Nowy wideorejestrator miejski – Xblitz Everywhere

Premiera Xblitz Everywhere

Dziś tj. 7 września 2022 swoją premierę ma Xblitz Everywhere – urządzenie z zupełnie nowej kategorii produktowej z portfolio Xblitz!

Xblitz Everywhere to nowoczesny wideorejestrator wyposażony w dwa obiektywy Full HD rejestrujące obraz w przeciwległych kierunkach. Urządzenie możesz umieścić — wedle swojego wyboru — na kierownicy roweru, motocykla lub przymocować je do kasku. Pozwoli Ci to na rejestrowanie najbardziej ekscytujących momentów z podróży. Urządzenie pozwala na rejestrację obrazu w zakresie 280 stopni, dzięki czemu żaden szczegół z trasy nie umknie Twojej uwadze.

Kamera ta ma wiele zastosowań — sprawdzi się podczas tradycyjnych podróży samochodem, ale także w czasie wypraw rowerowych lub motocyklowych. Możesz także korzystać z niej w czasie przejażdżek hulajnogą czy skuterem. Wszystkie niezbędne elementy mocujące znajdziesz w zestawie. Wygodna przyssawka mocująca umożliwia montaż kamery na czubku kasku motocyklowego lub rowerowego. Nagrywanie z tej pozycji pozwoli Ci uchwycić szerszy kąt i otrzymać spektakularne materiały video.

Z Xblitz Everywhere żaden deszcz nie będzie Ci straszny. Urządzenie zostało wyposażone w system wodoodporności IPX6, który chroni wideorejestrator przed strumieniami wody docierającymi z różnych kierunków do 100 litrów na minutę.

Xblitz Everywhere wyróżnia się swoim wyglądem: ciemna kolorystyka oraz unikalny kształt sprawiają, że to produkt idealny dla najbardziej wymagających użytkowników.
Urządzenie posiada wbudowany moduł WiFi, a dzięki aplikacji Roadcam — w pełni kompatybilnej z kamerą Xblitz Everywhere — możesz mieć podgląd z wideorejestratora na swoim smartfonie, a ponadto dostosować ustawienia kamery wedle własnych preferencji. Aplikacja jest kompatybilna z systemem Android oraz iOS.

Wbudowany akumulator zapewnia 120 minut ciągłego nagrywania, a gdy trasa potrwa dłużej, zawsze możesz podpiąć kamerę do gniazda zapalniczki lub powerbanka i jechać dalej. Nośnikiem danych w wideorejestratorze Xblitz Everywhere jest karta SD. To na niej zapiszą się Twoje filmy z trasy. Nasz podwójny miejski wideorejestrator obsługuje karty do 128 GB.

Samo posiadanie kamery nie uchroni Cię przed kolizją, ale w razie wypadku dostarczy nagranie, które może być koronnym dowodem w razie wypadku lub interwencji Policji. Kamera Xblitz Everywhere to zabezpieczenie – zdrowia i roweru. Pomoże odczytać tablice rejestracyjne, ustalić tożsamość kierowcy, a także udowodnić kto zawinił.

Xblitz