[XBLITZ X300]

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY Z TRANSMITEREM FM XBLITZ X300

Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 z transmiterem FM i pokrętłem sterującym to wielofunkcyjne urządzenie, które jest zsynchronizowane do pracy w samochodzie. Urządzenie to przesyła muzykę i rozmowy głosowe z Twojego urządzenia Bluetooth wprost do Twojego radia samochodowego. Posiada ono również slot na kartę microSD oraz dwa gniazda USB, dzięki czemu możesz słuchać ulubionych utworów w formacie MP3/WMA za pośrednictwem radia samochodowego. Większość funkcji jest dostępnych przy pomocy wygodnego pokrętła. Mamy nadzieję, że nasz transmiter uczyni Twoją jazdę przyjemniejszą i bezpieczną.

39,99 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY Z TRANSMITEREM FM XBLITZ X300:

  • wygodne prowadzenie rozmów
  • automatyczne przełączanie urządzeń
  • udostępnianie muzyki z karty microSD do 32GB
  • prostota obsługi dzięki wygodnemu pokrętłu
  • przesyłanie połączeń głosowych z telefonu komórkowego do radia samochodowego, co umożliwia transmiter FM

CO JESZCZE ZAPEWNIA ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY Z TRANSMITEREM FM XBLITZ X300?

Przesyłanie połączeń głosowych

Funkcja pozwala przesyłać połączenia głosowe z telefonu komórkowego do radia samochodowego za pomocą systemu Bluetooth, co znacznie zwiększa komfort rozmowy w czasie jazdy samochodem.

Automatyczne przejście

Możliwość automatycznego przejścia z trybu słuchania muzyki do trybu obsługi bez użycia rąk, w przypadku przychodzącego połączenia głosowego, co pozwala uniknąć przykrych konsekwencji związanych z obsługą telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem oraz zwiększyć bezpieczeństwo kierowcy.

Wbudowany mikrofon

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, transmiter FM służy jako zestaw głośnomówiący do wygodnego przeprowadzania rozmów.

Podwójne wejście USB

Łączna moc podwójnego wejścia USB wynosi 5V/1,6A do ładowania telefonów, tabletów i innych urządzeń, co z powodzeniem zastąpi w podróży powerbank. Obsługa kart microSD i nośników USB Transmiter FM posiada slot na kartę microSD oraz dwa gniazda USB, dzięki czemu możesz słuchać ulubionych utworów w formacie MP3/WMA za pośrednictwem radia samochodowego. To szczególnie ważne dla posiadaczy starszych modeli, których radia są w stanie odtworzyć wyłącznie płyty CD, a nawet tylko kasety magnetofonowe.

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY ROZWIĄZANIEM DLA KAŻDEGO KIEROWCY!

Kierowca podczas jazdy samochodem nie może rozmawiać przez standardowy telefon. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na nieodbieranie połączeń w czasie podróży. Szczególnie kierowcy zawodowi, którzy za kółkiem spędzają wiele godzin, muszą mieć sposób, który pozwoli im wykonywać połączenia telefoniczne w bezpieczny, zgodny z prawem sposób. Idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce lub musi być dostępny pod telefonem niemalże przez cały czas, jest zestaw głośnomówiący z transmiterem FM.

Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 z transmiterem FM znacznie zwiększa komfort podróży. Wyposażony jest w wyświetlacz pozwalający stale kontrolować preferowaną częstotliwość za pomocą znajdującego się przy nim pokrętła. Zapewnia on bardzo wysoką jakość dźwięku, którą docenią pasjonaci słuchania dobrej muzyki w czasie podróży. Uniwersalny system sprawa, że urządzenie da się połączyć z każdym telefonem wyposażonym w Bluetooth. Wszystkie niezbędne funkcje dostępne są w konkurencyjnej cenie, która idzie w parze z nowoczesnym designem oraz praktycznością.

