘP DO KARTY PAMIĘCI

[PORT USB]

DODATKOWE ZŁĄCZE ZASILANIA

[DANE TECHNICZNE]

Kamera samochodowa Xblitz GO SE

Kąt widzenia kamery: 170°
Rozdzielczość wideo: 1920x1080/30fps
Format wideo/kompresja: MOV/H.264
Zdjęcia: TAK
Procesor: Nt96658
Sensor: Sony IMX323, 2MP, 1/2.9
Wyświetlacz: 2" TFT
Autostart: TAK
Auto zabezpieczenie plików: TAK
G-Sensor TAK
Tryb parkingowy: TAK
Detekcja ruchu: TAK
Nagrywanie w pętli: TAK
Rejestracja dźwięku: TAK
Wbudowany głośnik: TAK
Obsługa kart pamięci: TAK/micro SD (FAT32), brak w zestawie
Porty: HDMI, USB, AV-IN
Język menu: Polski, niemiecki, angielski, francuski
Ładowarka: 12-24V, przewód 3 metry
Zawartość zestawu: Kamera samochodowa Xblitz GO SE, Uchwyt mocujący, Ładowarka samochodowa, Instrukcja obsługi, Przewód USB, Czytnik kart micro SD

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz GO SE

Kamera samochodowa Xblitz GO SE, Uchwyt mocujący, Ładowarka samochodowa, Instrukcja obsługi, Przewód USB, Czytnik kart micro SD

[FAQ]

Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080px) w 30 klatkach na sekundę. Możliwa jest rejestracja wideo w niższych rozdzielczościach, jednak będzie się to wiązało z mniejszą szczegółowością obrazu.

Zgadza się. Kamera posiada wbudowany mikrofon i podczas rejestracji wideo, może również rejestrować dźwię z kabiny samochodu. Opcja ta domyślnie jest włączona. Można ją wyłączyć z poziomu menu.

Port HDMI umożliwia oglądanie nagrań bezpośrednio z kamery na telewizorze.

Akumulatorek znajdujący się wenątrz kamery służy do podtrzymania między innymi pamięci ustawień, czy też aktywowanych funkcji postojowych. Pozwala również na krótką pracę kamery jeszcze przez chwilę po wyłączeniu silnika w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest poprawne zamknięcie aktualnie przetwarzanych plików wideo.

Kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 64GB. Ze względu na różnorodność kart, sugerujemy użycie kart marki IMRO (klasa 10).

Należy upewnić się, że karta której chcemy użyć jest sformatowana do FAT32 lub po instalacji w kamerze należy użyć wbudowanej funkcji formatowania.

Kamera po podłączeniu do komputera nie jest wykrywana jako pamięć masowa. Aby skopiować pliki z karty pamięci należy użyć czytnika kart micro SD.

Tak, kamera w trybie parkingowym rozpoczyna nagrywanie sekwencji w momencie gdy wykryje wstrząs lub uderzenie. Kamera korzysta wtedy z wbudowanego zasilania (jeżeli jest to możliwe sugerujemy aby profilaktycznie podłączone było dodatkowe stałe zasilanie z gniazda zapalniczki).

Tak. Kamera posiada aktywny uchwyt na tzw. "klik", który pozwala szybko odłączyć i schować kamerę bez konieczności wypinania kabli zasilających.

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz GO SE jest profesjonalnym wideorejestratorem który uchwyci każdy szczegół na drodze. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz GO SE będziesz na niego gotowy.

PORĘCZNOŚĆ

Wideorejestrator Xblitz GO SE ma gustowny, stylowy design. Obudowa wideorejestratora wykonana z czarnego, matowego tworzywa sztucznego nadaje mu naprawdę ekskluzywny wygląd. Kamera jest niewielka i z łatwością zmieści się w dłoni lub kieszeni, dzięki czemu można ją swobodnie zabrać ze sobą. Duże, wygodne przyciski funkcyjne są wszystkim czego potrzeba, by sprawnie poruszać się po intuicyjnym menu urządzenia, które obsługuje cztery języki - polski, angielski, niemiecki oraz czaski. Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przejrzystym, wygodnym wyświetlaczu LCD o przekątnej długości 2 cali.

Kamera samochodowa Xblitz GO SE jest utrzymywana przez aktywny uchwyt – nie tylko jest ona utrzymywana w miejscu, ale wielostykowe łącze zapewnia urządzeniu zasilanie. Jeśli chcesz zabrać ze sobą kamerę, wystarczy ją odpiąć. Dodatkowo, uchwyt wraz z wideorejestratorem można obrócić pod dowolnym kątem, dzięki czemu można urządzeniem objąć wszystko wokół.

OPTYKA

Kamera samochodowa Xblitz GO SE rejestruje obraz w rozdzielczości 1080p, dzięki czemu bez problemu odczytasz na nagraniu tablicę rejestracyjną sprawcy stłuczki lub dostrzeżesz inne, interesujące cię detale. Dzięki jasnemu obiektywowi obraz nagrania jest bardzo przejrzysty, a kąt widzenia 170 stopni (niemal pełny półokrąg!) zapewnia, że nic nie umknie obiektywowi twojej kamery. Wszystko to, by doprowadzić obraz do zawartego w urządzeniu czułego sensora marki Sony, który zachowa każdy detal w pamięci urządzenia. Dodatkowo, osiem diod na światło podczerwone zapewnia dodatkowe oświetlenie w nocy lub przy słabym oświetleniu, dzięki czemu nawet w absolutnym mroku kamera może uchwycić obraz. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz GO SE.

Kamera samochodowa Xblitz GO SE jest również wyposażona w port HDMI, dzięki któremu możesz połączyć ją z telewizorem lub monitorem i puścić któryś z nagranych filmów bezpośrednio na wielkim ekranie.

PAMIĘĆ

Wideorejestrator samochodowy Xblitz GO SE korzysta z kart pamięci microSD, które potrafią pomieścić aż do 16 godzin nagrań non-stop w rozdzielczości Full HD 1080p. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie - funkcja G-Sensor bowiem chroni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność, że wideorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się jednocześnie komfortu użytkowania.

OCHRONA

Kamera samochodowa Xblitz GO SE dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową. Dodatkowo, funkcja wykrycia ruchu nagra zdarzenia przed kamerą, jeśli ta wykryje ruch, dzięki czemu możesz uchwycić na filmie kogoś, kto nie powinien był zbliżać się do twojego pojazdu. Bezpieczeństwo twojego auta jest zawsze zapewnione z kamerą samochodową Xblitz GO SE.

DŹWIĘK

Wideorejestrator samochodowy Xblitz GO SE posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu może nagrywać dźwięk z wnętrza samochodu wraz z obrazem wideo. Dzięki głośnikowi w urządzeniu, możesz odtworzyć nagrane filmy wraz z udźwiękowieniem. Jeśli więc masz smykałkę do komentowania zdarzeń drogowych w trakcie jazdy, twoje uwagi zostaną zachowane razem z nagraniami wideo. Opcję tę można również wyłączyć z poziomu menu.

ZASTOSOWANIA

Wideorejestrator Xblitz GO SE sprawdzi się idealnie zarówno na miejskich ulicach jak i w trakcie długiego, wakacyjnego wypadu z dala od cywilizacji. Niezależnie od warunków pogodowych i drogowych, bezpieczeństwo twoje, twoich bliskich i twojego auta są zapewnione przez te niepozorne, lecz jakże potężne, urządzenie które będzie nieustannie was chronić, w dzień i w nocy, w czasie jazdy i podczas parkowania.

5902479670720

Specjalne kody

Zobacz także