Alkomat Xblitz Ether – idealny prezent na 18. urodziny

Idealny prezent na 18

Szukasz prezentu na 18. urodziny? Zanim zdecydujesz się na książkę, kubek lub inny śmieszny gadżet, rozważ, czy świeżo upieczonemu dorosłemu bardziej nie przyda się…alkomat.

„No ale w sumie co mu/jej to da?” – zapytasz. Być może Twoja wyobraźnia nie dotarła jeszcze do punktu, w kierunku którego my pokonaliśmy już setki kilometrów, dlatego pozwól nam się wyręczyć. Odpowiedź brzmi: BEZPIECZEŃSTWO.

Dlaczego alkomat?

Osoby osiągające pełnoletniość zyskują możliwość legalnego spożywania alkoholu oraz uczestnictwa w ruchu drogowym jako kierowcy. Wraz z nowymi możliwościami, na horyzoncie pojawiają się także niebezpieczeństwa, na przykład prowadzenie samochodu pod wpływem. Kiedy trzeźwość stoi pod znakiem zapytania, złotym rozwiązaniem jest alkomat. Pomaga on dokładnie ocenić stan zdolności do kierowania pojazdem, a w rezultacie także zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz innym.

Wypuść to w ETHER

Idealnym podarunkiem dla początkującego kierowcy lub kierowczyni będzie model Xblitz Ether. To niepozorne urządzenie szacuje trzeźwość z dokładnością co do setnych wartości promila. Oczywiście nie jest to jego jedyna zaleta. Jakie są pozostałe?

  • Bezpieczeństwo x5

Bez znajomych nie ma zabawy, a bez alkomatu pewności. Dzięki dołączonym do zestawu ustnikom z urządzenia może skorzystać jego właściciel oraz towarzyszące mu osoby.

  • Elektrochemiczny koreański sensor

Czasami 0,10 robi różnicę. Zwłaszcza, że w Polsce dopuszczalna ilość alkoholu w wydychanym powietrzu wynosi do 0,2 promila. Wysokiej jakości koreański, platynowy sensor zapewnia dokładną jakość pomiaru, która za każdym razem pozwala upewnić się, że dozwolona wartość nie została przekroczona.

  • Bezpłatna kalibracja

Alkomat osiągnął limit testów. Co wtedy? W pierwszej kolejności należy cieszyć się z własnego poczucia odpowiedzialności. Następnie wystarczy odesłać urządzenie do producenta. Xblitz oferuje bezpłatną kalibrację przez rok, więc użytkownik nie musi zawracać sobie głowy szukaniem odpowiedniego serwisu.

  • Praktyczny design

Korzystanie z produktu staje się znacznie przyjemniejsze, kiedy został on odpowiednio zaprojektowany. Xblitz Ether to urządzenie ładne, lekkie i małe. Niewielki rozmiar gwarantuje dyskrecję użytkowania. Ether zmieści się dosłownie wszędzie – w kieszonce plecaka, na dnie torebki czy w schowku. Dzięki temu znajduje się pod ręką zawsze wtedy, kiedy jest potrzebny.

  • Prosta obsługa i intuicyjna obsługa

W przypadku Xblitz Ether od bezpieczeństwa dzieli jedno kliknięcie. Tylko tyle musimy zrobić, aby zmierzyć poziom alkoholu w organizmie. Jeśli urządzenie przestanie działać, wystarczy, że wymienimy baterie (tradycyjne „paluszki” AAA). Bajecznie prosta obsługa zapewnia komfort i pomaga uniknąć stresu w niespodziewanych sytuacjach.

 

Chcesz mieć wybór? Poznaj inne alkomaty Xblitz, odwiedzając nasz sklep!

Xblitz