[Xblitz True 4K+]

KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ TRUE 4K+

Kamera samochodowa od Xblitz z PRAWDZIWYM 4K! Ciesz się nagraniami wideo w jakości 4K! Nagranie wysokiej rozdzielczości to więcej szczegółów i lepsza widoczność np. tablic rejestracyjnych.

549,00 zł
Brutto
Ilość

Xblitz Professional True 4k Plus
Numer sekcji - 1

PRAWDZIWE 4K

Ciesz się nagraniami wideo w jakości 4K! Nagranie wysokiej rozdzielczości, to więcej szczegółów i lepsza widoczność np. tablic rejestracyjnych.

ROZDZIELCZOŚĆ 4K
Numer sekcji - 2

ZAPIS POZYCJI GPS

Xblitz True 4K+ posiada moduł GPS, który umożliwia szybkie zlokalizowanie pozycji pojazdu na mapie oraz rejestruje prędkość samochodu, z którą poruszał się podczas nagrywania trasy.

MODUŁ GPS
Numer sekcji - 3

WI-FI

True 4K+ posiada funkcję połączenia z telefonem poprzez Wi-Fi, co pozwala na łatwą obsługę kamery. Funkcja Wi-Fi umożliwia tzw. „live stream” z kamery, czyli podgląd na żywo ze sparowanego urządzenia mobilnego. Dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji można również pobrać filmy z trasy na urządzenia z systemem Android i iOS.

WI-FI
Numer sekcji - 4

ZOBACZ WIĘCEJ

Xblitz True 4K+ posiada nowoczesną matrycę cyfrową OmniVision. Rozmiar pikseli w tego typu matrycy jest większy niż w standardowych kamerach, co sprawia, że każdy z nich „wyłapuje” więcej światła. To wszystko powoduje, że obraz jest niezwykle czytelny nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

ZOBACZ WIĘCEJ
Numer sekcji - 5

microSD DO 256GB

Kamera Xblitz True 4K+ obsługuje karty pamięci do 256 GB. Pojemniejsza karta, to więcej zapisanych nagrań, które możesz obejrzeć nawet po długim czasie. Warunkiem obsługi kart o pojemności 256 GB jest użycie karty o odpowiednich parametrach.

microSD DO 256GB
Numer sekcji - 6

KOMPRESJA BEZ STRAT

True 4K+ nagrywa filmy w najwyższej jakości, które nie ważą dużo i nie tracą przy tym na kompresji! Wszystko dzięki zastosowaniu najnowszego kodeku H.265 (HEVC). Jego nowoczesny algorytm dzieli obraz na większe bloki niż kodek H.264, co sprawia, że musi zapamiętać mniej porcji, zmniejszając zarazem rozmiar wideo. Kodek H.265 może kompresować nagrania dwa razy bardziej niż kodek H.264, zachowując ten sam poziom jakości. Jest to bardzo istotne w przypadku filmów 4K, które zajmują dużo miejsca.

KOMPRESJA BEZ STRAT
Numer sekcji - 7

PROCESOR HISILICON OD HUAWEI

Kamera Xblitz True 4K+ pracuje na nowoczesnym procesorze HiSilicon od Huawei zapewniającym bardzo dużą moc obliczeniową, odpowiednią do przetwarzania filmów 4K.

PROCESOR HISILICON OD HUAWEI
Numer sekcji - 8

DETEKCJA RUCHU

Aktywna detekcja ruchu każdorazowo uruchomi krótki zapis audio-wideo jeżeli wykryje ruch przed samochodem. Detekcja ruchu pozwala zarejestrować np. kto zbliżał się do samochodu podczas Twojej nieobecności.

DETEKCJA RUCHU
Numer sekcji - 9

G-SENSOR

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.

G-SENSOR
Numer sekcji - 10

LOOP RECORDING

Nośnikiem danych Xblitz True 4K+ są karty pamięci microSD. Dzięki funkcji „Loop-Recording" nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli) oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików - plikami nowszymi.

LOOP RECORDING

[DANE TECHNICZNE]

Xblitz True 4K+

Procesor: HiSilicon 3559v200 od Huawei
Sensor: OmniVision
Rozdzielczość nagrywania kamera przednia: Max. 4K/ 30fps
Obiektyw: 6G+IR
Kąt widzenia: 150 stopni
Wymiar: 72x66x29 mm
Waga: 91 g
Wyświetlacz: 2,4 cala
Pamięć: Karty micro SD do 256GB klasy 10
Format zapisu: MP4
Zasilanie: 5V
USB: Mini USB
Mikrofon: Wbudowane
Odbiornik GPS: Wbudowany
Bateria: Super kondensator
G-sensor: Tak
Tryb Parkingowy: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
WDR: Tak
Zawartość zestawu: Kamera, Ładowarka, Uchwyt, Kabel USB, Instrukcja użytkowania, Czytnik kart pamięci
Gwarancja: 24 miesiące, door-to-door

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Xblitz True 4K PLUS

Kamera, Ładowarka, Uchwyt, Kabel USB, Instrukcja użytkowania, Czytnik kart pamięci

[PLIKI DO POBRANIA]

Xblitz True 4K PLUS

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

GPS PLAYER

APLIKACJA

Xblitz
5902479672069

Specjalne kody

Zobacz także