[SMARTWATCH XBLITZ WATCH ME]

INTERAKTYWNY SMARTWATCH GPS Z AKTYWNĄ OCHRONĄ RODZICIELSKĄ

79,00 zł
Brutto
KOLOR
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

SPECYFIKACJA
SMARTWATCH XBLITZ KIDS WATCH GPS WERSJA WATCH ME TO ZAAWANSOWANY SMARTWATCH, KTÓRY DOCENI KAŻDY RODZIC I POKOCHA KAŻDE DZIECKO. ZEGARKI ZOSTAŁY SPECJALNIE OPRACOWANE POD KĄTEM ZABAWY, KOMUNIKACJI ORAZ PEŁNEGO MONITORINGU LOKALIZACJI I AKTYWNOŚCI UŻYTKOWNIKA…

System zainstalowany wewnątrz smartwatcha na bieżąco przekazuje jego lokalizację na wskazany telefon. Umożliwia to nieprzerwany monitoring przemieszczania się dziecka do szkoły, jak i w czasie powrotu do domu.
Specjalna aplikacja na telefon umożliwia wyznaczenie strefy bezpieczeństwa, której nie można opuszczać, jak również pozwala na wykonywanie połączeń głosowych w celu odpowiedzi na wywołany alarm „SOS”.

Smartwatch Xblitz Kids Watch GPS posiada dotykowy ekran, oraz szereg innych funkcji takich jak czat, rejestr aktywności, krokomierz, alarmy czy też standardowe funkcje pomiaru czasu.

TRACKING
SMARTWATCH XBLITZ KIDS WATCH GPS W POŁĄCZENIU Z APLIKACJĄ NA TELEFON INFORMUJE O AKTUALNEJ LOKALIZACJI TWOJEGO DZIECKA…

Możesz w dowolnym momencie sprawdzić, gdzie aktualnie przebywa, jak również określić strefy na mapie, których opuszczenie będzie sygnalizowane alarmem w aplikacji telefonu.

LATARKA
WERSJA WATCH ME POSIADA WBUDOWANĄ LATARKĘ, KTÓRĄ MOŻNA URUCHOMIĆ Z POZIOMU EKRANU DOTYKOWEGO…

KOMUNIKACJA
SMART WATCH XBLITZ KIDS WATCH GPS TO ZEGAREK DZIĘKI, KTÓREMU W KAŻDEJ CHWILI SKONTAKTUJESZ SIĘ ZE SWOIM DZIECKIEM…

ZAINSTALOWANA KARTA SIM*

Do zegarka, nie musisz kupować własnej karty - dostajesz ją zainstalowaną w zegarku. To specjalna karta telemetryczna, dedykowana do urządzeń takich jak smartwatche. Karta jest już zarejestrowana i nie trzeba jej nigdzie rejestrować. Przez pierwsze 30 dni, korzystasz z zegarka i karty SIM za darmo. Następnie, wybierasz jeden z dostępnych pakietów miesięcznych. W ramach pakietu, otrzymujesz nie tylko kartę SIM i aplikację CALMEAN, ale także wsparcie we wszystkich potencjalnych problemach.

* Jeśli masz jakieś pytania dotyczące karty lub korzystania z aplikacji, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: xblitz@calmean.pl lub tel. (22) 355 23 40 (godz. 9-16).

Slot na kartę mikroSIM, wbudowany głośnik i mikrofon zamieniają zegarek w mini-telefon pracujący na paśmie GSM, co pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Opiekun może również przesyłać wiadomości tekstowe w formie czatu. Komunikacja możliwa jest tylko w zakresie numerów wprowadzonych do książki adresowej.

APARAT
GÓRNA CZĘŚĆ MODELU WATCH ME POSIADA WBUDOWANY APARAT, KTÓRYM MOŻNA WYKONYWAĆ SELFIE ORAZ ZDJĘCIA NA ODLEGŁOŚĆ ZA POMOCĄ APLIKACJI…

Używając aplikacji można za jej pośrednictwem w dowolnej momencie wykonać zdjęcie wbudowanym aparatem i wyświetlić je na telefonie. Umożliwia to dodatkowy podgląd na otoczenie dziecka, jak również funkcja ta przydaje się do odszukania zegarka.

