[XBLITZ ALCONTROL PRO]

ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY XBLITZ ALCONTROL

Xblitz ALControl jest ultra precyzyjnym przenośny alkomatem elektrochemicznym, używanym do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu. Wystarczy założyć ustnik, nacisnąć przycisk zasilania i rozpocząć badanie w kilka sekund. Budowa urządzenia sprawia, że praca z nim jest przyjemna i wygodna, a czarne tło ekranu powoduje, że interfejs jest bardziej przejrzysty.
Platynowe czujniki zastosowane w alkomacie elektrochemicznym Xblitz ALControl są produkcji brytyjskiej, dzięki czemu działają bezbłędnie.

KUP TERAZ W:

Kup alkomat - rok darmowej kalibracji GRATIS!

349,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE ALKOMATU]

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl

Typ czujnika: Czujnik elektrochemiczny
Metoda próbkowania: Zaawansowana analiza ilościowa
Wymiary (mm): 146x57x32
Poziom alarmowy: 0.250 mg/L (można go modyfikować)
Zakres detekcji: 0,000~2,000mg/L (0,40%B.A.C, 4,0 ‰ B.A.C, 4,0g/l)
Rozdzielczość pomiarowa: 0,01mg/l
Wyświetlacz: LCD
Czas rozgrzewania: 10 sekund
Gwarancja: 5 lat
Zasilanie: 2x baterie paluszki AA 1,5V
Temperatura użytkowania: 10° – 40°C

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl

  • Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl
  • Instrukcję
  • 5 ustników
  • Wygodne etui

[PLIKI DO POBRANIA]

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Profesjonalny alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Pro jest specjalistycznym urządzeniem służącym do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego, wykonanego w Wielkiej Brytanii platynowego sensora, alkomat jest wyjątkowo czuły i precyzyjny. Odczyt wyświetlony zostaje na dużym, czarnym wyświetlaczu, co czyni pomiar czytelnym. Dodatkowo, urządzenie zapamiętuje do 10 ostatnich pomiarów zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu i wyświetla ostatni z nich przy włączeniu alkomatu elektrochemicznego.

WYSOKA PRECYZJA POMIARU ALKOMATEM

Rozdzielczość pomiaru alkomatu elektrochemicznego Xblitz ALcontrol Pro wynosi 0,01mg/l, co czyni pomiar wykonany przez urządzenie niesmowicie precyzyjnym. Dołączony w promocji rok darmowej kalibracji urządzenia zapewni najdokładniejsze możliwe funkcjonowanie alkomatu. Dodatkowo, Xblitz ALcontrol Pro posiada tryb pomiaru pasywnego, dzięki któremu można zmierzyć zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu osoby, która nie może wystarczająco mocno dmuchnąć w ustnik urządzenia.

Zakres detekcji alkomatu elektrochemicznego Xblitz ALcontrol Pro wynosi 0,000~2,000mg/L (0,40%B.A.C, 4,0 ‰ B.A.C, 4,0g/l) – innymi słowy, mierzy on zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu sięgającą do czterech promili. Każdy, nawet najcięższy przypadek upojenia alkoholowego będzie można określić z użyciem tego urządzenia, dzięki czemu nie musimy przejmować się, czy prawdziwa wartość zawartości alkoholu nie wykracza poza skalę urządzenia.

HIGIENA 

Dzięki zastosowaniu jednorazowych ustników, alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Pro dba o higienę i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. W trybie pomiaru pasywnego nie trzeba nawet korzystać z ustnika. W zestawie zawartych jest pięć sztuk takich ustników.

ZASTOSOWANIE ALKOMATU ELEKTROCHEMICZNEGO

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Pro jest idealnym urządzeniem dla wszystkich kierowców, którzy muszą mieć na stanie urządzenie pozwalające im określić, czy są w stanie prowadzić auto dzień po mocnym przyjęciu. Alkomat przyda się również wszelkim funkcjonariuszom policji oraz ratownikom medycznym, którzy potrzebują precyzyjnego urządzenia które może określić trzeźwość badanej osoby, nawet gdy ta nie może wykonać dmuchnięcia w ustnik. Urządzenie rozgrzewa się i jest gotowe do użytku w raptem 10 sekund, dzięki czemu pomiar można wykonać bezzwłocznie.

W ALKOMACIE NAJWAŻNIEJSZA JEST WYSOKA PRECYZJA

Alkomat elektrochemiczny Xblitz Alcontrol jest poręcznym alkomatem elektrochemicznym o wysokiej precyzji, służącym do wykrywania alkoholu w wydychanym powietrzu. Jego głównym komponentem jest platynowy sensor produkcji brytyjskiej, który pozwala na uzyskanie miarodajnych wartości stężenia alkoholu.

DUŻY, CZYTELNY WYŚWIETLACZ LCD

Przyjazny interfejs czyni obsługę urządzenia prostą i wygodną, a ciemne podświetlenie ekranu sprawia, że interfejs jest bardziej czytelny. Ponadto zastosowanie dużego, jednorazowego ustnika zapewnia bezpieczeństwo i higienę użytkowników.

ALKOMAT Z FUNKCJĄ POMIARU PASYWNEGO

Jeśli osoba będąca obiektem pomiaru jest nietrzeźwa lub niezdolna do wdmuchnięcia powietrza z odpowiednią siłą, aby dostarczyć odpowiednią próbkę powietrza, można wybrać opcję pomiaru pasywnego. Zdejmij ustnik, umieść alkomat blisko nosa, kiedy alkomat oczekuje na wdmuchnięcie powietrza, a następnie wciśnij i przytrzymaj przycisk DOWN. Alkomat elektrochemiczny Xblitz Alcontrol dokona pomiaru w trybie pasywnym.

KALIBRACJA ALKOMATU

Kalibracja alkomatu po wyjęciu z pudełka nie jest konieczna, gdyż urządzenie jest poprawnie skalibrowane. W ramach PROMOCJI, klient otrzyma dowolną ilość kalibracji GRATIS w okresie 12 miesięcy od daty zakupu urządzenia Xblitz Alcontrol*.

BOGATA FUNKCJONALNOŚĆ

Duży, jednorazowy ustnik zapewnia bezpieczeństwo i higienę użytkowników. Alkomat oszczędnie korzysta z wbudowanej baterii i posiada funkcję automatycznego wyłączania. Dzięki platynowemu sensorowi elektrochemicznemu wyprodukowanemu w UK, pomiary dokonany przez Xblitz Alcontrol są dokładne i cechują się wysoką niezawodnością. Dodatkowo, urządzenie posiada funkcje pomiaru pasywnego oraz dźwiękowego powiadomienia podczas wdmuchiwania powietrza. Alkomat pamięta 10 ostatnich pomiarów i wyświetla ostatni pomiar przy włączeniu urządzenia.

Xblitz
5902479670515

Specjalne kody

Nowy produkt