[XBLITZ X300 PRO]

Xblitz X300 PRO

Zestaw głośnomówiący z transmiterem FM… 

Znakomity, futurystyczny, design to tylko początek. Obietnica najnowocześniejszych technologii w Twoim aucie. Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 PRO to coś co rzuci Cię na kolana zaawansowanymi rozwiązaniami. Bluetooth w wersji 4.2 – zapewnia super szybki transfer, wyższy niż wcześniej poziom bezpieczeństwa i jeszcze łatwiejsze nawiązywanie połączenia. 3 wejścia USB w tym dwa wejścia podwójne to komfort pracy który na pewno docenisz. Zapomnij o problemie z wkładaniem wtyczki USB do góry nogami, potem obracania i irytacji. Z podwójnym slotem USB to TY decydujesz jak chcesz podłączyć wtyk! A  QuickCharge 3.0 pozwoli naładować akumulator w rekordowo krótkim czasie. No i jeszcze funkcja transmitera FM. Zainteresowany?

109,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[ ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY Z TRANSMITEREM FM X300 PRO]

Xblitz X300 PRO to prawdziwy majstersztyk wśród produktów Xblitz przeznaczonych na rynek profesjonalny! Ten zestaw głośnomówiący z transmiterem FM aż kipi od najnowocześniejszych technologii. Porażająco szybki Quick Charge w wersji 3.0 pozwala naładować akumulatorek o pojemności 2750mAh do ponad 70% pojemności w rekordowe 30minut. Za połączenie zestawu ze smartphone`m odpowiada interfejs bluetooth w wersji 4.2, co gwarantuje najwyższą jakość transferu danych. Poczuj komfort obcowania z dwoma podwójnymi wejściami USB! W przypadku normalnego slotu musisz zastanawiać się jak wpiąć wtyk i uważać by nie zrobić tego odwrotnie. Z podwójnym wejściem USB nie ma tego problemu. Bądź panem sytuacji i miej pewność, że zawsze za pierwszym razem podłączysz wtyk do gniazda USB. Co jednak najważniejsze X300 PRO to doskonały mikrofon pozwalający na komfortową rozmowę w czasie jazdy. Gdy jednak nie rozmawiasz, dzięki funkcji transmitera FM, możesz posłuchać ulubionej stacji radiowej. Całości dopełnia futurystyczny design. Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 PRO stanie się wisienką na torcie każdego kokpitu samochodowego. Przekonaj się sam!

[TRANSMITER FM]

Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 PRO wyposażony został w transmiter FM. Dzięki technologii bluetooth możesz połączyć się z urządzeniem i za jego pośrednictwem przesyłać muzykę bezpośrednio do radia w samochodzie, jak również prowadzić za jego pomocą rozmowy telefoniczne. Nośnik z muzyką można również podłączyć przy użyciu złącza USB, lub skorzystać z karty pamięci microSD do 32GB.

[SZYBKIE ŁADOWANIE]

Xblitz X300 PRO obsługuje technologię QuickCharge 3.0. Dzięki takiemu rozwiązaniu – jesteś w stanie naładować swoje urządzenie do 4 razy szybciej, niż w przypadku tradycyjnej metody ładowania. Testy przeprowadzone przez firmę Qualcomm wskazują, że naładowanie akumulatora o pojemności 2750 mAhod 0 do ponad 70% zajmuje tylko 30 minut! Uwaga: Warunkiem działania szybkiego ładowania jest posiadanie urządzenia oraz przewodu wspierających tą technologię.

[EFEKTYWNY DESIGN]

Zestaw głośnomówiący z transmiterem FM Xblitz X300 PRO został zaprojektowany z dbałością o każdy detal. W małym urządzeniu udało się umieścić aż 3 porty USB, port AUX, oraz slot kart microSD.

[WYGODNA OBSŁUGA]

Wielofunkcyjne pokrętło służy do regulacji głośności, odbierania połączeń oraz przełączania utworów.

[GNIAZDO USB]

Podłącz pendrive lub odtwarzacz multimedialny i ciesz się muzyką.

[WYŚWIETLACZ]

Prosta forma wyświetlacza zapewnia łatwy odczyt i nie rozprasza kierowcy.

[ZASILANIE 12/24V]

Szeroki zakres napięć zasilania pozwala na zastosowanie zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych.

[SLOT KART MICROSD]

Słuchaj swojej ulubionej muzyki bezpośrednio z karty pamięci. Urządzenie obsługuje karty do 32 GB pojemności.

Transmiter FM Xblitz X300 PRO obsługuje format plików FAT32. Zaleca się formatowanie kart pamięci używanych w urządzeniu do tego formatu.

[EASY-USB]

Dwustronne gniazdo USB ułatwia podłączenie kabla zasilającego.

[ROZMAWIAJ]

Zestaw głośnomówiący z transmiterem FM Xblitz X300 PRO to przede wszystkim świetny zestaw głośnomówiący. Wbudowany mikrofon zapewnia wysoką jakość rozmów, a głos rozmówcy transmitowany jest bezpośrednio do systemu głośników w samochodzie za pośrednictwem radia FM. Prowadź bezpieczne rozmowy telefoniczne bez użycia rąk!

