Prezentownik Xblitz 2022

Poradnik prezentowy Xblitz

Jak często szukasz pomysłu na prezent? Oto kilka propozycji, które bez względu na okazję ucieszą każdą zmotoryzowaną osobę.

Wideorejestrator samochodowy

Na drodze czeka nas wiele niespodziewanych zdarzeń, dlatego kamera samochodowa to must have wyposażenia każdego auta. Będzie najlepszym świadkiem kiedy za kierownicą spotka Cię trudna sytuacja i będziesz zmuszony dochodzić swojej niewinności. Uchroni Cię też przed wymuszeniem odszkodowania przez innego kierowcę.

Wybierając odpowiedni model warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. W zależności jaki masz budżet na prezent możesz skupić się na wyborze kamery z odpowiednią rozdzielczością nagrywania (najlepiej 4K i 2K, które uchwycą najmniejsze detale jak np. tablice rejestracyjne samochodów), funkcją GPS, łatwością montażu i możliwością obsługi z poziomu swojego telefonu. W zależności od tego jak szeroki kąt widzenia kamery wybierzesz pozwoli on na rejestrację obu pasów drogi, a nawet pobocza.

Standardem, który znajdziesz w każdej kamerze jest natomiast nagrywanie w pętli oraz G-sensor. Dzięki nim nie musimy się martwić o to, że na karcie pamięci zabraknie miejsca lub ważny film zostanie usunięty. Nowe nagrania zastępują stare przy czym sensor wykrywający wstrząsy w samochodzie chroni powstałe podczas niego pliki przed nadpisaniem. Każda kamera posiada też tryb parkingowy, który w połączeniu z detektorem ruchu dbają o samochód, kiedy zostaje zaparkowany. Kiedy wideorejestrator wykryje ruch lub wstrząs rozpocznie nagrywanie i zabezpieczy plik z filmem, aby nie został usunięty z karty pamięci.

do 700zł
XBLITZ GENESIS 4K

do 400zł
XBLITZ TANGO 4K

do 300zł
XBLITZ X6 WIFI
XBLITZ X7 GPS
XBLITZ Z10 SLIM

PROMOCJA! Kup wideorejestrator Xblitz z 15% rabatem w Media Expert w dniach 10.11.2022 – 17.10.2022. (link)

Poradnik kamerek Xblitz

Alkomat

Szukasz prezentu, czyli szykuje się impreza. Po każdej z nich przydaje się taki gadżet jak alkomat, aby sprawdzić swój stan trzeźwości i mieć pewność, że możesz wsiąść za kierownicę. Xblitz oferuje alkomat niewielkich rozmiarów, dzięki czemu zawsze możesz go mieć w schowku samochodowym. Roczna możliwość bezpłatnej kalibracji urządzenia zapewni Ci prawidłową pracę urządzenia.

XBLITZ ETHER

Uchwyt na telefon i tablet

Smartfon w samochodzie – kto go nie używa podczas jazdy? Zadbaj o utrzymanie telefonu w widocznym miejscu używając odpowiedniego uchwytu. Dodatkowo stan baterii Twojego urządzenia nigdy Cię nie zaskoczy, ponieważ jest to gadżet wyposażony w szybkie indukcyjne ładowanie umieszczonego na nim sprzętu.

XBLITZ SMART
XBLITZ SMART 2
XBLITZ G PRO

Słuchawki

Słuchawki to idealny prezent dla graczy oraz miłośników muzyki. Pozwolą się nią cieszyć zarówno w domu i poza nim. Niezależnie od tego w jakiej sytuacji ich używasz postaw na wygodę i wybierz modele bezprzewodowe, aby móc cieszyć się swobodą ruchu nieograniczoną przez przewody.

XBLITZ BEAST PLUS
XBLITZ BEAST RED

Słuchawka BT

Coś co sprawdzi się dla każdego zawodowego kierowcy oraz osób, które często prowadzą rozmowy podczas jazdy samochodem. Słuchawka Xblitz Blue 200 łączy się z telefonem za pośrednictwem technologii BT i sprawia, że możesz swobodnie rozmawiać nie angażując dłoni.

XBLITZ BLUE 200

Radio samochodowe

Jak łatwo uczynić swoje auto bardziej nowoczesnym? Wystarczy wymienić fabrycznie wbudowane radio na jeden z modeli Xblitz. Takie radia pozwalają na odtwarzanie muzyki z pendriv’a, karty SD lub podłączonego telefonu. Mogą także mieć wbudowany zestaw głośnomówiący, dzięki czemu możesz komfortowo i bezpieczne prowadzić rozmowy przez telefon. Dla tych co chcą postawić na maksymalną wygodę polecamy radio z dotykowym wyświetlaczem, a nawet kamerą cofania.

XBLITZ RF200
XBLITZ RF300
XBLITZ RF500 CAM

Wybór jest spory, prawda? Dlatego z pewnością znajdziesz prezent, który ucieszy obdarowaną osobę. Najważniejszy jednak zawsze jest gest!

Xblitz