[XBLITZ PURE BEAST]

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH XBLITZ PURE BEAST

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth Xblitz Pure Beast zapewniają świetną jakość dźwięku, głębokie basy i wygodę użytkowania bez kabli! Sprawdź Teraz nauszne słuchawki bluetooth od Xblitz! Poczuj się swobodnie słuchając ulubionej muzyki. Słuchawki bezprzewodowe bluetooth Xblitz Pure Beast nie tylko super brzmią ale też znakomicie wyglądają. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów pozwoliło uzyskać sprzęt którego nie powstydził by się żaden fan mocnego basu!

CENA

79,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure Beast

Wersja Bluetooth: 4.2
Zasięg pracy BT: ≤10m
Pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz
Bateria: litowo-jonowa (400mAh)
Głośnik: 40mm
Czułość: 110±3dB
Impedancja: 64Ω
Czas pracy: do 10h
Tryb czuwania: 200h
Czas ładowania: 2,5h
Zawartość opakowania: Xblitz Pure Beast x1, przewód USB x1, przewód audio x1, instrukcja użytkownika x1

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Bezprzewodowe słyuchawki Bluetooth Xblitz PURE BEAST

Xblitz Pure Beast x1, przewód USB x1, przewód audio x1, instrukcja użytkownika x1

[PLIKI DO POBRANIA]

Bezprzewodowe słyuchawki Bluetooth Xblitz PURE BEAST

KARTA PRODUKTU

[FAQ]

Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080px) w 30 klatkach na sekundę. Możliwa jest rejestracja wideo w niższych rozdzielczościach, jednak będzie się to wiązało z mniejszą szczegółowością obrazu.

Zgadza się. Kamera posiada wbudowany mikrofon i podczas rejestracji wideo, może również rejestrować dźwię z kabiny samochodu. Opcja ta domyślnie jest włączona. Można ją wyłączyć z poziomu menu.

Port HDMI umożliwia oglądanie nagrań bezpośrednio z kamery na telewizorze.

Akumulatorek znajdujący się wenątrz kamery służy do podtrzymania między innymi pamięci ustawień, czy też aktywowanych funkcji postojowych. Pozwala również na krótką pracę kamery jeszcze przez chwilę po wyłączeniu silnika w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest poprawne zamknięcie aktualnie przetwarzanych plików wideo.

Kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 64GB. Ze względu na różnorodność kart, sugerujemy użycie kart marki IMRO (klasa 10).

Należy upewnić się, że karta której chcemy użyć jest sformatowana do FAT32 lub po instalacji w kamerze należy użyć wbudowanej funkcji formatowania.

Kamera po podłączeniu do komputera nie jest wykrywana jako pamięć masowa. Aby skopiować pliki z karty pamięci należy użyć czytnika kart micro SD.

Tak, kamera w trybie parkingowym rozpoczyna nagrywanie sekwencji w momencie gdy wykryje wstrząs lub uderzenie. Kamera korzysta wtedy z wbudowanego zasilania (jeżeli jest to możliwe sugerujemy aby profilaktycznie podłączone było dodatkowe stałe zasilanie z gniazda zapalniczki).

Tak. Kamera posiada aktywny uchwyt na tzw. "klik", który pozwala szybko odłączyć i schować kamerę bez konieczności wypinania kabli zasilających.

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH – XBLITZ PURE BEAST

Xblitz Pure Beast to nauszne słuchawki bezprzewodowe Bluetooth, które są definicją komfortu. Dzięki dużym, leżącym dobrze nausznikom, możesz cieszyć się muzyką wszędzie gdzie jesteś. Ich rozmiary sprawiają, że nie musisz przejmować się hałasem dobiegającym z zewnątrz. Ucieknij od reszty świata zagub się w dźwiękach, których chcesz słuchać.

Xblitz Pure Beast mają zasięg sieci Bluetooth sięgający do 10 metrów – możesz więc połączyć je ze swoim telefonem, tabletem czy laptopem i odejść od urządzenia, ciesząc się czystym dźwiękiem gdzie indziej. Dodatkowo, nie musisz przejmować się koniecznością częstego ładowania tych słuchawek – potrafią one dostarczać ci muzykę przez nawet 10 godzin bez przerwy, a naładowanie ich baterii od zera do 100% zajmuje tylko 2,5 godziny. Nie musisz przejmować się tym, że zgubisz specjalistyczną ładowarkę do urządzenia – ładowanie słuchawek zachodzi poprzez standardowy port microUSB. W trybie czuwania, urządzenie te może wytrzymać nawet do 200 godzin.

CZYSTY DŹWIĘK

Dzięki dwóm głośnikom o średnicy 40mm, dźwięk wydawany przez słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure Beast jest naprawdę mocny. Ich czułość wynosi 110 decybeli a impedancja 64 ohmy, dzięki czemu jakość dźwięku niesionego przez słuchawki jest naprawdę wysoka. Pasmo przenoszenia w zakresie od 20 do 22000Hz zapewnia, że zarówno wysokie jak i niskie dźwięki będą brzmieć przyjemnie dla naszych uszu.

Dodatkowo, słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure Beast posiadają również wbudowany mikrofon oraz przyciski funkcyjne. Możemy z ich użyciem odebrać połączenie i przeprowadzić rozmowę telefoniczną. Przyciski funkcyjne mogą również posłużyć do regulacji głośności.

ZASTOSOWANIE

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure Beast są idealnym wyborem, gdy chcemy posłuchać muzyki lub audiobooka, gdy zajmujemy się sprzątaniem domu, podróżujemy z użyciem komunikacji miejskiej lub w trakcie wykonywania aktywności fizycznej.

Dodatkowo, jeśli przejmujemy się stanem baterii słuchawek Xblitz Pure Beast, możemy podłączyć je do urządzenia za pomocą przewodu AUX. W ten sposób możemy cieszyć się ulubioną muzyką zawsze i wszędzie, ponieważ przewód doprowadza do urządzenia również zasilanie.

5902479671369

Specjalne kody