Xblitz Z10 Slim – niewielki rozmiar, duże możliwości

Z10 Slim Blog

Xblitz Z10 SLIM to jeden z tych wideorejestratorów, które mają doskonałą relację jakości do ceny – za naprawdę niewielkie pieniądze zyskujesz możliwość zabezpieczenia się przed wymuszeniem odszkodowania ze strony nieuczciwego kierowcy lub uniknięcia mandatu, ponieważ posiadasz dowód w postaci czytelnego nagrania wideo.

Wideorehestrator Xblitz Z10 SLIM to nowoczesny gadżet samochodowy sterowany za pomocą aplikacji w telefonie. Możesz przeglądać obraz z kamery w czasie rzeczywistym na swoim smartfonie, zgrywać pliki do pamięci telefonu i przesyłać je dalej, a także ustawić wszystkie niezbędne parametry urządzenia. To jeszcze większy komfort użytkowania!

Z Z10 SLIM zyskujesz nagrania w wysokiej jakości full HD. Pozwoli Ci to z łatwością odczytać numery tablic rejestracyjnych mijających Cię pojazdów. W razie kolizji lub wypadku, zyskasz dane umożliwiające identyfikację sprawcy. Kamera samochodowa Xblitz Z10 Slim nagrywa obraz w zakresie 140 stopni, co pozwala na rejestrację obrazu o szerokim kącie, po obydwu pasach drogi.

Wideorejestrator Xblitz Z10 Slim to produkt o kompaktowych rozmiarach: jest dyskretny i minimalistyczny. Nie posiada wbudowanego wyświetlacza, dzięki czemu obraz z kamery nie będzie dodatkowo rozpraszał Twojej uwagi w czasie jazdy. Dodatkowo, kamera ta posiada obrotowy obiektyw, który możesz skierować w dowolną stronę — nawet do wnętrza swojego pojazdu. To doskonała okazja, aby uchwycić wyjątkowe momenty z podróży.

Dzięki funkcji loop-recording, zwanej także nagrywaniem w pętli, stare pliki automatycznie nadpisywane są nowymi. Nie musisz zatem ręcznie usuwać archiwalnych nagrań, aby zwolnić miejsce na dysku wideorejestratora.

Podczas korzystania z wideorejestratora stare pliki automatycznie nadpisywane są nowymi. Jednak w razie kolizji dzięki zamontowanemu akcelerometrowi aktualne nagranie zostanie zabezpieczone przed nadpisaniem, a Ty zyskasz materiał dowodowy dotyczący zdarzenia, którego byłeś uczestnikiem.

Xblitz