[ALKOMAT ELEKTRONICZNY XBLITZ UNLIMITED]

ALKOMAT ELEKTRONICZNY XBLITZ UNLIMITED

Alkomat elektroniczny to pewność i dokładność pomiaru zagwarantowana przez najwyższą jakość podzespołów. Rok darmowej kalibracji i zestaw akcesoriów pozwalających na natychmiastowe użycie alkomatu od razu po zakupie! Teraz już zawsze będziesz mieć pewność czy już możesz kierować samochodem.

Kup alkomat - rok darmowej kalibracji GRATIS!

119,00 zł
Brutto
Ilość

Xblitz Unlimited
Numer sekcji - 1

NIEZAWODNY

Zaawansowany sensor półprzewodnikowy wbudowany w alkomat Xblitz Unlimited zapewnia dokładny, precyzyjny pomiar zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Do obsługi urządzenia wystarczy jeden przycisk, dzięki czemu możesz wykonać test każdej sytuacji.

ROZDZIELCZOŚĆ 4K
Numer sekcji - 8

ŁATWY W OBSŁUDZE BEZPIECZNIE

Wystarczy nacisnąć przycisk, odczekać parę sekund i dmuchnąć w ustnik, by wykonać pomiar. Instrukcje użytkowania urządzenia są tak proste, że test możesz bez problemu wykonać nawet będąc pod wpływem alkoholu.

LOOP RECORDING
Numer sekcji - 5

PORĘCZNY

Alkomat półprzewodnikowy Xblitz Unlimited jest tak kompaktowy, ze bez problemu zmieści się do Twojej kieszeni lub torby. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie.

EKRAN 2,5D
Numer sekcji - 4

KLASYCZNY DESIGN

Mimo swoich niewielkich rozmiarów, alkomat półprzewodnikowy Xblitz Unlimited mieści w sobie mnóstwo nowoczesnych podzespołów elektronicznych. To profesjonalne urządzenie pomiarowe.

SOCZEWKA 6G
Numer sekcji - 5

ZASILANY BATERIAMI

Do zasilenia alkomatu półprzewodnikowego Xblitz Unlimited wystarczą dwie baterie AA, czyli tak zwane „paluszki”. Jeden zestaw baterii wystarcza na wiele użyć urządzenia, dzięki czemu możesz zabrać urządzenie ze sobą i nie martwić się regularnym ładowaniem.

EKRAN 2,5D
Numer sekcji - 6

PODRĘCZNY

Bądź bezpieczny! Mając alkomat półprzewodnikowy Xblitz Unlimited w Twoim samochodzie zawsze możesz się upewnić, czy jesteś w stanie prowadzić pojazd. Pozostaw urządzenie w widocznym miejscu, by nie zapomnieć o nim, gdy wsiądziesz do auta.

SZEROKI KĄT WIDZENIA
Numer sekcji - 7

KALIBRACJA

Na alkomat półprzewodnikowy Xblitz Unlimited otrzymujesz aż pięć lat gwarancji. Dodatkowo, przez pierwszy rok od zakupu urządzenia otrzymujesz nieograniczoną ilość darmowych kalibracji w serwisie, dzięki którym możesz zapewnić jak największą precyzję działania alkomatu.

G-SENSOR
Numer sekcji - 8

JEDŹ BEZPIECZNIE

Nawet na drugi dzień, po przespanej nocy, w Twoim organizmie mogą znajdować się pozostałości alkoholu. Nie ryzykuj! Dmuchnij w alkomat półprzewodnikowy Xblitz Unlimited zanim usiądziesz za kółkiem, by mieć pewność, że możesz prowadzić samochód.

LOOP RECORDING

[DANE TECHNICZNE]

Xblitz UNLIMITED

Sensor: półprzewodnikowy
Zakres pomiaru: 0~2.000
Rozdzielczość: 0.01BACo
Czas gotowosci do pracy: do 60s
Zasilanie: 1.5V AA (2szt w zestawie)
Wyświetlacz: LCD
Waga bez baterii: 45g
Waga z bateriami: 90g
Wymiary: 119x42x17mm
Temperatura pracy i przechowywania: 0~50°C
Wilgotność: ≤93%

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Xblitz Unlimited

Alkomat Xblitz Unlimited, instrukcja obsługi.

[PLIKI DO POBRANIA]

Xblitz Unlimited

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

Xblitz
5902479672144

Specjalne kody

Zobacz także