[XBLITZ R5 POWER]

[WIELOFUNKCYJNY ZASILACZ XBLITZ R5 POWER]

Xblitz R5 POWER to wielofunkcyjny zasilacz kamer samochodowych i innych urzadzeń elektronicznych w Twoim samochodzie. Podłączysz do niego nie tylko wideorejestrator, ale też smartphone!

149,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Wielofunkcyjny zasilacz kamer samochodowych Xblitz R5 POWER

BUDOWA

Xblitz R5 POWER to poręczne urządzenie wielofunkcyjne, które pozwala ci zapewnić stałe zasilanie dla wielu urządzeń naraz. Dzięki drobnym rozmiarom nie zajmuje ono wiele miejsca w samochodzie.

ZASILANIE CIĄGŁE

Xblitz R5 POWER to zestaw mający na celu zapewnianie ciągłego zasilania dla podłączonych do niego urządzeń, nawet gdy silnik samochodu jest wyłączony. Gdy Twoje auto stoi zaparkowane, Xblitz R5 POWER pobiera moc z jego akumulatora i przekazuje ją do wbudowanego gniazda zapalniczki oraz dwóch portów USB.

ŁATWA INSTALACJA

Wielofunkcyjny zasilacz Xblitz R5 POWER jest łatwy w instalacji. Wystarczy, że podłączysz go do skrzyni z bezpiecznikami Twojego samochodu według wskazówek dokładnie opisanych w załączonej instrukcji.

ZABEZPIECZENIA

Nie musisz się przejmować, że ciągły pobór energii przez Xblitz R5 POWER doprowadzi do pełnego rozładowania akumulatora Twojego samochodu. Urządzenie posiada dwa zabezpieczenia przed tą sytuacją — czujnik napięcia i licznik czasu. Gdy tylko napięcie w akumulatorze spadnie do wyznaczonego przez ciebie poziomu lub gdy minie ustawiony przez ciebie okres, zasilacz automatycznie odetnie zasilanie dla podłączonych urządzeń.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

Xblitz R5 POWER umożliwia korzystanie z trzech różnych urządzeń w tym samym czasie.

BEZPIECZNIKI

W zestawie do urządzenia Xblitz R5 POWER dołączone są cztery różne rodzaje bezpieczników do bypass'u, pozwalając na instalację zasilacza w każdym samochodzie.

[DANE TECHNICZNE]

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej: Xblitz R5 POWER

Całkowita długość przewodu: 1 metr
Ochrona przed nadmiernym napięciem i ciepłem: TAK (w obu wejściach USB)
Napięcie wejściowe: 12V - 24V
Moc wyjściowa dla 12/24V: 36W maks.
Moc wyjściowa dla USB 2.0: 10W
Moc wyjściowa dla USB 2.0 QC: 24W maks.
Wspólna moc wyjściowa: 5V 2A
Gniazdo zapalniczki: Tak, 1 szt.
Bezpiecznik: 10A SMD
Dodatkowy bezpiecznik: 5A 32W
Temperatura pracy: -20° C do 70° C
Temperatura przechowywania: -20° C do 70° C
Wymiary: 48x45x33mm
Waga: 75g
Numer produktu: XBL-CAR-RO005

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej: Xblitz R5 POWER

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

Xblitz R5 POWER to zasilacz samochodowy przeznaczony do użytku z kamerami samochodowymi oraz innymi urządzeniami. Ten prosty rozdzielacz podłącza twoje urządzenia bezpośrednio do akumulatora twojego pojazdu, dzięki czemu mają one dostęp do zasilania nawet, gdy auto stoi zaparkowane z wyłączonym silnikiem. Jest to bardzo przydatne, gdy chcemy skorzystać z funkcji trybu parkingowego kamery – większość wideorejestratorów posiada wbudowane baterie o bardzo niskiej pojemności, przez co funkcja ta nie jest tak niezawodna, jak być powinna, zwłaszcza jeśli pozostawisz pojazd zaparkowany na długo. Podobnie wygląda sytuacja z innymi funkcjami kamer samochodowych wykorzystywanych w trakcie parkowania, takich jak wykrycie ruchu.

 

Xblitz R5 POWER posiada gniazdo zapalniczki oraz dwa porty USB. Dzięki temu, może być użyty z każdym modelem kamery samochodowej. Do portów USB można podłączyć inne urządzenia, takie jak nawigacja samochodowa lub telefon. Zasilacz jest niewielkim pudełkiem, połączonym do skrzyni z bezpiecznikami pojazdu z użyciem metrowego przewodu. Zajmuje mało miejsca i nie przeszkadza kierowcy w trakcie jazdy. Instalacja zestawu jest prosta – wystarczy podążać dokładnie za poleceniami opisanymi w instrukcji. W zestawie dołączono zestaw bezpieczników do bypass'u.

 

Zasilacz samochodowy Xblitz R5 POWER posiada wbudowany czujnik napięcia, dzięki któremu może odciąć zasilanie dla kamery zanim rozładuje ona w pełni akumulator twojego samochodu. Nawet jeśli zostawisz pojazd zaparkowany na bardzo długo, dzięki tej funkcji nie musisz przejmować się stanem twojego akumulatora gdy znowu zasiądziesz za kółkiem. Dokładna tabela przedstawiająca napięcie panujące w akumulatorze kwasowo-ołowiowym w zależności od temperatury otoczenia znajduje się w instrukcji do zasilacza Xblitz R5 POWER. Urządzenia można używać zarówno w samochodach osobowych, w których stosowane są akumulatory 12V, jak i ciężarowych, u których standardem są akumulatory 24V.

 

Zasilacz samochodowy Xblitz R5 POWER posiada również funkcję licznika czasu. Możesz nastawić, po jakim czasie zasilanie zostanie natychmiast odcięte. Jeśli napięcie spadnie do progu wyznaczonego przez czujnik napięcia przed upływem wyznaczonego czasu, zasilanie również zostanie odcięte – liczy się tylko to, który mechanizm zadziała pierwszy.


Zasilacz do kamery samochodowej Xblitz R5 POWER funkcjonuje w temperaturach sięgających od minus dwudziestu do siedemdziesięciu stopni Celsjusza.

Xblitz
5902479671482

Specjalne kody