[WIDEOREJESTRATOR XBLITZ PRISM]

WIDEOREJESTRATOR W LUSTERKU WSTECZNYM FULL HD XBLITZ PRISM.

Wideorejestrator który nie rzuca się w oczy ani nie zasłania szyby przedniej? Tak! Sprawdź rejestrator jazdy Xblitz PRISM w formie wygodnego lusterka wstecznego. Łatwo go zamontujesz za pomocą uniwersalnych gumek montażowych. Dzięki obsłudze rozdzielczości FULL HD wideorejestrator jazdy Xblitz PRISM pozwoli Ci nagrać wszystko co ważne. 

199,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Wielofunkcyjna kamera samochodowa Xblitz prism

DESIGN

XBLITZ PRISM ZACHWYCA NOWOCZESNYM DESIGNEM. LUSTERKO IDEALNIE WKOMPONUJE SIĘ WE WNĘTRZE KAŻDEGO SAMOCHODU. NIESKAZITELNA TAFLA LUSTRA ZAPEWNIA ŚWIETNĄ WIDOCZNOŚĆ, A ALUMINIOWA OBUDOWA TYLKO DODAJE URZĄDZENIU UROKU.

FULL HD

XBLITZ PRISM REJESTRUJE OBRAZ W ROZDZIELCZOŚCI FULL HD, CO ZAPEWNIA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ NAGRANIA. DZIĘKI WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI FILMY SĄ PEŁNE DETALI.

EKRAN DOTYKOWY

OBSŁUGA KAMERY XBLITZ PRISM JEST NIEZWYKLE INTUICYJNA DZIĘKI PIĘCIOCALOWEMU WYŚWIETLACZOWI IPS Z PANELEM DOTYKOWYM. DLA TWOJEJ WYGODY ZAPROJEKTOWALIŚMY MENU TAK, BY BYŁO JAK NAJPROSTSZE W OBSŁUDZE I NIE ROZPRASZAŁO CIĘ PODCZAS JAZDY.

TRYB PARKINGOWY

TRYB PARKINGOWY TO FUNKCJA, DZIĘKI KTÓREJ TWÓJ SAMOCHÓD JEST BEZPIECZNY. URZĄDZENIE W PRZYPADKU WYKRYCIA WSTRZĄSU SPOWODOWANEGO NP. STŁUCZKĄ PARKINGOWĄ ZACZNIE NAGRYWAĆ, REJESTRUJĄC ZDARZENIE. NIE MUSISZ PRZEBYWAĆ W AUCIE, BY WIDEOREJESTRATOR JE CHRONIŁ.

G-SENSOR

FUNKCJA G-SENSOR ODPOWIADA ZA ZABEZPIECZENIE KLUCZOWYCH DANYCH POWSTAŁYCH W MOMENCIE KOLIZJI LUB NAGŁEGO HAMOWANIA. KAMERA PO WYKRYCIU NAGŁEGO WSTRZĄSU AUTOMATYCZNIE ZABEZPIECZY PRZED SKASOWANIEM PLIKI WIDEO Z NAJBLIŻSZEGO PRZEDZIAŁU CZASOWEGO. NIE ZOSTANĄ ONE NADPISANE W PRZYPADKU KONTYNUACJI FUNKCJI NAGRYWANIA.

NAGRYWANIE W PĘTLI

NOŚNIKIEM DANYCH W URZĄDZENIU XBLITZ PRISM SĄ KARTY PAMIĘCI MICROSD. DZIĘKI FUNKCJI „LOOP-RECORDING” NIE MUSISZ MARTWIĆ SIĘ O BRAK MIEJSCA I CIĄGŁE USUWANIE ARCHIWALNYCH PLIKÓW. REJESTRATOR NAGRYWA OBRAZ W TRYBIE CIĄGŁYM (ZAPIS W PĘTLI). OZNACZA TO NIC INNEGO JAK NADPISYWANIE STARSZYCH PLIKÓW — PLIKAMI NOWSZYMI.

[DANE TECHNICZNE]

Wideorejestrator jazdy Xblitz PRISM

Kąt widzenia kamery: 140 stopni
Rozdzielczość wideo: max. 1920x1080
Format wideo/kompresja: AVI H.264
Procesor: GP6248
Sensor: SC2363
Obiektyw: 4G
Wyświetlacz: 5 cali, dotykowy
G-Sensor TAK
Nagrywanie w pętli: TAK
Detekcja ruchu: TAK
Rejestracja dźwięku: TAK
Wbudowany głośnik: TAK
Obsługa kart pamięci: Obsługa kart microSD do 64GB
Zasilanie: USB 5V
Temperatura pracy: 0-35°C

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz PRISM

Kamera Xblitz PRISM, zasilacz, kabel USB, czytnik kart pamięci, uchwyty mocujące, instrukcja obsługi

[PLIKI DO POBRANIA]

Kamera samochodowa Xblitz PRISM

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080px) w 30 klatkach na sekundę. Możliwa jest rejestracja wideo w niższych rozdzielczościach, jednak będzie się to wiązało z mniejszą szczegółowością obrazu.

Zgadza się. Kamera posiada wbudowany mikrofon i podczas rejestracji wideo, może również rejestrować dźwię z kabiny samochodu. Opcja ta domyślnie jest włączona. Można ją wyłączyć z poziomu menu.

