Kompaktowy wideorejestrator z GPS – Xblitz X7

X7 wideorejestrator z GPS

Szukacie sprawdzonego wideorejestratora z modułem GPS, za który nie chcecie przepłacać? Wideorejestrator Xblitz X7 GPS jest najlepszą opcją na rynku! To nasza świeżynka – jej premiera miała kilka dni temu – wyposażona jest we wszystko, co niezbędne w kamerze samochodowej w 2022 r.

Wideorejestrator Xblitz X7 GPS wyposażono we wbudowany moduł GPS, dzięki któremu możesz rejestrować położenie pojazdu na mapie, a także prędkość, z jaką się porusza. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, że jego budowa idealnie sprawdza się nie tylko na szybach pasażerskich samochodów, ale również perfekcyjnie wpasowuje się do dużych, ciężarowych aut. Kamera idealnie sprawdzi się u zawodowych kierowców, którzy nie muszą martwić się o dopasowanie kamery, a dodatkowo chętnie skorzystają z modułu GPS.

Wysoka rozdzielczość (full HD) nagrywanego obrazu, to więcej szczegółów i lepsza widoczność tablic rejestracyjnych. Tryb HDR zastosowany w naszym wideorejestratorze sprawia, że nagrania wykonane przez kamerę będą wolne od prześwietleń i pozwolą dostrzec więcej szczegółów z mniej oświetlonych obszarów w polu widzenia obiektywu. Wszystko to dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

Z wideorejestratorem Xblitz X7 GPS poczujesz się bezpiecznie na każdej drodze, zarówno w mieście, jak i z dala od cywilizacji. Niewielki gabaryt kamery, sprawia, że nie rozprasza uwagi kierowcy, a łatwy montaż zapewnia radość użytkowania.

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera automatycznie zabezpieczy wideo przed skasowaniem bez ryzyka nadpisania. Zaparkuj samochód, uruchom tryb parkingowy i nie martw się tym, co dzieje się z Twoim autem, gdy nie ma Cię w pobliżu. Czujnik G-sensor uruchomi automatyczne nagrywanie wideo, gdy tylko wykryje drgania samochodu.

Dzięki funkcji „Loop-Recording” nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli) i gdy zabraknie miejsca na karcie pamięci, nowe pliki nadpisują najstarsze nagrania. Nośnikiem danych Xblitz X7 GPS są karty pamięci microSD.

 

Przeczytaj również:

Xblitz