[XBLITZ DUAL 2 GPS]

KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ DUAL 2 GPS…

Najnowsza kamera samochodowa klasy premium - Xblitz Dual 2 GPS - to produkt, który jako pierwszy w aktualnej ofercie Xblitz oferuje możliwość nagrywania nie tylko trasy, ale i wnętrza pojazdów w rozdzielczości 1080p.

549,00 zł
Brutto
Ilość

[DANE TECHNICZNE]

Kamera samochodowa Xblitz Dual 2

Procesor: NTK96675
Sensor: Przód: SONY IMX307 Tył: GC2053
Złącza: mini USB
Rozdzielczość wideo: Max Full HD
Karta pamięci: Karty micro SD do 128 GB klasa 10
Nagrywanie w pętli: Tak
Tryb parkingowy: Tak
Tryb nocny: Tak
Wykrywanie ruchu: Tak
Szeroki kąt widzenia: Tak
Audio: Tak
Tryb parkingowy: Tak
Wymiary (bez uchwytu): 40x60x57 mm
Waga (bez uchwytu): 60 g
Wbudowana bateria: Tak

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz Dual 2 GPS, zasilacz, czytnik kart pamięci, uchwyt, instrukcja obsługi.

[PLIKI DO POBRANIA]

APLIKACJA

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080px) w 30 klatkach na sekundę. Możliwa jest rejestracja wideo w niższych rozdzielczościach, jednak będzie się to wiązało z mniejszą szczegółowością obrazu.

Zgadza się. Kamera posiada wbudowany mikrofon i podczas rejestracji wideo, może również rejestrować dźwię z kabiny samochodu. Opcja ta domyślnie jest włączona. Można ją wyłączyć z poziomu menu.

Akumulatorek znajdujący się wenątrz kamery służy do podtrzymania między innymi pamięci ustawień, czy też aktywowanych funkcji postojowych. Pozwala również na krótką pracę kamery jeszcze przez chwilę po wyłączeniu silnika w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest poprawne zamknięcie aktualnie przetwarzanych plików wideo.

Kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 128GB. Ze względu na różnorodność kart, sugerujemy użycie kart marki IMRO (klasa 10).

Należy upewnić się, że karta której chcemy użyć jest sformatowana do FAT32 lub po instalacji w kamerze należy użyć wbudowanej funkcji formatowania.

Tak, kamera w trybie parkinowym rozpoczyna nagrywanie sekwencji w momencie gdy wykryje wstrząs lub uderzenie. Kamera korzysta wtedy z wbudowanego zasilania (jeżeli jest to możliwe sugerujemy aby profilaktycznie podłączone było dodatkowe stałe zasilanie z gniazda zapalniczki). Nagrania można rónież oglądać na telefonie - służy do tego aplikacja tylko i wyłącznie na telefony

Tak. Kamera posiada aktywny uchwyt na tzw. "klik", który pozwala szybko odłączyć i schować kamerę bez konieczności wypinania kabli zasilających.

5902479672298

Specjalne kody