Port HDMI umożliwia oglądanie nagrań bezpośrednio z kamery na telewizorze.

Akumulatorek znajdujący się wenątrz kamery służy do podtrzymania między innymi pamięci ustawień, czy też aktywowanych funkcji postojowych. Pozwala również na krótką pracę kamery jeszcze przez chwilę po wyłączeniu silnika w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest poprawne zamknięcie aktualnie przetwarzanych plików wideo.

Kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 64GB. Ze względu na różnorodność kart, sugerujemy użycie kart marki IMRO (klasa 10).

Należy upewnić się, że karta której chcemy użyć jest sformatowana do FAT32 lub po instalacji w kamerze należy użyć wbudowanej funkcji formatowania.

Kamera po podłączeniu do komputera nie jest wykrywana jako pamięć masowa. Aby skopiować pliki z karty pamięci należy użyć czytnika kart micro SD.

Tak, kamera w trybie parkingowym rozpoczyna nagrywanie sekwencji w momencie gdy wykryje wstrząs lub uderzenie. Kamera korzysta wtedy z wbudowanego zasilania (jeżeli jest to możliwe sugerujemy aby profilaktycznie podłączone było dodatkowe stałe zasilanie z gniazda zapalniczki).

Tak. Kamera posiada aktywny uchwyt na tzw. "klik", który pozwala szybko odłączyć i schować kamerę bez konieczności wypinania kabli zasilających.

a

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz PRISM jest profesjonalnym wideorejestratorem montowanym w lusterku wstecznym samochodu, który uchwyci każdy szczegół na drodze. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz PRISM będziesz na niego gotowy. Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przejrzystym, wygodnym, dotykowym wyświetlaczu LCD o przekątnej długości 5 cali.

NIEPOZORNY

Wideorejestrator Xblitz PRISM nie zajmuje dodatkowego miejsca w twoim samochodzie, ponieważ kamera samochodowa jest montowana w miejscu lusterka wstecznego i skutecznie je zastępuje. Dzięki temu rozwiązaniu, żadne dodatkowe urządzenie nie zasłania twojego pola widzenia i możesz skupić się na jeździe.

Kamera samochodowa Xblitz PRISM jest zasilana zwykłym kablem mini-USB, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zgubienie przewodu oznacza konieczność ponownego zakupu niepowtarzalnego, rzadkiego okablowania.

OPTYKA

Kamera samochodowa Xblitz PRISM rejestruje obraz w rozdzielczości 1080p, dzięki czemu bez problemu odczytasz na nagraniu tablicę rejestracyjną sprawcy stłuczki lub dostrzeżesz inne, interesujące cię detale. Potężny, szklany obiektyw 4G posiada kąt widzenia 140 stopni który zapewnia, że nic nie umknie obiektywowi twojej kamery. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz PRISM.

PAMIĘĆ

Wideorejestrator samochodowy Xblitz PRISM korzysta z kart pamięci microSD, które potrafią pomieścić godziny nagrań w rozdzielczości 1080p. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie - funkcja G-Sensor bowiem chroni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność, że wideorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się jednocześnie komfortu użytkowania.

OCHRONA

Kamera samochodowa Xblitz PRISM dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową. Bezpieczeństwo twojego auta jest zawsze zapewnione z kamerą samochodową Xblitz PRISM.

LUSTERKO WSTECZNE

Wideorejestrator Xblitz PRISM jest w kształcie lusterka wstecznego i pełni tę rolę równie dobrze, co lusterko które miałeś zawsze w swoim samochodzie. Dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5 cala znajduje się po prawej stronie lusterka, dzięki czemu możesz widzieć odbicie drogi za sobą oraz materiał wideo drogi znajdującej się przed tobą w tym samym czasie. Twoje bezpieczeństwo jest zapewnione z obu stron dzięki kamerze samochodowej Xblitz PRISM.

DŹWIĘK

Wideorejestrator samochodowy Xblitz PRISM posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu może nagrywać dźwięk z wnętrza samochodu wraz z obrazem wideo. Dzięki głośnikowi w urządzeniu, możesz odtworzyć nagrane filmy wraz z udźwiękowieniem. Jeśli więc masz smykałkę do komentowania zdarzeń drogowych w trakcie jazdy, twoje uwagi zostaną zachowane razem z nagraniami wideo. Opcję tę można również wyłączyć z poziomu menu.

WYGODA

Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi, korzystanie z kamery samochodowej Xblitz PRISM jest łatwe i przyjemne. Wszystkie opcje w menu są na wyciągnięcie twojej ręki. Dzięki przejrzystym opcjom i intuicyjnej obsłudze, korzystanie z Xblitz PRISM nie odwraca twojej uwagi od drogi w czasie jazdy.

ZASTOSOWANIA

Wideorejestrator Xblitz PRISM sprawdzi się idealnie zarówno na miejskich ulicach jak i w trakcie długiego, wakacyjnego wypadu z dala od cywilizacji. Niezależnie od warunków pogodowych i drogowych, bezpieczeństwo twoje, twoich bliskich i twojego auta są zapewnione przez te niepozorne, lecz jakże potężne, urządzenie które będzie nieustannie was chronić, w dzień i w nocy, w czasie jazdy i podczas parkowania.

5902479671345

Specjalne kody