[XBLITZ DRIFT]

Zdalnie sterowany samochodzik Xblitz DRIFT sterowany radiowo 

Super szybki (aż 30 km/h!!!) olbrzymi samochodzik sterowany radiowo (RC - Radio Control)! 

199,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Zdalnie sterowany samochodzik Xblitz Drift

Wymiary zabawki: 32x21,5x21 cm
Wymiary pudełka: 71,5x39,5x82,5 cm
Maksymalny czas pracy: Około 30 minut
Bateria: 7,4V/1400 mAh Li-po
Zasięg sterowania: Około 40m
Zakres poruszania się: Do przodu/do tyłu/w prawo/w lewo
Czas ładowania: 180 minut
Wodoodporność: NIE
Parametry silnika: 5500 obrotów/min
Bateria pilota: 2x1,5V AA (Zestaw nie zawiera baterii)
Maksymalna prędkość: 30km/h
Rozstaw osii: 220mm
Odległośc opon: 170mm
Średnica opon: 97mm
Średnica piasty: 16mm
Wysokość podwozia od podłoża: 30mm
Napęd na 4 koła: TAK

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Zdalnie sterowany samochodzik Xblitz Drift

Samochodzik Xblitz Drift, Pilot do sterowania, Instrukcja, Przewód USB do ładowania baterii, Bateria do samochodu

[PLIKI DO POBRANIA]

Zdalnie sterowany samochodzik Xblitz Drift

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Drift to debiut marki Xblitz na rynku zabawek. Ten sterowany radiem, zdalny samochodzik nie jest jednak małym, nie radzącym sobie z maminym dywanem resorakiem który ze swojego dzieciństwa mogą pamiętać młodzi rodzice. To prawdziwy, miniaturowy monster truck.

Dzięki specjalnemu, sprężynowemu zawieszeniu, Xblitz Drift może pokonać wszystkie przeszkody na swojej drodze bez problemu. Może wspiąć się po stromym zboczu oraz przejechać nierówny teren bez najmniejszych problemów. Dzięki specjalnie wyprofilowanym kołom, zdalny samochodzik może poruszać się w aż 10 różnych kierunkach. Zabawka ma napęd na wszystkie cztery koła, nie utknie więc na żadnej nierówności. Można stworzyć prawdziwy tor przeszkód i cieszyć się jego przemierzaniem przez sterowany radiowo samochodzik Xblitz Drift. Zgodnie z nazwą zabawki, potrafi ona również wykonywać drift w miejscu, obracając się wokół własnej osi.

Radiowy nadajnik, którego używa się do sterowania samochodzikiem Xblitz Drift leży wygodnie w dłoniach. To małe centrum dowodzenia, którego można użyć nie tylko do prowadzenia pojazdu, ale również by zmienić poziom jego zawieszenia, zaprogramować konkretne ruchy, włączyć odtwarzanie muzyki lub zatrąbić klaksonem. Każdy miłośnik małej motoryzacji z pewnością pokocha wszystkie możliwości które oferuje Xblitz Drift.

Samochodzik Xblitz Drift ma wbudowany akumulator 1400mAh, dzięki czemu można nim bawić się długo. Zabawka posiada reflektory LED dzięki którym może przemierzać trudne tereny nawet w ciemnościach. Dodatkowo, podwozie posiada wielokolorowe podświetlenie, które zmienia barwę w rytm granej muzyki. Samochodzik może rozpędzić się do prędkości 30 kilometrów na godzinę. To prawdziwy, miniaturowy pojazd.

Xblitz Drift posiada tryb, w którym puszcza muzykę i kołysze się w jej rytm. Jest to tylko świetna zabawa dla dzieci, ale i ciekawy punkt rozrywki na przyjęciu z twoimi znajomymi. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk i cieszyć się przedstawieniem.

Xblitz Drift przeznaczony jest dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Zdalnie sterowany samochodzik będzie jednak wspaniałą rozrywką również dla starszych pociech jak i wielu rodziców czy miłośników tego typu urządzeń.

Xblitz
5902479671420

Specjalne kody