Kamera sportowa dla motocyklistów od Xblitz — najlepsza opcja dla użytkowników dwóch kółek

Kamera sportowa dla motocyklistów od Xblitz — najlepsza opcja dla użytkowników dwóch kółek

Czy tylko kierowcy samochodów mogą zwiększać swoje bezpieczeństwo na drodze za pomocą wideorejestratorów? Ależ skąd! Xblitz jako ceniony producent elektroniki użytkowej wychodzi także naprzeciw potrzebom motocyklistów. Miłośnicy dwóch kółek także bywają świadkami agresywnego lub niebezpiecznego zachowania na drodze. Sprawdź, jaka kamera sportowa Xblitz została zaprojektowana z myślą o motocyklistach.

 

Spis treści:

 

Xblitz Everywhere — wideorejestrator motocyklowy

Xblitz Everywhere jest bezprzewodową kamerą miejską o szerokim zastosowaniu. Cechą wyróżniającą produkt są dwa obiektywy, które rejestrują obraz w przeciwnych kierunkach, w jakości Full HD. Dzięki temu bez przeszkód zarejestrujesz wszystko, co dzieje się zarówno przed Twoim motocyklem, jak i za nim. Za sprawą tej wyjątkowej kamery nie tylko zyskasz niezbity dowód w sytuacjach zagrożenia, ale także uwiecznisz wyjątkowe momenty z emocjonującej trasy.

 

Wysoka funkcjonalność kamery sportowej Xblitz Everywhere

Kamera sportowa Xblitz Everywhere mocowana do kasku

Urządzenie dostosujesz do własnych potrzeb poprzez możliwość wybrania sposobu miejsca montażu — Xblitz Everywhere możesz na przykład przymocować do kasku. Wszystko po to, aby swobodnie rejestrować kluczowe momenty z jazdy. Nowoczesna kamera miejska rejestruje obraz w 140 stopniach. Zyskujesz pewność, że żaden detal nie umknie Twojej uwadze. Kamera jest wyposażona w system woodoporności IPX6, dzięki czemu nawet największa ulewa nie jest w stanie jej zniszczyć. Zastanawiasz się, gdzie zapisują się nagrania z kamery? Nośnikiem danych jest karta SD. Ten wyjątkowy, podwójny wideorejestrator obsługuje karty pamięci o pojemności do 128 GB.

Xblitz Ewerywhere: niezawodny towarzysz sportów zimowych: Narty, snowboard? Ruszaj na stok z wodoodporną Xblitz Everywhere

 

Poznaj wszystkie możliwości Xblitz Everywhere – recenzja

W kamerze zamontowano moduł WiFi, dzięki któremu możesz odtwarzać nagrania na smartfonie lub innym urządzeniu w czasie rzeczywistym. Twój smartfon posłuży Ci także do dostosowania ustawień kamery do indywidualnych potrzeb. Jest to możliwe za sprawą aplikacji Roadcam, którą pobierzesz zarówno na iOS, jak i na urządzenia z systemem Android. Wszystkie elementy potrzebne do zamontowania kamery otrzymasz w zestawie. Motocykliści doceniają Xblitz Everywhere za bezprzewodowość. Kiedy poruszasz się na jednośladzie, wyeliminowanie zbędnego okablowania zwiększa Twój komfort. Wbudowany akumulator sprawia, że kamera jest gotowa do nieprzerwanego nagrywania przez 120 minut.

Odkryj gadżety dla aktywnych od Xblitz: Prezentownik Xblitz dla aktywnego mężczyzny

 

Wielofunkcyjna kamera miejska

Kamera Xblitz Everywhere - wielofunkcyjna kamera miejska

Opis funkcji i możliwości kamery Xblitz Everywhere z pewnością przekonał Cię do tego, że produkt jest najlepszym wyborem dla każdego motocyklisty, który chce rejestrować przebieg swoich tras. Dodatkową zaletą jest fakt, że kamery możesz używać także podczas jazdy na rowerze, skuterze, hulajnodze lub w czasie podróży autem. Wielofunkcyjność i niezawodność idą w parze z nowoczesnym wyglądem i zadziwiającą lekkością. Kamera nagrywa pliki w pętli, dzięki czemu stare nagrania zostają automatycznie zastąpione za pomocą nowych plików, a Ty nie musisz martwić się monitorowaniem tego, ile wolnej pamięci jeszcze zostało.

Xblitz Everywhere sprawdzi się zarówno do nagrywania przebytych tras w celach hobbystycznych, jak i do wnikliwego monitorowania sytuacji na drodze. Dzięki temu, że jest to kamera miejska, z łatwością odwzorowuje widok z perspektywy motocyklisty. Xblitz Everywhere oferuje wysoką jakość nagrań i imponującą funkcjonalność.

Xblitz