Godło Quality International dla Xblitz S10 Duo!

Xblitz S10 Duo z nagrodą Quality International

Jesteśmy liderem w branży wideorejestratorów. To jasne. Ale od teraz jesteśmy liderem z godłem, które to dobitnie potwierdza.

Tysiące zadowolonych kierowców codziennie przekonywało nas, że to, co robimy, robimy dobrze, a po drogach jeździ się bezpieczniej z kamerką samochodową. Dziś mamy na to papier! Ostateczny dowód uznania nie tylko od kierowców, ale także od niezależnych ekspertów.

Najwyższa Jakość Quality International – co to jest?

To dziś największy ponadbranżowy konkurs promujący jakość w Polsce. Patronują mu Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedra Zarządzania Procesowego UE w Krakowie oraz Polski Komitet Normalizacyjny, co gwarantuje bezstronność oceny. Celem konkursu jest wyróżnienie firm, które prezentują najwyższe standardy i oferują klientom produkty na najwyższym poziomie.

QI to rozpoznawalny znak i godło gwarantujące wysoką jakość, zarówno dla klientów, jak i kontrahentów oraz partnerów biznesowych.

Godło QI otrzymał nasz wideorejestrator z kamera cofania Xblitz S10 Duo. Nic dziwnego – przecież jeździ z nią sam Piotr Żyła znany z zamiłowania do jazdy samochodem i motoryzacji jako takiej.

6 szklanych soczewek, czuły sensor Sony Starvis, 2xFull HD, magnetyczny uchwyt, duży wyświetlacz i G-sensor – oto w skrócie Xblitz S10 Duo. Po więcej szczegółów zapraszamy do obejrzenia filmu „W trasie z wideorejestratorem i Piotrem Żyłą”.

Xblitz