Premiera uchwytów nowej generacji Xblitz!

Premiera uchwytów nowej generacji Xblitz!

Przedstawiamy trzy uchwyty samochodowe Xblitz nowej generacji, które spełniają podwójną rolę – pozwalają utrzymać smartfon w bezpiecznej, nie rozpraszającej kierowcy pozycji, a także szybko ładują indukcyjnie urządzenia mobilne.

Uchwyt Xblitz Smart – uchwyt wyposażony jest w technologię MagSafe, pozwalającą na stabilne trzymanie telefonu na magnetycznym mocowaniu, a także super szybkie ładowanie bezprzewodowe o mocy 15W. Dołączone do uchwytu Smart zestawy mocujące, pozwalają na montaż urządzenia na trzy sposoby: na kratce wentylacyjnej, szybie lub na desce rozdzielczej. 

 

Xblitz Smart wyróżnia się nowoczesnym designem, a dzięki automatycznym skrzydełkom zaciskowym, w łatwy sposób dopasuje się do wielkości Twojego smartfona. Sprawi to, że telefon pozostanie na swoim miejscu, niezależnie od tego, czy nawierzchnia, po której się przemieszczasz będzie mocno wyboista.

Uchwyt Xblitz Smart 2 – podobnie jak jego poprzednik, posiada funkcję MagSafe wraz z  bezprzewodowym ładowaniem o mocy 15W i możliwością mocowania w trzech różnych konfiguracjach. Poza oryginalnym designem, Smart 2 różni się od wspomnianego wyżej modelu, ruchomą cewką ładującą, która automatycznie dopasowuje się do cewki w telefonie, zapewniając optymalne, indukcyjne ładowanie baterii.

 

 

Uchwyt Xblitz G PRO to rewolucyjne urządzenie, dedykowane składanym smartfonom i tabletom! Od teraz możesz z powodzeniem używać dowolnych urządzeń mobilnych w swoim samochodzie, np. oglądać filmy lub seriale w trakcie postoju. 

G PRO posiada większość cech, w jakie wyposażone są uchwyty Smart, czyli: automatycznie dopasowujące się skrzydełka poprawiające stabilność telefonu lub tabletu, szybkie ładowanie indukcyjne (15W), funkcję mocowania magnetycznego oraz trzy sposoby montażu – na szybie, kratce wentylacyjnej i kokpicie.

 

 

Xblitz