[XBLITZ MEDIC T01]

BEZDOTYKOWY TERMOMETR XBLITZ MEDIC T01

Dokładny i niezawodny termometr elektroniczny Xblitz Medic T01.

Wystarczy jeden przycisk i kilka sekund, żeby otrzymać pomiar. Bez długiego czekania i niebezpieczeństwa rozbicia. Zmierz temperaturę swojemu śpiącemu maluchowi bez niebezpieczeństwa obudzenia go.

119,00 zł
Brutto
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 5.

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

POLECAMY POZOSTAŁE PRODUKTY XBLITZ

Bezdotykowy termometr elektroniczny Xblitz medic T01

TECHNOLOGIA PODCZERWIENI

Xblitz MEDIC T01 wykorzystuje technologię podczerwieni. Urządzenie bezdotykowo odbiera fale promieniowania podczerwonego i na ich podstawie określa temperaturę. Pomiar jest błyskawiczny i bardzo dokładny. Wystarczy, że umieścisz termometr w odległości 3-5 cm od czoła i naciśniesz przycisk.

FUNKCJONALNY

Nasz termometr posiada 3 tryby pomiaru temperatury, dzięki czemu sprawdzi się w każdej sytuacji. Urządzenie nie tylko mierzy temperaturę ciała, ale także temperaturę obiektu oraz temperaturę otoczenia. Xblitz MEDIC T01 sprawdzi się w każdej sytuacji!

INTELINGENTNY EKRAN

Urządzenie wyposażone zostało w czytelny ekran LCD, który zapewnia jeszcze większą funkcjonalność. Możesz łatwo przełączać się między trybami pomiaru, a kolorowe podświetlenie poinformuje cię, kiedy temperatura ciała przekroczy 38°C.

PROFESJONALNY POMIAR

Xblitz MEDIC T01 idealnie nadaje się do zastosowań medycznych. Produkt posiada wszystkie niezbędne certyfikaty. Termometr posiada pamięć, która mieści 60 ostatnich pomiarów, dzięki czemu możesz łatwo śledzić przebieg choroby i notować poprawę stanu zdrowia.

BOGATY ZESTAW

Do termometru dołączone jest w zestawie dedykowane, plastikowe etui oraz komplet baterii. Etui zapewnia bezpieczeństwo urządzenia w czasie transportu a dołączone baterie pozwalają na pracę urzadzenia od razu po wyjęciu go z pudełka.

[DANE TECHNICZNE]

Termometr bezdotykowy Xblitz Medic T01

Zakres pomiaru: Czoło 32°C – 49.2°C (85.9°F – 109.2°F), obiekt 0°C – 100°C (32°F – 212°F)
Dokładność: Czoło 0.2°C / 0.4°F, obiekt 1°C / 1.8°F
Rozdzielczość: 0.1°C/°F
Zakres temperatury pracy: 16°C – 35°C (60.8°F – 95°F)
Temperatura przechowywania: -20°C – 55°C (-4°F – 131°F)
Wilgotność: pracy: RH < 85%, przechowywania i transportu: RH < 93%
Podświetlenie: Niebieskie <38°C , Czerwone: >38°C
Bateria: DC 3V (2 x bateria AAA) – w zestawie
Waga: 98g (z bateriami)
Żywotność baterii: ok. 1 roku / 6000 pomiarów
Pamięć: 60 pomiarów temperatury ciała
Wymiary: 47.6mm x 29mm x 188mm

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Termometr bezdotykowy Xblitz Medic T01

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Medic T01 jest bezdotykowym termometrem. Mierzy on temperaturę dzięki sensorowi światła podczerwonego. Urządzenie te jest wielofunkcyjne. Termometr posiada trzy tryby pomiaru – pomiar temperatury ciała, pomiar temperatury otoczenia oraz pomiar temperatury obiektu.

ZASTOSOWANIE MEDYCZNE

Dzięki zastosowaniu technologii fal podczerwonych, termometr Xblitz Medic T01 nie musi dotykać mierzonego obiektu, by sprawdzić jego temperaturę – należy umieścić go w odległości od 3 do 5cm od mierzonego ciała lub przedmiotu. Dodatkowo, dokonanie pomiaru jest kwestią paru sekund. Czyni to Xblitz Medic T01 urządzeniem idealnym, gdy musimy sprawdzić temperaturę niespokojnego dziecka. Gdy mierzymy temperaturę ciała, termometr ostrzeże nas, gdy wynosi ona powyżej 38 stopni Celsjusza. Jego wyświetlacz zaświeci się na czerwono.

Termometr bezdotykowy Xblitz Medic T01 jest bardzo precyzyjny – mierzy temperaturę ciała z dokładnością do 0.2 stopnia, zarówno Celsjusza jak i Fahrenheita. Dzięki temu, nie musisz przejmować się tym, że informacje zapewnione przez urządzenie są niedokładne. Zawsze wiesz, w jakim stanie znajduje się twoje dziecko.

Dodatkowo, termometr bezdotykowy Xblitz Medic T01 posiada pamięć 60 ostatnich pomiarów temperatury ciała, co pozwala ci na dokładne śledzenie przebiegu choroby oraz terapii. Posiada on również wszystkie niezbędne certyfikaty, pozwalające na wykorzystanie go przez lekarzy celem pomiaru. Czyni to Xblitz Medic T01 czymś więcej, niż zwykłym termometrem – to profesjonalny sprzęt medyczny.

INNE ZASTOSOWANIA

Termometr bezdotykowy Xblitz Medic T01 może zostać również wykorzystany do pomiaru temperatury pomieszczenia lub obiektu, z dokładnością do 1 stopnia Celsjusza/Fahrenheita. Można więc go wykorzystać go określenia, czy zrobiony posiłek jest w temperaturze odpowiedniej do podania, lub do pomiaru, czy temperatura w pokoju dziecka będzie dla niego komfortowa.

BATERIE W ZESTAWIE

Do zestawu z termometrem bezdotykowym Xblitz Medic T01 dołączone jest wygodne, plastikowe etui to przechowywania urządzenia oraz zestaw baterii – dwa paluszki AAA (DC 3V) – potrzebnych do funkcjonowania urządzenia. Baterie te zapewnią rok użytkowania urządzenia, pozwalając nam na wykonanie około 6000 pomiarów z jego użyciem. Jak więc można zauważyć, Xblitz Medic T01 jest urządzeniem bardzo ergonomicznym jeśli chodzi o jego zużycie mocy.

Xblitz
5902479671222a

Specjalne kody