KGK Trade laureatem Gazeli Biznesu

KGK Trade laureatem Gazeli Biznesu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż KGK Trade właściciel marki Xblitz, neno i EVOREI po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów prestiżowego rankingu Gazele Biznesu, organizowanego przez Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking firm w Polsce. Bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Awans o 100 pozycji w górę w rankingu Gazel Biznesu 2020, w stosunku do roku poprzedniego, to wielki sukces i potwierdzenie naszej mocnej pozycji na rynku. W obliczu pandemii i ciężkiej sytuacji gospodarczej na całym świecie jest to dla nas szczególnie ważne oraz wyjątkowe wyróżnienie.

Dynamiczny rozwój naszej firmy zawdzięczamy ciężkiej pracy całego zespołu specjalistów oraz doskonałym relacjom z naszymi kontrahentami, partnerami oraz klientami.

Wiemy, że obecność w rankingu po raz kolejny stanie się dla nas mobilizacją do dalszej pracy dla Państwa, ciągłego rozwoju oraz osiągania kolejnych sukcesów w przyszłych latach.

Xblitz