[Smartwatch Hear Me]

Xblitz Hear Me

Xblitz hear me to wielofunkcyjny wodoodporny zegarek dziecięcy z wbudowaną funkcją lokalizacyjną, SOS, aparatem, grą matematyczną, alarmem i systemem wysyłania nagród. Zegarek jest połączony z aplikacją do kontroli rodzicielskiej Caleman.

119,00 zł
Brutto
KOLOR
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Xblitz Hearme
Numer sekcji - 1

LOKALIZACJA

Xblitz HEAR ME pozwala w dowolnym momencie sprawdzić, gdzie aktualnie przebywa Twoje dziecko, jak również określić strefy na mapie, których opuszczenie będzie sygnalizowane alarmem w aplikacji telefonu.

LOKALIZACJA
Numer sekcji - 2

WODOODPORNY

Nie musisz martwić się, że Twoje dziecko uszkodzi zegarek przy kontakcie z wodą. Xblitz HEAR ME jest odporny na zachlapania np. przy myciu rąk, przy opadach deszczu, czy podczas zabawy z wodą.

WODOODPORNY
Numer sekcji - 3

SOS

Funkcja "SOS" pozwoli na szybkie zaalarmowanie rodzica w nagłych przypadkach. Wystarczy, że dziecko wybierze funkcję SOS, a Twoja aplikacja poinformuje Cię o zdarzeniu i pozwoli na szybki kontakt z Twoim dzieckiem.

SOS
Numer sekcji - 4

CHAT

Funkcja czatu pozwala na korenspondowanie z Twoim dzieckiem w czasie rzeczywistym. Pogratuluj dobrej oceny, lub dodaj otuchy przed ważną klasówką. Od teraz możecie być w stałym kontakcie!

CHAT
Numer sekcji - 5

ALARM

Funkcja alarmu obudzi Twoją pociechę do szkoły, lub przypomni o ważnym wydarzeniu. Rozwiązania Xblitz HEAR ME wspierają samodzielność Małego Użytkownika zegarka.

ALARM
Numer sekcji - 6

NAGRODA

Piątka ze sprawdzianu? A może wyróżnienie w konkursie recytatorskim? Wyślij swojemu dziecku serduszko, które pojawi się na ekranie zegarka. To urocza nagroda, która pozwoli docenić Twojego Szkraba w codziennych wyzwaniach.

NAGRODA
Numer sekcji - 7

APLIKACJA

Za pomocą aplikacji na smartfona możesz nie tylko konfigurować urządzenie, ale również śledzić aktywność dziecka, czy wytyczać mu strefy na mapie, których przekroczenie wywoła alarm. Twoje małe centrum rodzicielskie jest zawsze przy Tobie

APLIKACJA
Numer sekcji - 8

GRA

Xblitz HEAR ME to nie tylko narzędzie do kontroli dziecka, ale również rozrywka. Prosta gra matematyczna nie tylko sprawia mnóstwo frajdy, ale również uczy podstaw matematyki i logiki - wspólnie wspieramy rozwój Twojego dziecka.

GRA
Numer sekcji - 9

APARAT

Wbudowany aparat pozwoli na wykonywanie prostych fotek z przyjaciółmi, ale również pozwoli na podgląd otoczenia w alarmowych sytuacjach. Wykonując zdalnie zdjęcie możesz również zlokalizować zegarek w przypadku, kiedy Twoje dziecko go zgubi.

APARAT
Numer sekcji - 10

ŁADOWANIE

Xblitz HEAR ME ładuje się za pomocą magnetycznego złącza - wystarczy przyłożyć port ładowania do zegarka , a ten automatycznie połączy się z nim zapewniając szybkie ładowanie urządzenia.

ŁADOWANIE
Numer sekcji - 11

ZAINSTALOWANA KARTA SIM

Nie musisz kupować własnej karty - dostajesz ją zainstalowaną w zegarku. To specjalna karta telemetryczna, dedykowana do urządzeń takich jak smartwatche. Karta jest już zarejestrowana, a przez pierwsze 30 dni, korzystasz z zegarka i karty SIM za darmo. Następnie, wybierasz jeden z dostępnych pakietów miesięcznych. W ramach pakietu, otrzymujesz nie tylko kartę SIM i aplikację CALMEAN, ale także wsparcie we wszystkich potencjalnych problemach.

ZAINSTALOWANA KARTA SIM
Numer sekcji - 12

DEDYKOWANA APLIKACJA

Dzięki wykorzystaniu map Google w naszej aplikacji, lokalizowanie dziecka jest jeszcze bardziej precyzyjne. Nie tylko wygoda obsługi, ale też i ochrona. Dane dziecka chronione są zgodnie z polityką RODO, nie wysyłamy ich do Chin. Aktywność dziecka możesz śledzić nie tylko za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, ale także przez stronę internetową.

DEDYKOWANA APLIKACJA

[DANE TECHNICZNE]

Xblitz Hear Me

Funkcje: Ekran dotykowy, Połączenia telefoniczne, Powiadomienia SMS, Aparat, Budzik, Komunikat SOS, Karta SIM
GSM: 850, 900, 1800, 1900 (wspiera 2G, nie wspiera sieci 3G lub 4G)
Lokalizacja: LBS
Akumulator: 4.2 V 400 mAh
Wyświetlacz: 1.44"
Wymiary: 43mm x 54mm x 15mm
Wodoodporność: TAK, norma IP67
Chipset: RDA8955
Waga: 43g
Gwarancja: 2 lata
Aplikacja: CALMEAN

[PLIKI DO POBRANIA]

Xblitz HEAR ME

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

Xblitz

Specjalne kody

Zobacz także