Xblitz Z9 Black – powrót króla!

Xblitz kamera samochodowa Z9 Black

Nowa kamera samochodowa w ofercie Xblitz – Z9 Black to idealna propozycja dla kierowców ceniących sobie minimalistyczny design, wytrzymałość oraz niezawodność. Wideorejestrator oferuje sporo przydatnych funkcjonalności za niewygórowaną cenę. Zapoznaj się z możliwościami Xblitz Z9 Black – następcy hitu sprzedaży – modelu Z9!

Uchwyt wideorejestratora Xblitz Z9 Black został skonstruowany w taki sposób, aby z łatwością można było ustawiać przyssawkę mocującą pod odpowiednim kątem. Urządzenie może być zamontowane w klasycznym samochodzie osobowym, jak i w ciężarówce czy tirze.

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Z9 BLACK został wykonany z wytrzymałego polerowanego metalu. Powłoka kamery jest czarna i matowa, dzięki czemu nie pozostają na niej ślady palców, a sama kamera świetnie prezentuje się w każdym samochodzie.

Dzięki kompaktowemu rozmiarowi urządzenie jest dyskretne, nie rozprasza uwagi kierowcy, a przy tym posiada duży, dwucalowy wyświetlacz. Xblitz Z9 BLACK posiada także funkcję automatycznego startu i stopu. Oznacza to, że rozpocznie nagrywanie po uruchomieniu zapłonu, natomiast przestanie rejestrować po wyłączeniu silnika.

Wideorejestrator Xblitz Z9 BLACK nagrywa obraz o szerokości 140 stopni, co pozwoli Ci na obserwację obydwu pasów drogi, w tym także pobocza. Z łatwością dostrzeżesz numery tablic rejestracyjnych mijających Cię pojazdów

Dzięki funkcji WDR wideorejestrator wyodrębnia bardzo szeroką rozpiętość tonalną, czyli nawet przy mocnych różnicach natężenia światła, matryca wyrównuje naświetlenie klatki przez co obraz jest nasycony, czytelny i pełen szczegółów.

Tryb parkingowy w kamerze Xblitz Z9 BLACK znacznie zwiększy ochronę Twojego samochodu, nawet wtedy, gdy nie będzie Cię w pojeździe. Wideorejestrator uruchomi się automatycznie, gdy wykryje wstrząs. Rozpocznie nagrywanie i łatwo zidentyfikujesz sprawcę kolizji czy uszkodzenia auta.

Standardowo wideorejestrator nagrywa w pętli, jednak w razie nagłego hamowania lub kolizji, pliki z niebezpiecznego zdarzenia nie zostaną automatycznie nadpisane. Dzięki temu zyskasz dowód w sprawie.

Kamera samochodowa Xblitz Z9 BLACK została wyposażona w funkcję detekcji ruchu, dzięki której urządzenie uruchomi się za każdym razem, gdy wykryje ruch w okolicy Twojego pojazdu. Z łatwością sprawdzisz, czy ktoś zbliżał się do Twojego samochodu podczas Twojej nieobecności.

Xblitz