Laur Konsumenta 2021 dla Xblitz. Dzięki Wam!

Laur Konsumenta 2021 dla Xblitz. Dzięki Wam!

Marka Xblitz została nagrodzona w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta 2021. Dlaczego to ważne? Bo to jeden z najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce!

Z opiniami w świecie Internetu bywa różnie. Laur Konsumenta to realne i unikalne oznaczenie dla produktów marek, które cieszą się najwyższym konsumenckim i społecznym zaufaniem. To potwierdzenie, że spełniają one oczekiwania i standardy, których poszukują polscy Klienci. Taka rekomendacja zobowiązuje.

Rozpoznawalny znak ‘Laur Konsumenta’ to dla nas potwierdzenie silnej pozycji Xblitz na rynku. Jakość, nowoczesność naszych wideorejestratorów i akcesoriów automotive została doceniona przez szerokie grono kierowców, którzy polecają nasz sprzęt innym użytkownikom” – mówi Marcin Trojan, General Director KGK Trade, właściciela marki Xblitz.

Organizowany już od 17 lat ogólnopolski plebiscyt stał się rozpoznawalnym i cenionym wskaźnikiem zakupowym. Badania wykazały, że aż 26% osób zwracających uwagę na znaki promocyjne, wskazuje Laur Konsumenta jako najbardziej wiarygodny i przekonujący symbol.

Z biegiem lat godło Laur Konsumenta stało się synonimem silnej i popularnej marki, oferującej godne polecenia produkty. To zbiorowa rekomendacja świadomych konsumentów, którzy w 2021 roku docenili i uhonorowali swoim wyborem właśnie naszą markę Xblitz.

Sama nagroda oczywiście bardzo cieszy, najbardziej jednak jesteśmy dumni z tego, że to Klienci i Konsumenci decydowali o przyznaniu tytułu. Ich zaufanie i lojalność to dla nas ważna relacja, na której budujemy rozpoznawalność Xblitz” – dodaje Marcin Trojan. „Ta nagroda jest dla nas dowodem słuszności działań i wielką zachętą do realizacji kolejnych założeń i projektów”.

Dzięki za zaufanie. Dzięki za głosowanie. Dzięki za wybór Xbliz.

Xblitz