[XBLITZ IP300]

Bezprzewodowa kamera wewnętrzna IP z ruchomą głowicą 355° i łącznością WI-FI Xblitz IP 300 

Kamera Xblitz IP 300 to doskonałe narzędzie do monitoringu mieszkania. Urządzenie posiada możliwość podglądu na żywo poprzez aplikację na telefon, co wraz z alarmem w postaci powiadomienia email pozwala zachować Ci pełną kontrolę w każdej sytuacji.  
Dostępny w bezprzewodowej kamerze Xblitz IP 300 system obustronnej komunikacji pozwala na używanie kamery w formie niani elektronicznej dla dziecka lub osoby starszej. 

UWAGA! AKTUALIZACJA  OPROGRAMOWANIA DO POBRANIA -> TUTAJ!

139,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Bezprzewodowa kamera IP z WI-FI Xblitz IP300

DESIGN

Xblitz IP300 to poręczna, niewielka kamera IP, która pozwoli Ci monitorować wybrane pomieszczenie na odległość z pomocą mobilnej aplikacji. Gustowny, stylowy design urządzenia sprawia, że idealnie wpasuje się do każdego biura, mieszkania, magazynu czy garażu.

POMOC W WALCE Z PANDEMIĄ

Dzięki kamerze Xblitz IP 300 możesz zdalnie obserwować starsze osoby, bez narażania zdrowia swojego oraz innych. Urządzenie idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku opieki domowej, jak i szpitalnej.

“HUMAN TRACKING” CZYLI INTELIGENTNE ŚLEDZENIE RUCHU

Kamera IP300 posiada funkcję rozpoznawania ludzi opartą na technologii AI. Dzięki ruchomej głowicy, obiektyw urządzenia może automatycznie podążać za ruchem człowieka i zarejestrować wszystkie wykonanie przez niego czynności.

JAKOŚĆ FULL HD

Dzięki wysokiej jakości nagrań wykonywanych przez kamerę Xblitz IP300, z łatwością rozpoznasz nagrane osoby i zauważysz zmiany w monitorowanym pomieszczeniu. Filmy nagrane przez kamerę IP możesz zapisać zarówno na karcie pamięci, jak i pobrać na urządzenie z zainstalowaną aplikacją. Pliki wideo są poddane kompresji przez kodek H.265.

APLIKACJA

Dzięki dedykowanej aplikacji na smartfony oraz komputery możesz dokonywać podglądu w czasie rzeczywistym z wielu miejsc jednocześnie. Konfiguracja Xblitz IP300 jest wyjątkowo prosta. Wystarczy, zgodnie z instrukcją, pobrać aplikację na wybrane urządzenie, a następnie sparować ją z kamerą, np. poprzez zeskanowanie kodu QR.

RUCHOMA GŁOWICA

Ruchoma głowica pozwala kamerze Xblitz IP300 na ogarnięcie wzrokiem całych pomieszczeń, niezależnie od tego, gdzie ją zainstalujesz. Obiektyw kamery IP może poruszać się w zakresie 355 stopni w poziomie i 90 stopni w pionie.

FUNKCJA ALARMU

Gdy tylko kamera Xblitz IP300 wykryje ruch lub ludzką sylwetkę, poinformuje Cię o tym z użyciem powiadomień push lub drogą e-mail. Nieproszony gość może zostać również odstraszony sygnałem alarmowym dobywającym się z głośnika wbudowanego w kamerę.

TRYB NOCNY

Wbudowany czujnik światła sprawia, że kamera Xblitz IP300 nigdy nie traci podglądu na obserwowane pomieszczenie. Gdy zapadnie zmrok, kamera automatycznie uruchomia dodatkowe doświetlenie z użyciem diod IR, dzięki czemu możesz obserwować nawet przestrzenie, w których panuje absolutna ciemność.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

Wielofunkcyjność kamery Xblitz IP300 czyni z nią naprawdę uniwersalne urządzenie. Możesz nie tylko używać go do monitorowania pomieszczeń takich jak biura, magazyny czy mieszkania, ale również, by pilnować osób starszych, dzieci, pracowników czy zwierząt.

FUNKCJA NIANI

Kamera Xblitz IP300 sprawdzi się idealnie również jako wideo-niania dla Twojej pociechy. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz porozmawiać z dzieckiem poprzez kamerę, a tryb nocny urządzenia umożliwia obserwowanie, czy Twój berbeć śpi spokojnie.

[DANE TECHNICZNE]

Kamera Xblitz IP300

Rozdzielczość: 1080P(1920x1080), 720P (1280x720)
Sensor: 1/2.9 SC 2232H
Funkcja smart: System inteligentnego śledzenia ruchu AI
Obiektyw: 3.6 mm
Doświetlanie: Wbudowany filtr IR
Tryb nocny: do 10m (IR ON 0 LUX)
Zakres ruchu głowicy: Poziom: 355° / Pion: 90°
Wsparcie kart TF: Max 128 GB
Kodek: H.265
Klatki na sekundę: 25 fps
Funkcja alarmu: TAK / Detekcja ruchu
Komunikacja dwustronna: TAK / Wbudowany mikrofon i głośnik
Obsługa sieci: Wi-Fi 802.11b/g/n
Aplikacja mobilna: Tak
Zasilanie: 5V-1A
Temperatura pracy: -10~50 °C
Rozmiar: 100x81x73mm
Waga: 185g
Zawartość zestawu: Kamera Xblitz IP 300, zasilacz, kabel USB, instrukcja

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Wentylator domowy Xblitz Aero

Xblitz AERO, pilot, instrukcja, kabel USB-C

[FAQ]

http://xblitz.pl/strony/FAQ/

Xblitz
5902479671758

Specjalne kody