Obrotowe uchwyty z ładowaniem – PREMIERA kwietnia od Xblitz!

Obrotowe uchwyty z ładowaniem – PREMIERA kwietnia od Xblitz!

Xblitz GX to seria innowacyjnych uchwytów samochodowych z trybem szybkiego ładowania i automatyczną rotacją. W ofercie znajdują się 4 modele, z których każdy charakteryzuje się własnym stylem. Wybierz swój ulubiony i ciesz się komfortem użytkowania, którego nie da Ci żadne inne urządzenie tego typu.

PIERWSZY TAKI NA RYNKU

Bezprzewodowość to dziś codzienność. Bezprzewodowe myszki, bezprzewodowe klawiatury, słuchawki i Internet. Niedawno rynek zaczęły podbijać również bezprzewodowe ładowarki do telefonów. Dlatego tworząc nową serią uchwytów samochodowych Xblitz GX postanowiliśmy wyposażyć je dodatkowo w ładowanie indukcyjne i automatyczny obrót. To technologia, która gwarantuje jeszcze większą wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Poznajcie 4 nowe uchwyty z serii GX.

 

elegancki uchwyt samochodowy premium

NOWA TECHNOLOGIA – AUTOMATYCZNY UCHWYT I CZUJNIK ZBLIŻENIOWY

Wiele osób ocenia uchwyty samochodowe pod kątem łatwości wkładania i wyciągania z nich telefonu. Coraz rzadziej wybierane są takie uchwyty, do których obsługi potrzebne są obie ręce. Dlatego automatyczne uchwyty Xblitz GX zostały stworzone tak, aby ich obsługa była jak najprostsza. To znaczne ułatwienie dla kierowców.

Uchwyty samochodowe z serii GX posiadają wbudowany czujnik zbliżeniowy. Co to daje? Po zbliżeniu telefonu, skrzydełka uchwytu otwierają się automatycznie, a następnie zaciskają się na telefonie, zapewniając stabilny chwyt i położenie. Takie rozwiązanie sprawia, że możesz odkładać i podejmować telefon jedną ręką nie patrząc nawet na uchwyt. Przyznacie, że to duża wygoda dla kierowcy.

Aby komfort użytkowania był jeszcze większy, uchwyty Xblitz GX posiadają tak zwane podtrzymanie bateryjne. W praktyce oznacza to, że nawet po wyłączeniu zasilania i wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki, skrzydełka zaciskowe otworzą się, uwalniając telefon. W uchwytach bez tej opcji po wyłączeniu silnika automat zaciskowy nie zadziała, a wyciągnięcie telefonu będzie bardzo utrudnione.

POTĘGA INDUKCJI – SZYBSZE I BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE ZBLIŻENIOWE

Choć seria Xblitz GX klasyfikowana jest jako uchwyt samochodowy, to pod względem funkcjonalności to tak naprawdę inteligentna turbo szybka ładowarka indukcyjna z funkcją uchwytu samochodowego.

Choć przekazywanie energii bez użycia kabla brzmi jak fantastyka, to proces indukcji wykorzystywany jest już w wielu modelach smartfonów. Nowe uchwyty samochodowe Xblitz z serii GX wspierają udoskonalony standard QI. QI [czi] oznacza ni mniej, ni więcej tylko „przepływ energii” i w technologii wykorzystuje się go właśnie  do bezprzewodowego transferu energii.

Każdy uchwyt GX obsługuje ładowanie indukcyjne o mocy 15W, co bezpośrednio przekłada się na dużo szybszy czas ładowania. Uchwyt naładuje Twój telefon nawet do 2 razy szybciej, niż tradycyjna ładowarka indukcyjna.

Jak odbywa się ładowanie w uchwycie Xblitz GX? Bardzo prosto. Ładowanie odbywa się automatycznie po umieszczeniu telefonu w uchwycie. Czujnik zbliżeniowy rejestruje telefon, otwiera ramiona ze skrzydełkami, zaciska je na telefonie, utrzymując go w stałej pozycji, a cewki w telefonie i ładowarce zaczynają wytwarzać własne pole elektromagnetyczne. Ładowarka zaczyna przekazywać energię, a telefon ją wychwytuje i przekazuje do akumulatora. Proste, prawda? Dodatkowo automatyczne uchwyty Xblitz GX mają wbudowaną zaawansowaną ochronę przed przegrzaniem – jeśli temperatura wzrasta powyżej dopuszczalnej granicy, ładowanie zostaje przerwane.

Jak sprawdzić, czy nasz telefon ma ładowanie indukcyjne? Umieść telefon w uchwycie Xblitx GX. Ładowanie rozpocznie się automatycznie. Funkcja ta działa non-stop i nie trzeba jej manualnie włączać lub wyłączać.

Ładowanie indukcyjne ma wiele zalet, a wśród nich:

– wygoda dla kierowców

– bezproblemowa obsługa

– koniec z uszkodzeniem styków i portów

– brak kabli i przewodów

 

AUTOMATYCZNY OBRÓT – WYGODNA NAWIGACJA. Twój telefon bezpieczny w pionie i poziomie 

Uchwyty z serii GX posiadają innowacyjny system automatycznego obrotu do pozycji poziomej. Jest to znakomite rozwiązanie przy częstym wykorzystywaniu smartfona jako nawigacji samochodowej. Ale nie tylko. Na postoju możesz wygodnie przejrzeć zdjęcia lub filmy z wideorejestratora. Na przykład niewielka kamera Xblitz S4 posiada dedykowaną aplikację do przeglądania filmów z trasy na ekranie telefonu.

Seria GX to urządzenia, które pozwalają na bezpieczne umieszczenie telefonu w pozycji horyzontalnej. Mało tego – jedno dotknięcie sprawia, że uchwyt zapamięta Twój wybór i po ponownym umieszczeniu telefonu w skrzydełkach, automatycznie ustawi go w pozycji poziomej. Automatyczny mechanizm ceniony jest zwłaszcza przez osoby spędzające dużo czasu za kołkiem – zawodowych kierowców oraz miłośników długich tras.

3 SPOSOBY MONTAŻU – ELEGANCJA DOPASOWANA DO POTRZEB

Najnowsze obrotowe uchwyty Xblitz GX z łatwością dopasują się do wielkości Twojego telefonu. Ich uniwersalność przejawia się dodatkowo w aż 3 sposobach montowania – możesz wybrać taki, który najbardziej Ci odpowiada.

– Kratka

Uchwyty Xblitz GX posiadają specjalny klips mocujący, dzięki któremu uchwyt może być wygodnie zamontowany w większości samochodowych kratek wentylacyjnych

– Szyba

Specjalna, silna przyssawka w uchwytach Xblitz GX możesz zamontować także na szybie samochodu. Jest to rozwiązanie idealne dla kierowców, którzy chcą mieć ekran telefonu lub tabletu na poziomie oczu.

– Deska rozdzielcza

Regulowane ramię pozwala na montaż uchwytów GX na desce rozdzielczej i kokpicie. Dzięki przegubowej regulacji możesz ustawić telefon niżej, aby nie zasłaniał szyby.

Wybierz swój uchwyt Xblitz GX i ciesz się bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. 

 

Xblitz