GŁÓWNE FUNKCJE
XBLITZ KIDS WATCH GPS MOŻESZ W ŁATWY SPOSÓB SKONFIGUROWAĆ I NATYCHMIAST KORZYSTAĆ Z WSZYSTKICH JEGO WBUDOWANYCH FUNKCJI…

EKRAN DOTYKOWY
Pełna obsługa funkcji zegarka przez ekran dotykowy
POMIAR AKTYWNOŚCI
Krokomierz, pomiar przebytego dystansu oraz monitor snu
FUNKCJA SOS
Wywołanie połączenia alarmowego do rodzica
KSIĄŻKA NUMERÓW
Lista zaufanych (max 10) numerów, z których można wybierać i przyjmować rozmowy przychodzące
WBUDOWANY APARAT
Możliwość wykonania zdjęcia z aplikacji telefonu, selfie
 ROZMOWY GSM
Połączenia głosowe z funkcją przesyłania wiadomości w formie czatu
FUNKCJA RODZICIELSKA GPS
Śledzenie aktualnej lokalizacji zegarka na mapie
ZEGAREK
Standardowy czasomierz z funkcją alarmu
POWIADOMIENIA
Przesyłanie automatycznych wiadomości SMS o niskim poziomie baterii
NAGRODY
Przesyłanie graficznych serduszek na ekran zegarka jako nagrody
LATARKA
Wbudowana latarka LED

ŁADOWANIE
UNIWERSALNY PORT ŁADOWANIA USB POZWALA NA UZUPEŁNIENIE ENERGII WE WBUDOWANEJ BATERII ZEGARKA DOSŁOWNIE WSZĘDZIE…

[DANE TECHNICZNE]

Smartwatch Xblitz Watch Me

Funkcje: Ekran dotykowy, rozmowy głosowe GSM, powiadomienia SMS, głosowy interkom, alarm czasowy, zdalny monitoring, funkcja natychmiastowej pomocy SOS, krokomierz, akcelerometr, kontrola stanu baterii, monitoring bezpiecznej strefy, funkcja odszukania zegarka, przesyłanie serc graficznych
Pozycjonowanie: GPS+LBS
Pasmo pracy: GSM. GPRS 850/900/1800/1900MHz (wspiera2G, nie kompatybilne z siecią 3G oraz 4G)
Pojemność baterii: 400mAh
Wymiary: 40 x 50 x 15mm
Waga: 140g

*Uwaga: menu w zegarku dostępne tylko w języku angielskim!

*Uwaga! Jeżeli Państwa urządzenia wyświetla komunikat „sprzęt jest offline” to po zalogowaniu prosimy o wysłanie wiadomości SMS na numer karty SIM znajdującej się w zegarku o treści: pw,123456,ip,52.28.132.157,8001#

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Smartwatch Xblitz Watch Me

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Kids Watch to seria smartwatchy dla dzieci, dzięki którym zawsze możesz mieć czujne oko na swoją pociechę. Zegarki nie tylko prezentują się wspaniale, dzięki czemu twoja pociecha zyska sobie podziw rówieśników, ale również są pełne zaawansowanej technologii, która pozwala ci ze spokojem zostawić dziecko w przedszkolu czy szkole. Dzięki umieszczonej w zegarku karcie SIM, może on również skutecznie zastąpić telefon. Wszystkie zegarki są dziecinnie łatwe w obsłudze dzięki ekranowi dotykowemu.

Smartwatch dla dzieci Xblitz Kids Watch model Watch Me przesyła pozycję zegarka do telefonu, z którym został sparowany – możesz w każdej chwili zobaczyć, gdzie znajduje się twoje dziecko z użyciem aplikacji mobilnej. Dodatkowo, możesz wyznaczyć strefę, której opuszczenie przez twoją pociechę zostanie od razu zasygnalizowane alarmem. Aktywność twojego dziecka możesz również monitorować dzięki innym funkcjom smartwatcha Watch Me, takich jak krokomierz, pomiar przebytego dystansu oraz monitor snu.

Smartwatch dla dzieci Xblitz Kids Watch model Watch Me posiada wbudowany aparat, którym można wykonać zdjęcia z poziomu aplikacji mobilnej. Pozwala nam to nie tylko mieć lepszy pogląd na otoczenie dziecka, ale również znaleźć zegarek gdy ten się zgubi. Zegarek jest również wyposażony w latarkę LED. Urządzenie automatycznie wyśle wiadomość alarmową na telefon rodzica, gdy poziom naładowania baterii zegarka spadnie za nisko.

Smartwatch dla dzieci Xblitz Kids Watch model Watch Me jest również wyposażony w funkcje które czynią urządzenie przyjemnym do użytkowania dla dziecka. Urządzenie oczywiście służy jako zegarek, ale może również być wykorzystany jako telefon. W pamięci urządzenia można zapisać do 10 numerów telefonów, od których dziecko może odbierać połączenia lub samemu na nie zadzwonić. Dodatkowo, nasza pociecha może otrzymać od nas graficzne serduszko w nagrodę za dobre zachowanie.

5902479670874

Specjalne kody

ean13
5902479670874