[XBLITZ G650 PRO]

Uchwyt samochodowy ze zbliżeniowym ładowaniem indukcyjnym technologią QI Xblitz G650 PRO

Wygodny montaż, łatwa obsługa i pewny, uchwyt samochodowy z zaawansowanym ładowaniem bezprzewodowym QI*. A do tego super inteligentne zbliżeniowe ładowanie indukcyjne! Odkryj wygodę stosowania uchwytu samochodowego z wbudowaną zbliżeniową ładowarką indukcyjną błyskawicznie uzupełniającą energię w baterii twojego smartphone. Bezprzewodowe ładowanie to przyszłość!

129,99 zł
Brutto 1-2 dni
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz g650

ŁADOWANIE INDUKCYJNE

Xblitz G650 PRO to innowacyjny uchwyt samochodowy wyposażony w ładowarkę indukcyjną. Ładowanie odbywa się automatycznie po umieszczeniu telefonu w uchwycie. Rozmiar urządzenia można szybko dopasować do każdego modelu telefonu dzięki regulowanej stopce.

CERTYFIKOWANY PRODUKT

Xblitz G650 PRO to produkt z najwyższej półki co potwierdza między innymi certyfikat QI. Pismo to jest gwarancją wysokiej jakości ładowania indukcyjnego naszego uchwytu samochodowego.

NOWATORSKA KONSTRUKCJA

Najmocniejsza z mocnych. Stabilnie utrzymuje ramię ładowarki zarówno po montażu do szyby, jak i do porowatej powierzchni deski rozdzielczej. Żelowa przyssawka zapewnia silne mocowanie na każdej płaskiej powierzchni. Dźwignia docisku jest łatwo dostępna i wygodna w użyciu. Natomiast wytrzymałe ramię wykonane jest w systemie 3-punktowej regulacji.

DESIGN

Xblitz G650 PRO został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających. Powierzchnia uchwytu została wykonana z gumowanego materiału, który jest przyjemny w dotyku i nie rysuje obudowy urządzenia. Produkt posiada mocowanie smart, co oznacza, że skrzydełka mocujące posiadają wewnątrz elastyczne wypełnienie, które stabilnie utrzymują telefon na swoim miejscu. Natomiast dioda LED informuje o stanie ładowania.

CZUJNIK ZBLIŻENIOWY

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 PRO posiada wbudowany czujnik zbliżeniowy. Po zbliżeniu telefonu do sensora, skrzydełka uchwytu otworzą się automatycznie, a następnie zacisną się na smartfonie, utrzymując go bezpiecznie w ładowarce.

KLIPS MOCUJĄCY

Xblitz G650 PRO posiada dodatkowy klips, który umożliwia trwałą instalację bezpośrednio na kratce klimatyzacji. Jego ergonomiczny kształt umożliwia instalację ładowarki na każdej kratce klimatyzacji.

[DANE TECHNICZNE]

Uchwyt samochodowy z ładowarką indukcyjną* Xblitz G650

Miejsce montażu: kratka wentylacyjna samochodu, szyba samochodowa lub inne płaskie powierzchnie kokpitu
Technologia ładowania indukcyjnego: QI 
Moc pracy: 5W, 7.5W, 10W max
Wejście: 9V / 1.67A, 5V / 2A
Wyjście: 9V / 1.2A, 5V / 1.5A
Port zasilania: USB-C
Czujnik zbliżeniowy: TAK
Zabezpieczenie przed przepięciem: TAK
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: TAK
Zasięg sensora: ~5cm
Kondensator: 1.5F
Wydajność ładowania: 70%
Regulowana stopa: TAK
Temperatura pracy: -20~45°
Waga: 149g (uchwyt wentylacji), 230g (uchwyt na szybę)
Rozmiar(bez uchwytu): 119x78x52mm
Zawartość opakowania: Uchwyt na smartfon, instrukcja obsługi x1, mocowanie teleskopowe do szyby samochodowej x1, mocowanie do kratki klimatyzacyjnej samochodu x1, kabel USB-C.

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Uchwyt samochodowy Xblitz G650

Uchwyt na smartfon, instrukcja obsługi x1, mocowanie teleskopowe do szyby samochodowej x1, mocowanie do kratki klimatyzacyjnej  samochodu x1, kabel USB-C.

[PLIKI DO POBRANIA]

Uchwyt samochodowy Xblitz G650

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

CERTYFIKAT QI

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz G650 Pro jest samochodowym uchwytem na telefon, który pasuje do każdego samochodu. Dzięki zastosowaniu silnej, pokrytej warstwą żelową przyssawki, urządzenie można zamontować na każdej płaskiej powierzchni. Niezależnie, czy chcesz przymocować ją do gładkiej powierzchni przedniej szyby czy porowatej deski rozdzielczej pojazdu – uchwyt Xblitz G650 Pro będzie trzymał się mocno i stabilnie.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Uchwyt samochodowy Xblitz G650 Pro jest mały i dyskretny, dzięki czemu idealnie wkomponuje się we wnętrze Twojego samochodu. Mimo małego rozmiaru zastosowaliśmy w nim najnowocześniejsze technologie. Po podłączeniu do niego przewodu USB typu C, pozwala on indukcyjnie ładować umieszczony w nim telefon. Dolna część uchwytu zaś została tak wyprofilowana, by umożliwić podłączenie przewodu to aparatu, który nie posiada możliwości ładowania bezprzewodowego. Uchwyt Xblitz G650 Pro został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie.

Dodatkowo, uchwyt na telefon do samochodu Xblitz G650 Pro posiada czujnik zbliżeniowy, dzięki któremu umieszczenie w nim urządzenia jest łatwe i przyjemne. 

UNIWERSALNOŚĆ

Położenie telefonu w uchwycie samochodowym Xblitz G650 Pro można z łatwością dostosować do swoich potrzeb. Plastikowe ramię uchwytu można regulować w trzech miejscach, zaś głowica utrzymująca telefon może zostać przechylona na osi lewo-prawo lub góra-dół. Z uchwytem samochodowym Xblitz G650, ekran Twojego telefonu zawsze może być w zasięgu Twojego wzroku, dzięki czemu możesz wygodnie korzystać np. z aplikacji nawigacji satelitarnej.

Dzięki możliwości ustawienia dolnej części uchwytu samochodowego Xblitz G650, jest on w stanie utrzymać każdy smartfon, duży czy mały. Nie musisz z linijką mierzyć swojego aparatu telefonicznego i przejmować się tym, czy nasze urządzenie będzie odpowiednie dla Twojego samochodu lub telefonu – ponieważ z całą pewnością będzie. Korzystaj wygodnie z aplikacji telefonicznych poprawiających Twój komfort jazdy z uchwytem samochodowym Xblitz G650.

*UWAGA! ŁADOWANIE INDUKCYJNE W TECHNOLOGII QI, UPEWNIJ SIĘ, ŻE TWOJE URZĄDZENIE OBSŁUGUJE Tę TECHNOLOGIĘ ŁADOWANIA INDUKCYJNEGO!

Xblitz
5902479671383
2019-11-18

Specjalne kody