[XBLITZ EMOTION]

BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK XBLITZ EMOTION

Bezprzewodowy głośnik bluetooth z funkcją odbierania połączeń telefonicznych i gniazdem microSD. Dwa głośniki każdy po 5 Wat mocy gwarantują najlepszą jakość dźwięku i brak przesterów nawet przy wysokiej głośności!

Teraz dostępny w dwóch wyjątkowych kolorach: klasycznej, ekskluzywnej czerni i zadziornej, karmazynowej czerwieni!

99,00 zł
Brutto
KOLOR
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Emotion

Zasilanie: Wbudowana bateria litowo-jonowa 3.7V / 2000mAh
Ładowanie: Ładowanie za pośrednictwem gniazda microUSB
Głośniki: 2 x 5W impedancja głośników 4 Ohm
Bluetooth: 3.0, zasięg do 10m w otwartym terenie
Karty pamięci: microSD do 32GB

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Emotion

Głośnik, kabel microUSB, kabel audio 3,5mm, instrukcja.

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Emotion to bezprzewodowy głośnik Bluetooth, dzięki któremu możemy cieszy się doskonałą jakością muzyki puszczanej z telefonu lub innego urządzenia mobilnego. Dodatkową muzykę możesz zgra na kartę pamięci microSD i umieścić ją bezpośrednio w urządzeniu. Trzecią opcją jest podłączenie głośnika bezpośrednio do komputera lub laptopa za pomocą przewodów AUX lub USB.

Dzięki dwóm głośnikom o mocy 5W każdy, głośnik bezprzewodowy Xblitz Emotion zapewnia wspaniałą jakość dźwięku w każdych warunkach, nawet gdy maksymalnie zwiększymy głośność puszczanych melodii. Dzięki ergonomicznej obudowie, urządzenie możesz zawsze zabrać za sobą. Głośnik można połączy z urządzeniem mobilnym z użyciem łączności Bluetooth w odległości do 10 metrów.

Głośnika Xblitz Emotion można używać również jako zestawu głośnomówiącego. Po sparowaniu głośnika z telefonem, możemy odebra przychodzące połączenia. Dzięki temu możesz łatwiej prowadzić rozmowę telefoniczną w grupie, bez korzystania z gorszej jakości głośnika umieszczonego w twoim telefonie.

Dzięki wbudowanej baterii 2000mAh, głośnik bezprzewodowy Xblitz Emotion może zapewni wiele godzin cieszenia się muzyką non-stop. Co więcej, ładowanie urządzenia odbywa się poprzez standardowy port micro USB, dzięki czemu z łatwością możesz podłączy swój głośnik bezprzewodowy do ładowania, gdziekolwiek jesteś.

Głośnik bezprzewodowy Xblitz Emotion jest obsługiwany za pomocą wygodnego w użyciu panelu dotykowego, pozwalającego nam zmienić poziom głośności, odtwarzane utwory lub odebrać połączenie telefoniczne. Ikony wyświetlane na urządzeniu są podświetlane, co ułatwia korzystanie z urządzenia również po ciemku. Głośnik można nabyć w dwóch wersjach kolorystycznych – gustownej czerni oraz wyzywającej czerwieni.

5902479671215

Specjalne kody

ean13
5902479671215