Rewolucyjny wideorejestrator Xblitz Genesis 4K

Xblitz Genesis 4k wideorejestrator nowej generacji

Poznajcie Genesis 4K – rewolucyjny wideorejestrator marki Xblitz! Jest to model kamery samochodowej zupełnie nowej generacji – urządzenie wyposażone jest w mocne podzespoły zapewniające świetną jakość nagrywanego obrazu oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne. Kamera samochodowa Xblitz Genesis 4K to doskonały produkt, dlatego nie boimy się stwierdzenia, że zadowoli on nawet najbardziej wymagający kierowców.

Urządzenie posiada moduł GPS, który pozwoli na zlokalizowanie Twojego pojazdu na mapie. Odtwarzając trasę na dowolnym urządzeniu (np. na komputerze), będziesz w stanie określić położenie samochodu na konkretnym odcinku drogi.

Zobacz też: Moduł GPS w kamerze samochodowej – warto wiedzieć

 

Kamera samochodowa Xblitz nagrywa obraz o rozdzielczości 4K, dzięki czemu dostrzeżesz takie detale z trasy jak np. numery tablic rejestracyjnych mijających Cię pojazdów. Urządzenie nagrywa obraz pod kątem 170 stopni, co pozwoli Ci na swobodną obserwację drogi po obu pasach, nie wyłączając pobocza. To komfort, że nic nie umknie Twojej uwadze. Nasza kamera znakomicie sprawdzi się podczas rejestrowania trasy nocą. Zaawansowany sensor Sony Starvis i jasny obiektyw zapewniają najwyższą jakość nagrań po zmroku.

Sterowanie wideorejestratorem urządzeniem odbywa się dotykowo. To łatwy i wygodny sposób na dostosowanie preferowanych ustawień urządzenia, czy podgląd widoku z trasy.

Funkcja loop-recording pozwala na nagrywanie obrazu w pętli. Oznacza to, że stare pliki automatycznie nadpisywane są nowymi, a Ty nie musisz myśleć o regularnym usuwaniu danych z urządzenia. Wszystko dzieje się samo!

Dzięki funkcji detekcji ruchu kamera samochodowa automatycznie uruchomi rejestrację obrazu, gdy tylko wykryje ruch w polu widzenia urządzenia. Dzięki temu z łatwością sprawdzisz, czy ktoś zbliżał się do pojazdu podczas Twojej nieobecności.

Jak już wspominaliśmy — co do zasady urządzenie nagrywa w pętli, nadpisując stare pliki nowymi. Jednak w razie nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak kolizja, czy nagłe hamowanie, funkcja G-Sensor zabezpieczy kluczowe dane przed nadpisaniem, a Ty zyskasz dowód w sprawie.

Czytaj więcej o G-sensor w kamerach samochodowych Xblitz

 

Z kolei, dzięki trybowi parkingowemu nie musisz obawiać się o swój samochód pozostawiony na parkingu lub na poboczu. W przypadku wykrycia wstrząsu, kamera uruchomi się automatycznie i rozpocznie rejestrację zdarzenia. Twoje auto będzie chronione nawet wtedy, gdy nie ma Cię w pobliżu.

Aktywny uchwyt zastosowany w wideorejestratorze Xblitz Genesis 4K pozwala na ciągłe ładowanie kamery — dzięki temu rozwiązaniu nie musisz się obawiać, że w najbardziej nieoczekiwanym momencie stracisz możliwość rejestracji obrazu. Wygodny uchwyt zapewnia także stabilne położenie urządzenia oraz możliwość łatwego i szybkiego wpięcia, jak i wypięcia kamer.

Xblitz