Nowa linia profesjonalnych bezprzewodowych głośników Xblitz Master 2023

aktualności Xblitz Master Blog Xblitz

Wszyscy kochamy głośniki bezprzewodowe za swobodę jaką nam dają. Biorąc pod uwagę technologie dzisiejszych czasów taki głośnik idealnie sprawdzi się w każdych warunkach: w domu, w pracy, na wakacjach, a nawet na imprezie. Teraz Xblitz daje Ci wiele modeli do wyboru i ogrom ich możliwości!

Głośnik MASTER BOX – rewelacyjna jakość brzemiania

Ten wyjątkowy, przenośny głośnik Master Box od marki Xblitz zapewni świetne brzmienia w każdych okolicznościach. To produkt 2w1 – poza klasycznym głośnikiem, który łączysz z telefonem za pośrednictwem technologii Bluetooth, możesz korzystać z wbudowanego radio. Wbudowana latarka oraz długi pasek sprawiają, że wygodnie zabierzesz ze sobą głośnik, gdzie tylko chcesz.

Poręczny głośnik bezprzewodowy MASTER GO

Ten niewielki głośnik Master Go to król imprezy, dzięki wbudowanym światłom LED, które w pulsacyjny sposób zmieniają kolory. Ta propozycja Xblitz to wyjątkowa jakość dźwięku zamknięta w małym, przenośnym urządzeniu. Idealny do wzięcia ze sobą w dowolne miejsce.

 

Przenośny głośnik – MASTER EVO

Wyjątkowy, przenośny głośnik Xblitz Master Evo zapewni Ci doskonałą jakość brzmienia, ale również dostarczy efektów wizualnych. Kolorowe oświetlenie LED oraz system rotacji barw połączone z najlepszej jakości muzyką, dostarczają niepowtarzalnych doznań audiowizualnych.

Wygodny bezprzewodowy – MASTER ONE

Mały, lekki, poręczny, mobilny głośnik bezprzewodowy Master One to sprzęt o dużej mocy i wysokiej jakości dźwięku. Ten model został zaprojektowany, aby umilić wyjazdy i wakacje, brzmieniem ulubionej muzyki. To co wyróżnia MASTER ONE to wyświetlacz. Głośnik bezprzewodowy Xblitz posiada funkcję zegara i pomiaru temperatury, co jest wygodne i pomocne w wielu sytuacjach.

 

MASTER 200 – głośnik z radio

Wyjątkowy głośnik z radio Xblitz Master 200, który zapewni Ci doskonałą jakość muzyki. Urządzenie jest mobilne — ze względu na swój niewielki rozmiar oraz wbudowany uchwyt — może towarzyszyć Ci podczas podróży lub wycieczek. Głośnik wyposażono dodatkowo w duży, czytelny wyświetlacz wraz z zegarem.

 

Niepowtarzalna jakość dzwięku z MASTER X od Xblitz

Ten wyjątkowy, bezprzewodowy głośnik Master X od marki Xblitz zapewnia niepowtarzalną jakość dźwięku. Urządzenie posiada wbudowany panel LED, który pozwala na dobór kolorystyki podświetlenia. Dodatkowo uchwyt zintegrowany z głośnikiem umożliwia łatwe transportowanie urządzenia. Zabierzesz go ze sobą wszędzie!

 

Efekty wizualne oraz wbudowany panel LED w MASTER PRO

Bezprzewodowy głośnik Xblitz Master Pro z funkcją radio to doskonałe połączenie wyjątkowej jakości dźwięku oraz efektów wizualnych. Urządzenie posiada wbudowany panel LED, który umożliwia dobór kolorystyki podświetlenia. Wygodny uchwyt pozwala na łatwe transportowanie urządzenia.

Cała gama głośników Xblitz Master niewątpliwie podbije serca miłośników dobrej muzyki. Wiesz już, który zabierzesz ze sobą?

Xblitz