[XBLITZ ACTION 4K]

KAMERA SPORTOWA XBLITZ ACTION 4K

Nagrywaj kamerą sportową Xblitz Action 4K.
Rozdzielczość 3840 x 2160p pozwoli dostrzec każdy szczegół, a 120 kl/s przy 720p sprawi, że nie umknie ci żaden ruch!

199,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

KAMERY SPORTOWE XBLITZ ACTION 4K

Chcesz nagrać filmik ze spływu kajakowego, skoku ze spadochronem, stromego zjazdu na rowerze czy akcji na snowboardzie? Nie ważne jaki sport uprawisz, ważne, że chcesz to nagrać!

Obraz musi być ostry i wyraźny, by nie stracić żadnej z niepowtarzalnych chwil. Tutaj nie ma miejsca na powtórki i poprawki. Nagranie musi byc idealne, a na to pozwolą tylko kamery sportowe 4k.

Rozdzielczość 4K

Kamera sportowa Xblitz Action 4K nagrywa obraz o spektakularnej rozdzielczości 4K. Wiesz co to oznacza? Na pewno nie raz słyszałeś o rozdzielczości Full HD? A więc to 1920 x 1080p, czyli ponad 2 miliony pikseli na klatkę. Sporo? Owszem, to całkiem niezły wynik i w normalnych warunkach zapewnia satysfakcjonującą jakość obrazu. Kamery sportowe 4K, takie jak Xblitz Action 4K obsługują rozdzielczość 3840 x 2160p! Przy tej samej wielkości obrazu zapewnia to aż 4 razy więcej pikseli na klatkę czyli ponad 8 MILIONÓW! To dopiero jakość! Taki obraz, nawet rozciągnięty czterokrotnie – będzie wyraźny.

120 klatek na sekundę w 720p

Są takie chwile, w których ważniejsza od ostrości obrazu jest jego płynność. Jak wiesz, każdy film to tylko iluzja, składa się on ze statycznych zdjęć, które są szybko podmieniane na kolejne.  120 klatek na sekundę oznacza, że w każdej pojedynczej sekundzie filmu kamera rejestruje aż 120 różnych obrazów. Pewnie nie raz byłeś w kinie, a czy wiesz ile klatek na sekundę ma film kinowy? Otóż tylko 24. Jeżeli to wydaje Ci się zadowalającym efektem to wyobraź sobie jaką płynność uzyskasz przy 120kl/s!

Film w slow motion – czyli zwolnione tempo

Jak już wiesz kamera sportowa Xblitz Action 4K może nagrywać film w 120 kl/s. Dysponując takim nagraniem możesz spowolnić je 4-krotnie uzyskując epicki efekt slow-motion czyli zwolnionego tempa przy zachowaniu płynności obrazu 30 kl/s!.

Opcja ta jest wymarzonym rozwiązaniem dla każdego, kto chce cieszyć się wszystkimi szczegółami nawet najbardziej dynamicznej sceny. Jak widzisz kamery sportowe 4K takie jak Xblitz Action 4K to niezastąpione narzędzie dla każdego amatora szybkiej akcji i ekstremalnych sportów!

Wodoszczelna obudowa

Do kamery sportowej Xblitz Action 4K dołączona jest wodoszczelna obudowa! Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu Twoja kamerka sportowa staje się zaskakująco wytrzymałym kawałkiem sprzętu. Obudowa chroni nie tylko przed lekką mżawką, ale dzielnie stawi czoła gwałtowniej burzy czy zalaniu przez falę podczas spływu pontonowego!

Konstrukcja obudowy zapewnia kamerze sportowej dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, co znacząco zwiększy żywotność urządzenia podczas mniej bezpiecznych aktywności, które przecież muszą zostać nagrane!

[DANE TECHNICZNE]

Kamera sportowa Xblitz Action 4K

Sensor: SONY IMX179, 8MPX
Soczewka: 6G, F=2.0, f=2.8mm
Kąt widzenia: 170 stopni
Rozdzielczość nagrywania: 4K @ 30kls / 1440p @ 30kls / 1080p @ 60kls / 720p @ 120kls/ 60kls/ 30kls
Ilość klatek na sekundę: od 10 do 240
Kompresja danych: MOV H.264
Pamięć zewnętrzna microSD: do 128 GB klasa 10
Wyświetlacz: 2.0″
Tryb nagrywania w pętli: Tak
Wbudowany mikrofon i głośnik: Tak
Wyjście micro USB: Tak
Wyjście wideo micro HDMI: Tak
Zoom cyfrowy: 4x

Urządzenie obsługuje format plików FAT32.
Zaleca się formatowanie kart pamięci używanych w urządzeniu do tego formatu!

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Xblitz Move 4K

Kamera + wodoodporna obudowa, Bateria 900 mAh (zamontowana w kamerze), Zapasowa szyba obudowy wodoodpornej, Uchwyt rowerowy na kierownicę, Ładowarka, Klamra sprężynowa, Szybkozłączka zatrzaskowa J-Hook, Łącznik gięty krótki pionowy, Łącznik gięty krótki poziomy, Zestaw 4 plastikowych opasek zaciskowych, Kabel USB, Ściereczka z mikrofibry, Ramka / obudowa na kamerę, Linka metalowa, Zestaw pasków z klamrami i rzepów do mocowania, Łącznik gięty długi pionowy, Łącznik krótki obrotowy, Podpory przyklejane

[PLIKI DO POBRANIA]

Instrukcja

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Kamera sportowa Xblitz Action 4K nagrywająca materiał filmowy w rozdzielczości 4K i pozwalająca nagrywać z prędkością 120 klatek na sekundę (120fps) przy rozdzielczości 720p. Kamera dla sportowców, osób aktywnych, poszukujących wrażeń, biegaczy, rowerzystów, nurków, pływaków, alpinistów i narciarzy.

