Wygraj wejściówkę na najbardziej prestiżowe wyścigi samochodowe

Rajdowa promocja Xblitz i Empik

Lubisz motoryzację? Jesteś fanem wyścigów samochodowych? A może masz ochotę przeżyć coś wyjątkowego? Jeśli odpowiedź na chociażby jedno z powyższych pytań jest twierdząca, koniecznie musisz wziąć udział w rozdaniu. Motoryzacja to nasz konik i właśnie ze względu na zamiłowanie do samochodów i szybkiej jazdy, stworzyliśmy naszą markę. Chcemy dostarczać Wam nie tylko wyjątkowe produkty na miarę XXI wieku, ale również karmić Was doznaniami. Stąd pomysł na rozdanie!

Co można zgarnąć? Zgadnij!

Przygotowaliśmy dla Was wejściówkę dla dwóch osób na najbardziej prestiżowe wyścigi samochodowe w historii, które odbędą się w dniach od 9 do 11 września 2022 roku we włoskiej Monzie! Wiesz, o jakie wydarzenie chodzi? Mamy dla Ciebie 3 wskazówki:

  •  wyścigi odbywają się nieprzerwanie od 1950 roku,
  • bolidy biorące udział w zawodach potrafią rozpędzić się aż do 370 km/h,
  • w wyścigach brał udział m.in. Robert Kubica.

… chyba już domyślasz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jakie są warunki uczestnictwa?

Akcja powstała w ramach współpracy z siecią sprzedaży Empik. Wystarczy tylko w terminie od 15 lipca do 31 sierpnia 2022 roku kupić dowolny wideorejestrator marki Xblitz w sklepie Empik, wypełnić formularz zgłoszeniowy i odpowiedzieć na pytanie: “Dlaczego właśnie Ty powinieneś zobaczyć na żywo wyścigi we Włoszech?”. Nagrodą jest wejściówka dla dwóch na wydarzenie osób oraz 3-dniowy pobyt w hotelu we Włoszech. Bilety lotnicze też bierzemy na siebie!

Kiedy nastąpi ogłoszenie o zwycięzcach?

Rozstrzygnięcie nastąpi 01.09.2022 za pośrednictwem naszej strony internetowej. Będzie też głośno na naszych kanałach w social mediach: na Facebooku oraz na Instagramie, dlatego już dziś zacznij nas obserwować. Regulamin dostępny jest tutaj.

Nie zwlekaj i zgłoś się już teraz! To niezwykłe wydarzenie, ekscytujące emocje i szybkie samochody. Spraw sobie wyjątkowy prezent i spędzić cudowny czas we Włoszech z bliską Ci osobą.

Xblitz