[XBLITZ R3]

[ROZDZIELACZ ZAPALNICZKI SAMOCHODOWEJ XBLITZ R3]

45,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej: Xblitz R3

Napięcie wejściowe: 10,5 ~ 31,5V
Napięcie wyjściowe: takie samo jak wejściowe (zależne od wejściowego)
Dla 12V: jeden port - max 3.5A, trzy porty - max 7A dla 12V
Dla 24V: jeden port - max 3A, trzy porty - max 5A
Bezpiecznik: 250V/10A
Wymiary wtyczki: 23x27x71 mm
Wymiary rozdzielacza: 95x47x30 mm
Waga: 94 g
Długość kabla: 850 mm

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej: Xblitz R3

Rozdzielacz samochodowy Xblitz R3, instrukcja

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz R3 to rozdzielacz samochodowy, dzięki któremu w aucie możemy podpiąć wiele urządzeń do zasilania przez gniazdo zapalniczki naraz. Z jednego, wbudowanego do samochodu gniazda zapalniczki rozdzielacz robi aż trzy. Możesz jednocześnie ładować telefon oraz zasilać kamerę samochodową oraz nawigację satelitarną. Zadbaj o swój komfort jazdy z rozdzielaczem samochodowym Xblitz R3.

Dzięki elastycznemu, solidnemu oplotowi chroniącemu kabel długości 850mm, nie musisz przejmować się, że rozdzielacz samochodowy Xblitz R3 przestanie działać z powodu „zgiętego kabelka”. Dodatkowo, dzięki podświetlonym obręczom wokół każdego z gniazd zapalniczek, urządzenie nie tylko wygląda gustownie, ale jest również łatwe w obsłudze po ciemku. Twoja wygoda użytkowania była naszym najwyższym priorytetem przy projektowaniu rozdzielacza samochodowego Xblitz R3.

Rozdzielacz samochodowy Xblitz R3 może zostać użyty zarówno w pojazdach osobowych jak i ciężarowych. Innymi słowy, wspiera samochody posiadające akumulatory 12V jak i te wyposażone w akumulatory 24V. Niezależnie więc od tego, czym podróżujesz po drogach, z tym urządzeniem możesz cieszyć się posiadaniem aż trzech gniazd zapalniczki do zasilania lub ładowania twoich urządzeń.

Nowoczesny design rozdzielacza samochodowego Xblitz R3 sprawia, że urządzenie pasuje idealnie wewnątrz każdego samochodu. Czarne tworzywa sztuczne z których zrobiona jest obudowa rozdzielacza sprawia, że urządzenie jest bardzo eleganckie i dyskretne.

Rozdzielacz samochodowy Xblirz R3 jest dodatkowo wyposażony we wbudowany bezpiecznik 250V/10A, dzięki któremu uchroni on podpięte do niego urządzenia przed uszkodzeniem w przypadku skoku napięcia lub innej, nieoczekiwanej usterki.

a5902479671291

Specjalne kody