[STAN NAPIĘCIA]

Wyświetlacz podczas ładowania monitoruje aktualne napięcie prądu w gnieździe zapalniczki.

[BLUETOOTH 4.2]

Połącz urządzenie ze swoim telefonem bez niepotrzebnych przewodów.

[DANE TECHNICZNE]

Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 PRO

Wersja Bluetooth: 4.2
Częstotliwość pracy: 76.0 Mhz – 108.0 Mhz
Zasięg: do 10 metrów
Porty: 3x USB, 1x wejście typu AUX, gniazdo kart pamięci (do 32GB)
Wspierane formaty: Mp3, APE, FLAC, WAV, WMA
Mikrofon: Wbudowany / HD
Ładowanie: Porty QC 3.0, 5V-2.4A, 5V 1A
Zasilanie: DC 12V-24V
Transmisja FM: 76-108 Mhz (zasięgo do 5m)
Waga: 48g
Wymiary: 96mm x 47mm x 35mm

Urządzenie obsługuje format plików FAT32.

Zaleca się formatowanie kart pamięci używanych w urządzeniu do tego formatu!

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 PRO

Zestaw głośnomówiący z transmiterem Xblitz X300 PRO, instrukcja obsługi.

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz X300 PRO jest zestawem głośnomówiącym z transmiterem FM który będzie idealnie pasować wewnątrz każdego pojazdu. Wykonuj i odbieraj połączenia telefoniczne jadąc samochodem, nie zdejmując rąk z kierownicy. Nie trać możliwości rozmowy telefonicznej, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo twoje i twoich pasażerów. Puszczaj własną muzykę z użyciem radia samochodowego.

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Z zestawem głośnomówiącym Xblitz X300 PRO, możesz poczuć swobodę i uwolnić swoje ręce. Połączenia przychodzące można akceptować z użyciem dużego, łatwo dostępnego, wielofunkcyjnego pokrętła. Zestaw głośnomówiący z transmiterem FM korzysta z twoich głośników w samochodzie, dzięki czemu możesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku w trakcie rozmowy oraz gdy słuchasz ulubionej muzyki.

Dzięki zasilaniu urządzenia z pomocą gniazda zapalniczki samochodu, nigdy nie będziesz musiał przejmować się rozładowaniem urządzenia w trakcie jazdy. Dzięki temu, urządzenie jest wyjątkowo kompaktowe i nie przeszkadza kierowcy w trakcie jazdy.

Dodatkowo, zestaw głośnomówiący Xblitz X300 PRO z transmiterem FM posiada dwa wejścia USB, wejście typu AUX oraz port na kartę microSD, dzięki czemu możesz również wykorzystać swoje radio samochodowe do słuchania swojej ulubionej muzyki. Nagraj własne urządzenie na kartę pamięci lub nośnik USB i ciesz się nimi w trakcie jazdy.

BLUETOOTH

Dzięki użyciu technologii Bluetooth w wersji 4.2, używanie zestawu głośnomówiącego Xblitz X300 PRO jest wyjątkowo wygodne. Wystarczy, że sparujesz urządzenie ze swoim telefonem tylko raz, a będą one nawiązywać ze sobą połączenie automatycznie ilekroć będą w swoim wzajemnym pobliżu. Dzięki temu rozwiązaniu musisz tylko pamiętać, by zabrać telefon ze sobą do samochodu, by cieszyć się z korzystania zestawu głośnomówiącego ilekroć siadasz w swoim aucie.

SZEROKI ZAKRES TECHNOLOGII

Zestaw głośnomówiący z transmiterem FM Xblitz X300 PRO obsługuje zakres częstotliwości 76 – 108 MHz, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawsze uda ci się znaleźć częstotliwość, dzięki której będziesz mógł połączyć urządzenie ze swoim radiem.

Dodatkowo, zestaw głośnomówiący z transmiterem FM Xblitx X300 PRO może być używany z zasilaniem z gniazda zapalniczki 12V jak i 24V. Innymi słowy, można go używać zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla kierowców starszych ciężarówek, w których radia nie posiadają portów USB pozwalających cieszyć się ulubioną muzyką.

ZASTOSOWANIE

Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 PRO z transmiterem FM jest idealnym sposobem na prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk, co pozwala nam na uniknięcie mandatu związanego z trzymaniem telefonu w trakcie jazdy. Ponieważ możemy skupić się na drodze, nasze bezpieczeństwo podróży wzrasta. Dodatkowo, nie musimy przejmować się utratą kontaktu z naszymi bliskimi, klientami czy przyjaciółmi w czasie gdy prowadzimy pojazd – z zestawem głośnomówiącym Xblitz X300 PRO, zawsze masz możliwość prowadzenia rozmowy w drodze.

5902479671123

Specjalne kody