Xblitz Dual View – wideorejestrator do zadań specjalnych

Dual View Blog

Kamera samochodowa Xblitz Dual View, dzięki dwóm obiektywom – jednym nagrywającym obraz z trasy oraz drugim rejestrującym to, co dzieje się we wnętrzu auta – jest urządzeniem przeznaczonym dla zawodowych kierowców, takich jak taksówkarze, kurierzy, kierowcy samochodów dostawczych. To jeden z niewielu modeli na rynku oferujących taką funkcjonalność w bardzo przystępnej cenie.

Obie kamery w wideorejestratorze Xblitz Dual View nagrywają w jakości Full HD! Wysoka rozdzielczość to więcej szczegółów i lepsza widoczność tablic rejestracyjnych. Wszystko to dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki czterem diodom na podczerwień, w jakie wyposażona została kamera Xblitz Dual View, możesz z powodzeniem monitorować wnętrze pojazdu nie tylko w dzień, ale również w nocy.

Xblitz Dual View pozwala na rejestrację obrazu w szerokim zakresie tonalnym (WDR). Pozwala to na uzyskanie wyraźniejszych nagrań w zmiennych oraz słabszych warunkach oświetleniowych.

Oprócz dwóch kamer, Xblitz Dual View wyposażony jest w zaawansowany system ostrzegania ADAS – wspomagający kierowcę i zwiększający bezpieczeństwo jazdy, m.in. poprzez alarmowanie o potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach drogowych, takich jak zmiana pasa ruchu.

Nośnikiem danych Xblitz Dual View są karty pamięci microSD. Dzięki funkcji „Loop-Recording” nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli) i gdy zabraknie miejsca na karcie pamięci, nowe pliki nadpisują najstarsze nagrania.

Kamera rozpocznie rejestrację wideo za każdym razem, gdy wykryje ruch przed samochodem. Dzięki temu z łatwością możesz sprawdzić czy ktoś zbliżał się do Twojego pojazdu podczas Twojej nieobecności.

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera automatycznie zabezpieczy wideo przed skasowaniem bez ryzyka nadpisania.

Zaparkuj samochód, uruchom tryb parkingowy i nie martw się tym, co dzieje się z Twoim autem, gdy nie ma Cię w pobliżu. Czujnik G-sensor uruchomi automatyczną rejestrację, gdy tylko wykryje wstrząs samochodu.

Xblitz