Xblitz X6 WiFi – dobra kamera samochodowa w jeszcze lepszej cenie

Xblitz X6 Wi-Fi

Jesteście zdecydowani kupić kamerę samochodową do 300 zł, ale nie wiecie którą wybrać? Sprawdźcie X6 WiFi – nowy, kompaktowy rejestrator samochodowy marki Xblitz, z łącznością Wi-Fi i obiektywem full HD!

Spośród innych produktów dostępnych na rynku, urządzenie to wyróżnia się niewielkim rozmiarem oraz wagą. Nie posiada wbudowanego wyświetlacza, dzięki czemu jest dyskretny i praktycznie niezauważalny przez innych kierowców.

Dzięki łączności WiFi wideorejestrator samochodowy Xblitz X6 pozwala na podgląd obrazu z kamery w czasie rzeczywistym bezpośrednio na Twoim smartfonie. Możesz również zdalnie przesyłać nagrania z karty micro-SD w kamerze do pamięci telefonu. To wygodne rozwiązanie, a także gwarancja, że wideorejestrator nie będzie rozpraszał Twojej uwagi w czasie jazdy.

Urządzenie nagrywa obraz o szerokości 140 stopni, a zatem bez trudu zauważysz wszystkie istotne detale z podróży, znajdujące się bezpośrednio przed swoim samochodem, ale również na poboczu. Nic nie umknie czujnemu oku kamery! Ciesz się niezwykłą jakością nagrań z wideorejestratorem Xblitz X6 WiFi! Urządzenie rejestruje obraz Full HD, dzięki czemu z łatwością dostrzeżesz wszystkie istotne szczegóły z trasy swojej podróży, takie jak numery tablic rejestracyjnych mijających Cię pojazdów.

Design i unikalna konstrukcja to wyróżniki naszej nowoczesnej kamery samochodowej Xblitz X6 WiFi. To produkt, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Metalowa obudowa i wyjątkowy design dodadzą klasy wnętrzu Twojego samochodu.

Mówimy “nowoczesny design” i co mamy na myśli? Futurystyczne kształty, dynamiczna sylwetka, wysokiej jakości materiały, odporność na uszkodzenia i projekt, który został przemyślany w najmniejszych szczegółach. Dokładnie taka jest kamera samochodowa Xblitz X6 WiFi, która choć dyskretna, to jednak jest najlepszym przykładem nowoczesnego designu.

Pogoda nie zawsze sprzyja bezpiecznej i bezproblemowej jeździe. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy zmrok zapada wcześnie, a deszcze i mgły ograniczają widoczność dobrze mieć w samochodzie wideorejestrator Xblitz X6 WiFi, który nagra przebieg trasy i ewentualna kolizje w jakości, pozwalającej zidentyfikować wszystkich uczestników stłuczki.

Urządzenie nagrywa w pętli, co oznacza, że stare pliki automatycznie nadpisywane są nowymi. Nie musisz zatem manualnie usuwać archiwalnych danych, które po zapełnieniu karty pamięci kasowane są z automatu. To wygodne rozwiązanie zaoszczędzi Twój czas i sprawi, że nie stracisz najaktualniejszych nagrań.

Xblitz