The Best Of Moto 2022 – Xblitz na liście nominowanych!

The Best of Moto Xblitz

Jak co roku fani motoryzacji wraz z jury wybiorą najlepsze samochody roku w plebiscycie The Best Of Moto. Dodatkowo przewidziane są kategorie specjalne, a wśród nich, po raz pierwszy w historii plebiscytu, gadżet motoryzacyjny roku.

Bardzo nam miło poinformować, że nominowane zostały kamery Xblitz S7 Duo oraz Xblitz S6. Czy zasługują na Twój głos?

Obie kamery posiadają szerokokątny obiektyw, dzięki któremu nagrywają obraz przed pojazdem po obu stronach pasa drogi którym jedziesz. Urządzenia automatycznie nadpisują stare pliki zastępując je nowymi nagraniami, więc nie musisz martwić się, że na Twojej karcie pamięci zabraknie miejsca. Kamery posiadają G-sensor, który dba o zabezpieczenie nagrań w razie kolizji lub nagłego hamowania, aby nie zostały nadpisane przez kolejne filmy. Wideorejestratory Xblitz pilnują Twojego samochodu pozostawionego na parkingu – dzięki detektorowi ruchu włączają nagrywanie gdy ktoś zbliży się do Twojego auta lub kiedy wykryją wstrząs.

To co najbardziej wyróżnia model Xblitz S7 Duo to dodatkowa tylna kamera, która ma możliwość podłączenia do światła cofania, dzięki czemu po włączeniu biegu wstecznego na ekranie kamery automatycznie pojawia się obraz za samochodem. Dodatkową kamerę można zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu, ponieważ jest wodoodporna.

Xblitz S6 cechuje natomiast kompaktowy rozmiar, dzięki któremu jest praktycznie niewidoczna dla innych uczestników ruchu drogowego, a Tobie nie ogranicza widoczności drogi. Nagrywa filmy w rozdzielczości 2K, więc zapewnia widoczność na nagraniach takich detali jak np. tablice rejestracyjne innych pojazdów. Dzięki wbudowanemu WiFi i dedykowanej aplikacji kamerę S6 można wygodnie obsługiwać z poziomu swojego smartfonu. Podgląd i przesyłanie nagrań z kamery nigdy nie było tak łatwe!

Wybór gadżetu motoryzacyjnego tego roku zależy tylko od Was!

Głosowanie ruszyło i potrwa do 15 listopada 2022 roku. Zapraszamy do oddawania głosów TUTAJ. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się 24 listopada 2022 r.

Xblitz