[DANE TECHNICZNE]

Zestaw głośnomówiący: Xblitz X300

Wersja Bluetooth: AC4601 V2.1
Protokół Bluetooth AVRCP, HFP, A2DP
Zakres częstotliwości 87,6 – 107,9 MHz
Stabilność częstotliwości: +/- 10ppml
Zasilanie (napięcie wejściowe): 12-24V
Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA
Maksymalna pojemność karty: microSD 32 GB
Maksymalna pojemność nośnika USB: 32 GB
Maksymalny prąd wyjściowy 5V/3, 4A

Urządzenie obsługuje format plików FAT32.

Zaleca się formatowanie kart pamięci używanych w urządzeniu do tego formatu!

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Xblitz X300

Transmiter FM, instrukcja obsługi

[PLIKI DO POBRANIA]

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz X300 jest zestawem głośnomówiącym z transmiterem FM który będzie idealnie pasować wewnątrz każdego pojazdu. Wykonuj i odbieraj połączenia telefoniczne jadąc samochodem, nie zdejmując rąk z kierownicy. Nie trać możliwości rozmowy telefonicznej, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo twoje i twoich pasażerów. Puszczaj własną muzykę z użyciem radia samochodowego.

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Z zestawem głośnomówiącym Xblitz X300, możesz poczuć swobodę i uwolnić swoje ręce. Połączenia przychodzące można akceptować z użyciem dużego, łatwo dostępnego, wielofunkcyjnego pokrętła. Zestaw głośnomówiący z transmiterem FM korzysta z twoich głośników w samochodzie, dzięki czemu możesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku w trakcie rozmowy oraz gdy słuchasz ulubionej muzyki.

Dzięki zasilaniu urządzenia z pomocą gniazda zapalniczki samochodu, nigdy nie będziesz musiał przejmować się rozładowaniem urządzenia w trakcie jazdy. Dzięki temu, urządzenie jest wyjątkowo kompaktowe i nie przeszkadza kierowcy w trakcie jazdy..

Dodatkowo, zestaw głośnomówiący Xblitz X300 z transmiterem FM posiada dwa wejścia USB oraz port na kartę microSD, dzięki czemu możesz również wykorzystać swoje radio samochodowe do słuchania swojej ulubionej muzyki. Nagraj własne urządzenie na kartę pamięci lub nośnik USB i ciesz się nimi w trakcie jazdy.

BLUETOOTH

Dzięki użyciu technologii Bluetooth w wersji 2.1, używanie zestawu głośnomówiącego Xblitz X300 jest wyjątkowo wygodne. Wystarczy, że sparujesz urządzenie ze swoim telefonem tylko raz, a będą one nawiązywać ze sobą połączenie automatycznie ilekroć będą w swoim wzajemnym pobliżu. Dzięki temu rozwiązaniu musisz tylko pamiętać, by zabrać telefon ze sobą do samochodu, by cieszyć się z korzystania zestawu głośnomówiącego ilekroć siadasz w swoim aucie.

SZEROKI ZAKRES TECHNOLOGII

Xblitz X300 wspiera również technologie AVRCP, HFP oraz A2DP.

Zestaw głośnomówiący z transmiterem FM Xblitz X300 obsługuje zakres częstotliwości 87,6 – 107,9 MHz, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawsze uda ci się znaleźć częstotliwość, dzięki której będziesz mógł połączyć urządzenie ze swoim radiem.

Dodatkowo, zestaw głośnomówiący z transmiterem FM Xblitx X300 może być używany z zasilaniem z gniazda zapalniczki 12V jak i 24V. Innymi słowy, można go używać zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla kierowców starszych ciężarówek, w których radia nie posiadają portów USB pozwalających cieszyć się ulubioną muzyką.

ZASTOSOWANIE

Zestaw głośnomówiący Xblitz X300 z transmiterem FM jest idealnym sposobem na prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk, co pozwala nam na uniknięcie mandatu związanego z trzymaniem telefonu w trakcie jazdy. Ponieważ możemy skupić się na drodze, nasze bezpieczeństwo podróży wzrasta. Dodatkowo, nie musimy przejmować się utratą kontaktu z naszymi bliskimi, klientami czy przyjaciółmi w czasie gdy prowadzimy pojazd – z zestawem głośnomówiącym Xblitz X300, zawsze masz możliwość prowadzenia rozmowy w drodze.

Xblitz
5902479670508

Specjalne kody