[Xblitz G650 PRO]

Uchwyt samochodowy ze zbliżeniowym ładowaniem indukcyjnym technologią QI Xblitz G650 PRO

Wygodny montaż, łatwa obsługa i pewny, uchwyt samochodowy z zaawansowanym ładowaniem bezprzewodowym QI*. A do tego super inteligentne zbliżeniowe ładowanie indukcyjne! Odkryj wygodę stosowania uchwytu samochodowego z wbudowaną zbliżeniową ładowarką indukcyjną błyskawicznie uzupełniającą energię w baterii twojego smartphone. Bezprzewodowe ładowanie to przyszłość!

CENA

129,00 zł
Brutto 1-2 dni
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną* Xblitz G650

Miejsce montażu: Powierzchnie płaskie
Technologia ładowania indukcyjnego: QI 
Moc pracy: 5W, 7.5W, 10W max
Wejście: 9V / 1.67A, 5V / 2A
Wyjście: 9V / 1.2A, 5V / 1.5A
Port zasilania: USB-C
Detektor ciał obcych: TAK
Zabezpieczenie przed przepięciem: TAK
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: TAK
Zasięg sensora: ~5cm
Kondensator Farah: 1.5F
Wydajność ładowania: 70%
Regulowana stopa: TAK
Temperatura pracy: -20~45°
Waga: 149g(uchwyt wentylacji), 230g(uchwyt na szybę)
Rozmiar(bez uchwytu): 119x78x52mm
Zawartość opakowania: Uchwyt na smartfon, instrukcja obsługi x1, mocowanie teleskopowe do szyby samochodowej x1, mocowanie do kratki wentylacyjnej samochodu x1, kabel USB-C.

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Uchwyt samochodowy Xblitz G650

Uchwyt na smartfon, instrukcja obsługi x1, mocowanie teleskopowe do szyby samochodowej x1, mocowanie do kratki wentylacyjnej samochodu x1, kabel USB-C.

[PLIKI DO POBRANIA]

Uchwyt samochodowy Xblitz G650

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

CERTYFIKAT QI

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz G650 Pro jest samochodowym uchwytem na telefon, który pasuje do każdego samochodu. Dzięki zastosowaniu silnej, pokrytej warstwą żelową przyssawki, urządzenie można zamontować na każdej płaskiej powierzchni. Niezależnie, czy chcesz przylepić ją do gładkiej powierzchni przedniej szyby czy porowatej deski rozdzielczej pojazdu – uchwyt Xblitz G650 Pro będzie trzymał się mocno i stabilnie.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Niepozorny, samochodowy uchwyt na telefon Xblitz G650 Pro jest po brzegi pełen zaawansowanej technologii. Po podłączeniu do niego przewodu USB typu C, pozwala on indukcyjnie ładować umieszczony w nim telefon. Dolna część uchwytu zaś została tak wyprofilowana, by umożliwić podłączenie przewodu to aparatu, który nie posiada możliwości ładowania bezprzewodowego. Uchwyt Xblitz G650 Pro został zaprojektowany z myślą o twojej wygodzie.

Dodatkowo, uchwyt na telefon do samochodu Xblitz G650 Pro posiada czujnik bliskości, dzięki któremu umieszczenie w nim urządzenia jest łatwe i przyjemne. Wystarczy zbliżyć telefon do miejsca na niego przeznaczone, a skrzydełka utrzymujące aparat telefoniczny w miejscu się otworzą. Po paru sekundach, zamkną się one ponownie, mocno trzymając telefon w miejscu. Uchwyt ma też dodatkowy przycisk, pozwalający ręcznie zwolnić skrzydełka, by można było z nich wyciągnąć telefon.

UNIWERSALNOŚĆ

Położenie telefonu w uchwycie samochodowym Xblitz G650 Pro można z łatwością dostosować do swoich potrzeb. Plastikowe ramię uchwytu można regulowane w trzech miejscach, zaś głowica utrzymująca telefon może zostać przechylona na osi lewo-prawo lub góra-dół. Z uchwytem samochodowym Xblitz G650, ekran twojego telefonu zawsze może być w zasięgu twojego wzroku, dzięki czemu możesz wygodnie korzystać np. z aplikacji nawigacji satelitarnej.

Dzięki możliwości ustawienia dolnej części uchwytu samochodowego Xblitz G650, jest on w stanie utrzymać każdy smartfon, duży czy mały. Nie musisz z linijką mierzyć swojego aparatu telefonicznego i przejmować się tym, czy nasze urządzenie będzie odpowiednie dla twojego samochodu lub telefonu – ponieważ z całą pewnością będzie. Korzystaj wygodnie z aplikacji telefonicznych poprawiających twój komfort jazdy z uchwytem samochodowym Xblitz G650.

*UWAGA! ŁADOWANIE INDUKCYJNE W TECHNOLOGII QI, UPEWNIJ SIĘ, ŻE TWOJE URZĄDZENIE OBSŁUGUJE TĄ TECHNOLOGIĘ ŁADOWANIA INDUKCYJNEGO!

Xblitz
5902479671383
2019-11-18

Specjalne kody