[XBLITZ BABY MONITOR]

NIANIA ELEKTRONICZNA Z KAMERĄ XBLITZ BABY MONITOR 2,4 GHz

Z nianią elektroniczną Xblitz możesz monitorować swoje dziecko w każdej sytuacji. Otrzymujesz urządzenie skonfigurowane i gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka, nie wymaga instalacji. Xblitz Baby Monitor możesz zabrać ze sobą na wakacje czy w podróż i spać spokojnie nie martwiąc się o swoje pociechy. Możesz zobaczyć  swoje śpiące dziecko bez konieczności używania sieci WiFi czy połączenia kablowego. Urządzenie Xblitz Baby Monitor może być też stosowane do monitorowania osób starszych, chorych czy unieruchomionych lub nawet do monitoringu zwierząt domowych.

209,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

Niania elektroniczna z kamerą Xblitz Baby Monitor 2,4 GHz

Z nianią elektroniczną Xblitz możesz monitorować swoje dziecko w każdej sytuacji. Otrzymujesz urządzenie skonfigurowane i gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka, nie wymaga instalacji. Xblitz Baby Monitor możesz zabrać ze sobą na wakacje czy w podróż i spać spokojnie nie martwiąc się o swoje pociechy. Niania elektroniczna z kamerą pozwoli Ci zobaczyć swoje śpiące dziecko bez konieczności używania sieci Wi-Fi czy połączenia kablowego. Urządzenie Xblitz Baby Monitor może być też stosowane do monitorowania osób starszych, chorych czy unieruchomionych lub nawet do monitoringu zwierząt domowych.

niania elektroniczna Xblitz baby monitor

DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA GŁOSOWA

Nasłuch dźwięków z monitorowanego pomieszczenia oraz możliwość komunikacji głosowej z dzieckiem.  Naciśnij przycisk mikrofonu w monitorze, a dziecko usłyszy Twój głos.

MONITOROWANIE TEMPERATURY

Kamera posiada wbudowany czujnik temperatury, który mierzy temperaturę w pokoju dziecka i wyświetla ją na monitorze. Pozwala to na kontrolowanie temperatury optymalnej dla snu Twojego dziecka.

KOLOROWY EKRAN 2,0 CALA TFT LCD

2-calowy wyświetlacz pozwala na komfortowy podgląd łóżeczka, jasność podświetlenia oraz czas, po jakim ekran zostanie wygaszony (w trybie VOX), można ustawić w menu urządzenia.

ZASIĘG DO 260M

Maksymalny zasięg w otwartym terenie w linii prostej to 260 metrów. Niania elektroniczna Xblitz Baby Monitor 2,4 GHz posiada zasiąg optymalny w pomieszczeniach to maksymalnie 50 metrów (również pomiędzy piętrami, poprzez strop).

ZAKRES CZĘSTOTLIWOŚCI

Bezprzewodowa transmisja 2.4GHz zapewnia niezakłóconą pracę, nadajnik i odbiornik są już  ze sobą sparowane fabrycznie.

MOBILNOŚĆ

Kamerę można po prostu postawić na szafce, zawiesić za uchwyt u góry obudowy lub przykręcić do ściany.

STABILNY SYGNAŁ

Stabilna i niezakłócona praca dzięki bezprzewodowemu połączeniu radiowemu.


8 WBUDOWANYCH KOŁYSANEK

Poprzez naciśnięcie dedykowanego przycisku  na monitorze można włączyć odtwarzanie kołysanek w pokoju dziecka, urządzenie posiada 8 różnych melodii odtwarzanych kolejno jedna po drugiej.

TRYB CZUWANIA VOX

Domyślnie tryb ten jest wyłączony, można go uaktywnić w menu urządzenia. Polega on na wygaszaniu ekranu, gdy w monitorowanym pokoju jest cicho i Twoje dziecko śpi spokojnie. W momencie, gdy dziecko zacznie płakać, ekran monitora się zapali. Czułość tego trybu można ustawić w menu (trzy poziomy) oraz czas po jakim ekran automatycznie zostanie wygaszony.

ZASILANIE

Kamera w pokoju dziecka musi być podłączona za pomocą zasilacza sieciowego do gniazdka 230 V, długość przewodu zasilającego wynosi 2,4 m. Odbiornik LCD może być zasilany w dwojaki sposób: za pomocą zasilacza sieciowego do gniazdka 230 V (długość przewodu zasilającego wynosi 2,4 m) lub ze wbudowanego akumulatorka. Zasilanie z akumulatorka pozwala na pracę do 8 godz., można zabrać ze sobą monitor np. do ogrodu lub na taras i monitorować sen dziecka w miejscu, gdzie nie ma dostępu do gniazdka 230V.

TRYB NOCNY

Niania elektroniczna z kamerą Xblitz Baby Monitor 2,4 GHz  ma możliwość pracy w zupełnej ciemności dzięki doświetlaniu monitorowanego pomieszczenia za pomocą wbudowanych diod IR (światło podczerwone niewidzialne dla ludzkiego oka). Kamera odczytuje sygnał z wbudowanego  czujnika i w razie potrzeby przełącza się w tryb nocny. W całkowitej ciemności zasięg diod IR wynosi  5 metrów, co pozwala na podgląd całego pomieszczenia, a nie tylko łóżeczka dziecięcego.

