Słuchawka BT 5.0 Xblitz Blue 200 – nowa, lekka, z ultra mocną baterią!

Blue 200 Blog

Xblitz Blue 200 to produkt dostępny od jesieni tego roku, a już okazał się hitem sprzedażowym w gamie akcesoriów GSM!

Poznaj wyjątkową słuchawkę Xblitz Blue 200, która połączy się z Twoim smartfonem za pośrednictwem technologii BT 5.0, a Ty zyskasz możliwość prowadzenia długich rozmów telefonicznych bez konieczności angażowania dłoni.

Xblitz Blue 200 świetnie sprawdzi się w pracy zawodowych kierowców, kurierów i różnego rodzaju dostawców. Urządzenie umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, a przy tym pozwala na pełną swobodę rąk. Dopasuje się do każdego ucha i każdego telefonu posiadającego łącze BT.

Wytrzymała bateria pozwala aż na 30 godzin nieprzerwanych rozmów telefonicznych po jednym naładowaniu. Już dziś uprzyjemnij sobie swoją podróż, gaworząc z najbliższymi. Dzięki wygodnej nakładce na ucho, słuchawka jest na tyle wygodna, że nawet nie poczujesz, że masz ją na sobie. Nawet jeśli nie korzystasz z urządzenia, bateria w słuchawce Xblitz Blue 200 wytrzyma aż do 150 dni bez konieczności kolejnego ładowania. To produkt, który nigdy Cię nie zawiedzie.

Zadbaliśmy również o design słuchawki Xblitz Blue 200. Produkt jest minimalistyczny i elegancki, a zatem sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Z uwagi na swój niewielki rozmiar, słuchawkę możesz mieć zawsze przy sobie. Z łatwością zmieści się do kieszeni, czy schowka w Twoim samochodzie.

Nasza słuchawka pozwala na znacznie więcej, niż tylko prowadzenie rozmów telefonicznych. Możesz z powodzeniem odtwarzać na urządzeniu ulubioną muzykę, audiobook, czy podcast.

Xblitz