[XBLITZ X200]

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY XBLITZ X200

Przenośny zestaw głośnomówiący został stworzony z myślą o wygodzie i swobodzie jaką daje bezprzewodowa komunikacja. Z podwójnie funkcjonalnym adapterem zasilającym może być używany w samochodzie, biurze, w domu, bez konieczności używania rąk. Z zaawansowanym technologicznie wbudowanym mikrofonem wyposażonym w rozwiązanie D.S.P usuwanie echa i tłumienie hałasu, zestaw osiąga wysoką funkcjonalność.

75,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Zestaw głośnomówiący Xblitz X200

Wersja Bluetooth: 3.0
Częstotliwość pracy: 2.402 GHz – 2.480 GHz
Zasięg: do 10 metrów
Wspierane technologie: A2DP
Czas rozmów / Tryb czuwania do 17 godzin / do 1000 godzin
Mikrofon / Głośnik: Tak
Multipoint: Tak
Temperatura pracy: 0°C do 40°C
Zasilanie: DC 5V 0.4A
Bateria: 3,7 V
Czas ładowania baterii: ok. 2 h
Wymiary / Waga 120mm x 54mm x 20mm / 60g

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Zestaw głośnomówiący Xblitz X200

Zestaw głośnomówiący Xblitz X200, ładowarka, instrukcja

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz X200 jest zestawem głośnomówiącym który będzie idealnie pasować wewnątrz każdego pojazdu. Wykonuj i odbieraj połączenia telefoniczne jadąc samochodem, nie zdejmując rąk z kierownicy. Nie trać możliwości rozmowy telefonicznej, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo twoje i twoich pasażerów.

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Z zestawem głośnomówiącym Xblitz X200, możesz poczuć swobodę i uwolnić swoje ręce. Połączenia przychodzące można akceptować lub odrzucać z użyciem dużych, łatwo dostępnych przycisków funkcyjnych.

Pojemna, wbudowana bateria zapewnia, że nigdy nie będziesz musiał przejmować się rozładowaniem urządzenia w trakcie jazdy. Zestaw głośnomówiący Xblitz X200 może wspierać aż do 17 godzin nieprzerwanej rozmowy. W stanie czuwania wytrzymuje ponad 50 razy dłużej – do 1000 godzin. Zaś by w pełni naładować urządzenie, wystarczą tylko ok. 2 godziny podpięcia do źródła zasilania. Nie musisz też się przejmować specjalną ładowarką dla zestawu głośnomówiącego, jeśli coś stanie się z tą dołączoną do zestawu – bateria urządzenia jest zasilana z użyciem typowego portu micro USB, do którego z pewnością masz w domu mnóstwo pasujących przewodów.

BLUETOOTH

Dzięki użyciu technologii Bluetooth w wersji 3.0, używanie zestawu głośnomówiącego Xblitz X200 jest wyjątkowo wygodne. Wystarczy, że sparujesz urządzenie ze swoim telefonem tylko raz, a będą one nawiązywać ze sobą połączenie automatycznie ilekroć będą w swoim wzajemnym pobliżu. Dzięki temu rozwiązaniu musisz tylko pamiętać, by zabrać telefon ze sobą do samochodu, by cieszyć się z korzystania zestawu głośnomówiącego ilekroć siadasz w swoim aucie.

Dodatkowo, zestaw głośnomówiący Xblitz X200 posiada tryb multipoint, dzięki czemu naraz można sparować z nim dwa różne urządzenia mobilne. Jeśli więc masz dwa telefony – prywatny i służbowy - możesz połączyć je oba z zestawem głośnomówiącym by być gotowym na wszystkie połączenia przychodzące, zarówno od współpracowników jak i bliskich.

NOWOCZESNY DESIGN

Zestaw głośnomówiący Xblitz X200 został zaprojektowany tak, by pasować do wnętrza każdego samochodu. Dzięki nowoczesnej, schludnej obudowie, urządzenie stanowi ozdobę dla każdego kokpitu. Wystarczy zamontować je z użyciem metalowego pałąka na osłonkę przeciwsłoneczną po stronie kierowcy, by można było łatwo i wygodnie korzystać z zestawu głośnomówiącego.

Xblitz X200 wspiera również technologię A2DP..

ZASTOSOWANIE

Zestaw głośnomówiący Xblitz X200 jest idealnym sposobem na prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk, co pozwala nam na uniknięcie mandatu związanego z trzymaniem telefonu w trakcie jazdy. Ponieważ możemy skupić się na drodze, nasze bezpieczeństwo podróży wzrasta. Dodatkowo, nie musimy przejmować się utratą kontaktu z naszymi bliskimi, klientami czy przyjaciółmi w czasie gdy prowadzimy pojazd – z zestawem głośnomówiącym Xblitz X200, zawsze masz możliwość prowadzenia rozmowy w drodze.

Dzięki podwójnemu adapterowi zasilania, Xblitz X200 może zostać użyty również poza samochodem – na przykład w domu lub biurze. Tym samym, możesz prowadzić rozmowy poprzez zestaw głośnomówiący gdziekolwiek jesteś oraz możesz naładować urządzenie w warunkach domowych.

Xblitz
5903240792221

Specjalne kody