DANE TECHNICZNE

Niania elektroniczna Xblitz Baby Monitor

Ekran : Kolorowy ekran odbiornika 2,0 cala TFT LCD
Zakres częstotliwości: 2400 MHz~2483.5 MHz
Zasięg: do 260 metrów na otwartym terenie, do 50 metrów w pomieszczeniach
Podgląd nocny: Tak. Posiada możliwość podglądu nocnego tzw. Night Vision (diody IR 8szt)
Zakres kamery w ciemności: do 5 metrów
Rozdzielczość kamery: 320×240
Zasilanie: Zasilanie kamery z zasilacza 230V
Mobilność : Tak. Możliwość zamontowania kamery w różnych miejscach
Mikrofon : Tak, rejestracja filmów z dźwiękiem
Sygnał : Bardzo stabilny sygnał w obie strony, brak zakłóceń
Dwukierunkowa komunikacja głosowa: Tak
Wbudowane kołysanki: Tak. Odtwarzanie wbudowanych kołysanek (8 różnych)
Tryb czuwania: Tak. Tryb czuwania VOX (oszczędzania energii)
Czujnik temperatury otoczenia: Tak Temperatura pracy-10C do 50C

UWAGA!
Podany w specyfikacji zasięg maksymalny dotyczy sytuacji w której urządzenie znajduje się na otwartej przestrzeni pozbawionej przeszkód i czynników ograniczających zasięg.

Aby oszacować rzeczywisty zasięg należy wziąć pod uwagę zmniejszanie zasięgu przez przeszkody znajdujące się pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem.:
Przeszkoda ceglana: zmniejszenie zasięgu od 10 do 40%
Przeszkoda drewniana/gipsowa: zmniejszenie zasięgu od 5 do 20%
Przeszkoda ze zbrojonego betonu: zmniejszenie zasięgu od 40 do 80%
Przeszkoda metalowa: zmniejszenie zasięgu od 90 do 100%
Przeszkoda szklana: Zmniejszenie zasięgu od 10 do 20%

Dodatkowo zmniejszenie zasięgu rzeczywistego może powodować obecność linii energetycznych dużej mocy jak i nadajniki telefoniczne znajdujące się w niedużej odległości od urządzenia.

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Niania elektroniczna Xblitz Baby Monitor

[PLIKI DO POBRANIA]

Niania elektroniczna Xblitz Baby Monitor

Karta produktu

Instrukcja

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Baby Monitor to niania elektroniczna, która pozwoli ci czujnie pilnować twojej pociechy. Nawet, gdy znajdujesz się w innym pokoju, możesz obserwować sen twojego dziecka ja odbiorniku urządzenia. Dzięki wbudowanemu trybowi nocnemu, nawet w słabym oświetleniu zobaczysz wszystko co dzieje się w obserwowanym pokoju. Obraz na odbiorniku wyświetlany jest na przejrzystym, dwucalowym wyświetlaczu.

Odbiornik niani elektronicznej Xblitz Baby Monitor posiada wbudowany akumulator. Dzięki temu, urządzenie te można zabrać ze sobą wszędzie. Nie musisz być przywiązany do jednego pokoju w domu. Odbiornik działa w zasięgu do 250 metrów od nadajnika.

W nadajniku niani elektronicznej Xblitz Baby Monitor umieszczono czujnik temperatury. Dzięki niemu możesz mieć pewność, czy twojemu dziecku nie jest za gorąco lub za zimno. Wszystkie informacje są jasne i widoczne, co czyni obsługę odbiornika wyjątkowo łatwą i przyjemną.

DŹWIĘK

Niania elektroniczna Xblitz Baby Monitor posiada w nadajniku zarówno mikrofon jak i głośnik. Dzięki temu, możesz nie tylko słyszeć co dzieje się w pokoju twojego dziecka ale również mówić do niego. Pozwala to na uspokojenie małego dziecka gdy się obudzi - nic nie koi tak, jak ciepły głos rodzica. Dodatkowo, funkcji tej można też użyć gdy dziecko urośnie, na przykład by zawołać je na obiad.

Dodatkowo, niania elektroniczna Xblitz Baby Monitor posiada osiem wbudowanych melodii kołysanek. Jeśli twoje dziecko nie może zasnąć, puść mu jedną z nich. Dziecko będzie spokojniejsze, a ty będziesz mieć czas by wrócić do jego pokoju.

DODATKOWE ZASTOSOWANIA

Niania elektroniczna Xblitz Baby Monitor służy nie tylko opiece nad małymi dziećmi. Jest również nieodzowną pomocą, gdy opiekujemy się osobami starszymi lub chorymi. Dzięki wbudowanej kamerze i dwustronnej komunikacji głosowej, możesz mieć zawsze rękę na pulsie, nieważne, kim się opiekujesz. Niania elektroniczna doskonale sprawuje się też, gdy trzeba mieć oko na zwierzątko domowe lub po prostu obserwować jakąś część mieszkania lub domu.

Xblitz
5902479670553

Specjalne kody