Nowość 2022: Xblitz Tango 4K

Xblitz Tango 4k

Przedstawiamy Wam premierowy wideorejestrator w portfolio Xblitz – model Tango 4K, który zrewolucjonizuje rynek kamer samochodowych w 2022 r! Dlaczego? Dowiecie się z poniższego artykułu!

Po pierwsze – jakość.
Xblitz Tango 4K nagrywa w rozdzielczości 4K, czyli aż czterokrotnie większej niż Full HD. To gwarancja ostrości i wyrazistości nawet drobnych szczegółów, w trudnych warunkach oświetleniowych. Wygodne i precyzyjne nagranie drogi możliwe jest także dzięki obiektywowi kamery, który posiada zakres 170° kąta widzenia. Nagrasz dzięki temu oba pasy drogi wraz z poboczem, co da Ci pełny obraz sytuacji kolizyjnej w razie wypadku. To świetny materiał dowodowy podczas orzekania o winie.

Po drugie – pojemność.
Bez wątpienia mocną cechą w wideorejestratorze Xblitz Tango 4K jest możliwość obsługi karta pamięci o bezkompromisowej pojemności aż do 512 GB!

Po trzecie – technologia.
Nowoczesny wideorejestrator Xblitz Tango posiada moduł Wi-Fi, dzięki któremu możesz przeglądać nagrania z trasy, zmieniać ustawienia i pobierać nagrania bezpośrednio na ekranie telefonu czy tabletu. To nie tylko wygodne rozwiązanie, ale także ma wpływ na wielkość kamery – brak ekranu sprawia, że kamera jest naprawdę niewielka i dyskretna.

Magnetyczny uchwyt w kamerze Xblitz Tango 4K to prosty montaż i pewne zasilanie. Wystarczy zbliżyć wideorejestrator do uchwytu, a magnetyczna siła przyciągania zrobi resztę. Montaż i demontaż są dzięki temu niezwykle łatwe, a Ty na zawsze pożegnasz ciągłe podpinanie i rozpinanie przewodów zasilających. Wszystko działa na jeden „klik”.

Detekcja ruchu to funkcja, która pozwoli Ci zwiększyć bezpieczeństwo Twojego samochodu. Gdy wideorejestrator pozostawiony w trybie czuwania jest pod stałym źródłem zasilania i wykryje ruch przed Twoim samochodem, rozpoczyna nagrywanie, a Ty łatwo sprawdzisz, kto był w pobliżu Twojego auta.

Za co odpowiada w kamerze Xblitz Tango czujnik G-sensor? Gdy wykryje przeciążenia na przykład podczas uderzenia lub mocnego hamowania automatycznie zabezpiecza plik z nagraniem tak, aby nie zostało nadpisane. Dzięki temu zawsze będziesz miał dostęp do nagrań, ponieważ będą zabezpieczone w osobnym folderze. G-sensor po prostu dba o to, żebyś miał ważny dowód z kolizji lub wypadku.

Po czwarte – design.
Kamera samochodowa Xblitz Tango 4K to design, który łączy nowoczesność, funkcjonalność i profesjonalizm z bezpieczeństwem. Czytelne i pełne detali nagrania, brak rozpraszającego uwagę kierowcy ekranu, sterowanie manualne lub za pomocą smartfona oraz wysokiej jakości materiały i designerski minimalizm składają się na kamerę, która trafi w gust nawet najbardziej wymagających kierowców.

Xblitz