OPTYKA

Kamera sportowa Action 4K posiada szerokokątny obiektyw i kąt widzenia 170 stopni, dzięki któremu uchwycisz każdy szczegół. Rejestruje w rozdzielczości 4K, pozwalając ci cieszyć się niesamowitą jakością obrazu. Posiada również, przy odpowiednich rozdzielczościach, możliwość nagrywania z prędkością nawet 120 klatek na sekundę (120 fps), ponad cztery razy szybciej niż normalny film, dzięki czemu możesz później oglądać materiał w spowolnieniu i cieszyć się niedostrzeżonymi wcześniej szczegółami. Dokładna, precyzyjna, szczegółowa.

Wyposażona w soczewkę 6G, kamera sportowa Xblitz Action 4K zawsze uchwytuje przejrzysty, dokładny obraz. Technologia optyczna dba, by twoje wspomnienia z ćwiczeń były zachowane jak najlepiej.

Xblitz Action 4K dodatkowo posiada czterokrotny, cyfrowy zoom kamery, dzięki czemu nawet z dużej odległości możesz uchwycić coś ciekawego.

PERFEKCYJNY OBRAZ W KAŻDYCH WARUNKACH

Chcesz nagrać filmik ze spływu kajakowego, skoku ze spadochronem, stromego zjazdu na rowerze czy akcji na snowboardzie? Nie ważne jaki sport uprawisz, ważne, że chcesz to nagrać!

Nagrywaj pełen detali obraz w rozdzielczości Full HD 4K, w dzień i w nocy, w ruchu i w spoczynku, z przyspieszeniem lub w spowolnieniu slow-motion, za pomocą kamery Xblitz Action 4K. Przekaż moc swoich wrażeń za pomocą filmu na wideo-blogu lub wyślij nagranie swoim przyjaciołom.

ZASTOSOWANIE

Kamera idealna dla wszystkich miłośników sportów, w tym ekstremalnych - nieważne czy dla biegaczy, rowerzystów, kajakarzy, alpinistów czy nurków, Xblitz Action 4K jest kamerą dostosowaną do wszystkich potrzeb sportowców. Na lądzie i pod wodą, dla tych którzy chcą uchwycić detale w spowolnieniu i zabójcze tempo, Xblitz Action 4K została stworzona dla życia w ruchu. Załóż video-bloga i dziel się przeżyciami z innymi, porównując przeżycia na szlaku.

Kamera sportowa Xblitz Action 4K jest wyposażona w dodatkową, wodoszczelną obudowę, która chroni urządzenie również przed uszkodzeniami mechanicznymi. Obudowa chroni nie tylko przed lekką mżawką, ale dzielnie stawi czoła gwałtowniej burzy czy zalaniu przez falę podczas spływu pontonowego!

Dodatkowo, Xblitz Action 4K, sprawdzi się idealnie również jako kamera dla osób których nie interesuje sport. Jej własności, takie jak nagrywanie w 120 klatkach na sekundę, rozdzielczość 4K czy kąt widzenia 170 stopni czynią kamerę idealną do nagrywania twojego spokojnego spaceru, wycieczki krajoznawczej, przyjęcia czy nocnego wypadu.

ZESTAW AKCESORIÓW

Wraz z kamerą Xblitz Action 4K otrzymujesz również zestaw akcesoriów, a w nim: wodoodporna obudowa, Bateria 900 mAh (zamontowana w kamerze), Zapasowa szyba obudowy wodoodpornej, Uchwyt rowerowy na kierownicę, Ładowarka, Klamra sprężynowa, Szybkozłączka zatrzaskowa J-Hook, Łącznik gięty krótki pionowy, Łącznik gięty krótki poziomy, Zestaw 4 plastikowych opasek zaciskowych, Kabel USB, Ściereczka z mikrofibry, Ramka / obudowa na kamerę, Linka metalowa, Zestaw pasków z klamrami i rzepów do mocowania, Łącznik gięty długi pionowy, Łącznik krótki obrotowy, Podpory przyklejane Szmateczka z mikrofibry, Kabel USB, Instrukcja. Sprzęt jest również kompatybilnymi z innymi akcesoriami dla kamer sportowych.

Zabierz kamerę Xblitz Action 4K wszędzie ze sobą - zamontuj ją na rowerze, na twoim hełmie lub kasku, na statywie, przypnij do drona, umieść na kijku do selfie, zabierz pod wodę. Pełna wolność tworzenia ujęć. Mała, kompaktowa kamera jest łatwa w transporcie i można, z użyciem odpowiednich akcesoriów, nią ująć miejsca niedostępne dla gołego, ludzkiego oka. Uczyń twoje przeżycia wyjątkowymi z użyciem kamery sportowej Xblitz Action 4K.

Xblitz
5902479670485

Specjalne kody