[REJESTRATOR SAMOCHODOWY GO RIDE]

REJESTRATOR SAMOCHODOWY FULL HD XBLITZ GO RIDE…

Xblitz Go Ride to najnowsza odsłona kompaktowego wideorejestratora samochodowego nagrywającego w jakości full HD. Rejestrator został wyposażony w obiektyw nagrywający w zakresie 170°, dzięki czemu urządzenie rejestruje nie tylko przestrzeń przed pojazdem, ale również przeciwny pas jezdni. Produkt został posiada nowoczesny sensor Sony Starvis IMX307, który pozwala na nagrywanie w świetnej jakości zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki funkcji G-sensor urządzenie zarejestruje i zabezpieczy kluczowe dane w razie wstrząsu lub nagłego hamowania. Nie ma zatem ryzyka, że kluczowe dane zostaną nadpisane nowszymi plikami.

299,00 zł
Brutto
Ilość

[DANE TECHNICZNE]

Rejestrator samochodowy Xblitz Go Ride

Rozdzielczość: Full HD 1080p
Sensor: Sony IMX307 Starvis 2 Mpx
Procesor: GP5168
Kąt widzenia: 170°
Obiektyw 6G: GP5168
Tryb parkingowy: LCD 2.4"
Automatyczny start/stop nagrywania: : Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
USB: microSD
Mikrofon/Głośniki: 75x43x22 mm
Bateria: 300 mAh
Obsługa kart pamięci SD: micro SD do 64 GB
Aktywny uchwyt: tak
Wymiary kamerki: 53x40x53 mm
Waga kamerki: 56g

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Rejestrator samochodowy Xblitz Go Ride

zasilacz, czytnik kart pamięci, uchwyt, instrukcja obsługi.

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080px) w 30 klatkach na sekundę. Możliwa jest rejestracja wideo w niższych rozdzielczościach, jednak będzie się to wiązało z mniejszą szczegółowością obrazu.

Zgadza się. Kamera posiada wbudowany mikrofon i podczas rejestracji wideo, może również rejestrować dźwię z kabiny samochodu. Opcja ta domyślnie jest włączona. Można ją wyłączyć z poziomu menu.

Akumulatorek znajdujący się wenątrz kamery służy do podtrzymania między innymi pamięci ustawień, czy też aktywowanych funkcji postojowych. Pozwala również na krótką pracę kamery jeszcze przez chwilę po wyłączeniu silnika w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest poprawne zamknięcie aktualnie przetwarzanych plików wideo.

Kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 64GB.

Należy upewnić się, że karta której chcemy użyć jest sformatowana do FAT32 lub po instalacji w kamerze należy użyć wbudowanej funkcji formatowania.

Tak, kamera w trybie parkinowym rozpoczyna nagrywanie sekwencji w momencie gdy wykryje wstrząs lub uderzenie. Kamera korzysta wtedy z wbudowanego zasilania (jeżeli jest to możliwe sugerujemy aby profilaktycznie podłączone było dodatkowe stałe zasilanie z gniazda zapalniczki). Nagrania można rónież oglądać na telefonie - służy do tego aplikacja tylko i wyłącznie na telefony

Tak. Kamera posiada aktywny uchwyt na tzw. "klik", który pozwala szybko odłączyć i schować kamerę bez konieczności wypinania kabli zasilających.

5902479672793

Specjalne kody