[XBLITZ SPIRIT]

ALKOMAT ELEKTRONICZNY XBLITZ SPIRIT

Alkomat elektroniczny to pewność i dokładność pomiaru zagwarantowana przez najwyższą jakość podzespołów. Rok darmowej kalibracji i zestaw akcesoriów pozwalających na natychmiastowe użycie alkomatu od razu po zakupie! Teraz już zawsze będziesz mieć pewność czy już możesz kierować samochodem.

Kup alkomat - rok darmowej kalibracji GRATIS!

119,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[ALKOMAT ELEKTRONICZNY XBLITZ SPIRIT]

Alkomat elektroniczny Xblitz Spirit zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa i pewności, gdy zadasz sobie pytanie: „Czy mogę prowadzić samochód”. Wysoka jakość wykonania wraz z ROKIEM DARMOWEJ KALIBRACJI alkomatu gwarantuje znacznie większą pewność prawidłowego wyniku pomiaru niż darmowy alkomat online, który oblicza wynik na podstawie nieprecyzyjnych algorytmów i małej ilości danych. Osobisty alkomat elektroniczny Xblitz Spirit jest wyposażony w zestaw 5 ustników pozwalających na higieniczną i wygodną obsługę urządzenia. A dodane w zestawie dwie baterie 1,5V dają Ci możliwość użycia alkomatu od razu po zakupie!

[BEZPIECZEŃSTWO]

Xblitz Spirit to alkomat elektroniczny dla osób szukających urządzenia o wysokiej dokładności pomiaru. Obudowa tego alkomatu opracowana została na bazie przyjemnych w dotyku, wytrzymałych tworzyw sztucznych. Za połyskującym panelem znajduje się wyraźny i czytelny wyświetlacz wskazujący stężenie alkoholu oraz kontrolka statusu urządzenia.

[DOKŁADNOŚĆ POMIARU]

Alkomat elektroniczny Xblitz Spirit gwarantuje wysoką dokładność każdego pomiaru. Dzięki zastosowaniu do budowy urządzenia tylko wysokiej jakości komponentów możesz mieć pewność wysokiej dokładności pomiaru w każdej sytuacji.

[WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA]

Alkomat został wykonany na bazie znakomitej jakości tworzyw sztucznych z połyskującym panelem przednim. Projektowi urządzenia kierowała dbałość o uzyskanie jak najlepszej jakości podzespołów.

[BEZPŁATNA KALIBRACJA]

Każdy alkomat elektroniczny Xblitz Spirit objęty jest rocznym pakietem bezpłatnych kalibracji w serwisie Xblitz. Okresowe kalibracje pozwalają na utrzymanie prawidłowego pomiaru przez urządzenie. Każdy użytkownik alkomatu Xblitz Spirit w okresie roku od zakupu może dokonywać bezpłatnych kalibracji urządzenia w serwisie Xblitz.

[PROSTA OBSŁUGA]

Xblitz Spirit jest bardzo poręczny i co ważne dziecinnie prosty w obsłudze. Alkomat elektroniczny po przytrzymaniu przycisku „POWER ON” po 40 sekundach jest gotowy do przeprowadzenia pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

[KONTROLKA STATUSU]

Kontrolki statusu w czytelny sposób sygnalizują gotowość alkomatu do działania oraz odpowiadają za alarmy urządzenia.

[WYŚWIETLACZ]

Bardzo wyraźny wyświetlacz alkomatu.

[BATERIE I USTNIKI W ZESTAWIE]

Xblitz Spirit to więcej niż sam alkomat elektroniczny. Zestaw zawiera wszelkie niezbędne akcesoria, które zapewnią bezproblemowe użytkowanie.
Dzięki dołączonym do zestawu bateriom możesz przystąpić do badania od razu po odpakowaniu produktu. 5 dodatkowych ustników w zestawie gwarantuje wygodę i higienę przeprowadzanych testów.

[DANE TECHNICZNE]

Alkomat elektroniczny Xblitz SPIRIT

Sensor: Zaawansowany sensor półprzewodnikowy
Dokładność: +- 0.08% BAC
Zakres detekcji: 0.00 ~ 2.00‰ Promila
Czas rozgrzania: 40 sekund
Dopuszczalna wilgotność: < 93%
Temperatura pracy: 0 ~ 50°C
Temperatura przechowywania: 0 ~ 50°C
Kalibracja: Zalecane raz na 6 miesięcy (lub 500 pomiarów)
Wymiary: 123mm x 44mm x 19mm (bez ustnika)
Waga: 95g (z bateriami i ustnikiem)
Zasilanie: 2x 1,5V AA bateria alkaliczna
Gwarancja: 5 lat

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Alkomat elektroniczny Xblitz SPIRIT

Alkomat Xblitz Spirit x1, baterie x1 kpl, ustniki x5, instrukcja obsługi x1

[PLIKI DO POBRANIA]

Alkomat elektrochemiczny Xblitz SPIRIT

KARTY PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Profesjonalny alkomat elektrochemiczny Xblitz Spirit jest specjalistycznym urządzeniem służącym do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego, wykonanego w Korei Południowej platynowego sensora, alkomat jest wyjątkowo czuły i precyzyjny. Odczyt wyświetlony zostaje na dużym, czarnym wyświetlaczu, co czyni pomiar czytelnym.

Alkomat elektrochemiczny Xblitz Spirit jest poręcznym, długim na 12cm urządzeniem, dzięki czemu można z łatwością schować go do kieszeni i zabrać ze sobą. Dodatkowo, Xblitz Spirit jest bardzo lekki – waży zaledwie 95g, wliczając w to baterie i ustnik.

WYSOKA PRECYZJA

Alkomat elektrochemiczny Xblitz Spirit mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z dokładnością do 0.008 promila, co czyni pomiar wykonany przez urządzenie niesamowicie precyzyjnym. Dołączony w promocji rok darmowej kalibracji urządzenia zapewni najdokładniejsze możliwe funkcjonowanie alkomatu. Aby urządzenie funkcjonowało bez błędów pomiaru, kalibracji należy dokonywać raz na 500 pomiarów, lub co 6 miesięcy.

Zakres detekcji alkomatu elektrochemicznego Xblitz Spirit wynosi od zera do dwóch promili w wydychanym powietrzu. Pozwala to na precyzyjne określenie, czy osoba badana jest zdolna do prowadzenia pojazdu lub wykonywania innych czynności wymagających trzeźwości ciała i umysłu.

HIGIENA

Dzięki zastosowaniu jednorazowych ustników, alkomat elektrochemiczny Xblitz Spirit dba o higienę i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. W zestawie zawartych jest pięć sztuk takich ustników.

Dodatkowo, w zestawie zawarta są niezbędne dwie bateria 1.5V AAA, dzięki czemu korzystanie z urządzenia można zacząć od razu po wyciągnięciu go z pudełka. Jeśli więc potrzebujesz rozwiązania na już, zdecyduj się na alkomat elektrochemiczny Xblitz Spirit!

ZASTOSOWANIE

Alkomat elektrochemiczny Xblitz Spirit jest idealnym urządzeniem dla wszystkich kierowców, którzy muszą mieć na stanie urządzenie pozwalające im określić, czy są w stanie prowadzić auto dzień po mocnym przyjęciu. Alkomat przyda się również wszelkim funkcjonariuszom policji oraz ratownikom medycznym, którzy potrzebują precyzyjnego urządzenia które może określić trzeźwość badanej osoby. Urządzenie rozgrzewa się i jest gotowe do użytku w raptem 40 sekund, dzięki czemu pomiar można wykonać bezzwłocznie.

Xblitz
5902479671239

Specjalne kody