[XBLITZ G400]

Xblitz G400 to najnowszy uchwyt samochodowy w naszej ofercie. Urządzenie na zawsze zmieni sposób użytkowania telefonu w Twoim samochodzie. Umieść swój smartphone w uchwycie i ... tyle ! System zaaawansowanych zacisków wykorzystuje do działania tylko i wyłącznie siłę grawitacji - nie potrzebujesz przewodów, czy baterii - wystarczy jedno kliknięcie by Twój telefon był bezpieczny. * uwaga - urządzenie wykorzystuje do działania siłę grawitacji i nie nadaje się do użytku w przestrzeni kosmicznej !

59,99 zł
Brutto
Ilość

Wideorejstrator Samochodowy FULL HD DVR
Wideorejstrator Samochodowy FULL HD DVR
DESIGN

DESIGN

Xblitz G400 to samochodowy uchwyt grawitacyjny na smartfon, który automatycznie dopasowuje się do kształtu każdego urządzenia. Charakteryzuje go prosta i elegancka forma. G400 już po pierwszym kontakcie pozwala zaufać, że Twój telefon będzie bezpieczny.

Kamera samochodowa Xblitz
JAKOŚĆ FULL HD

POŁYSKUJĄCA CZERŃ

Xblitz G400 został stworzony z wysokiej jakości materiałów, które przekładają się na estetykę wykończenia oraz wytrzymałość I solidność urządzenia. Czarny kolor uchwytu I jego połyskujące elementy idealnie wkomponują się do wnętrza każdego samochodu.

Kamerka samochodowa FULL HD Xblitz
ZOBACZ WIĘCEJ

ŁATWY MONTAŻ

Xblitz G400 montowany jest bezpośrednio do kratki wentylacyjnej w samochodzie. Umożliwia to specjalnie zaprojektowany zacisk, który można dodatkowo regulować w zależności od dostępnej przestrzeni. Korzystanie z uchwytu samochodowego jeszcze nigdy nie było tak proste !

Wideorejstrator jazdy Xblitz
6x DIODY IR

SIŁA CIĄŻENIA

Mocowanie twojego telefonu następuje pod jego własnym ciężarem. Stabilny zacisk możliwy jest przez ułożenie skrzydełek dociskowych pod specjalnym kątem. System Click and Lock zabezpiecza Twój smartphon przed przypadkowym uwolnieniem się z uchwytu

KAMERA SAMOCHODOWA Xblitz

[DANE TECHNICZNE]

Uchwyt samochodowy Xblitz G400

Miejsce montażu uchwytu: Kratka wentylacyjna
Sposób montażu telefonu: Mechanizm grawitacyjny
Obsługiwany rozmiar urządzeń: Do 7 cali
Materiał: Metal + tworzywo sztuczne
Wymiary: 118x90x30 mm
Waga: 83 g
Zawartość zestawu: Xblitz G400 x1. instrukcja obsługi

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Uchwyt samochodowy Xblitz G400

[PLIKI DO POBRANIA]

Uchwyt samochodowy Xblitz G400

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

Xblitz
5902479671659

Specjalne kody

Zobacz także